Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Macieja Sikorskiego
REKLAMA
REKLAMA

My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]

RSS 30/01/2014 14:14 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo znowu sparodiowane. Tym razem macie okazję posłuchać My Słowianie w wydaniu szlacheckim. Szczegóły na ESKA.pl.
Maciej Sikorski - My Słowianie Maciej Sikorski - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]
My Słowianie Donatan i Cleo doczekało się kolejnej parodii. Za przeróbkę My Słowianie brali się już strażacy, uczniowie szkół, tancerze, muzycy grający metal czy też disco-polo. Jedni tylko tańczyli, inni znowu zmieniali podkład do My Słowianie. Byli też Ci bardziej odważniejsi, którzy pod muzykę My Słowianie tworzyli swoje teksty.

>>> WYWIAD: Piotr Rogucki w Must Be The Music


Za przeróbkę wziął się też Maciej Sikorski, który wcześniej sparodiował piosenkę Filiżanka Michała Wiśniewskiego. Teraz postanowił się zmierzyć z hitem YouTuba, czyli My Słowianie. Numer ten ma już ponad 36 mln wyświetleń.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Maciej serwuje Wam sarmackie wydanie, w materiale filmowym wcielił się w rolę szlachcica. Zobaczcie jak naśladuje Daniela Olbrychskiego w piosence My Słowianie

Donatan - Daniel Olbrychski, My Słowianie (parodia) Maciej Sikorski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]
0

Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]

Polacy na Eurowizji - jak do tej pory radzili sobie polscy reprezentanci podczas występów w Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy potraficie wymienić trzy polskie zespoły, które pojawiły się na Eurowizji? Na ESKA.pl przygotowaliśmy krótkie streszczenie historii Eurowizji z perspektywy polskich reprezentantów
23/05/2015 11:37
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
23/05/2015 11:34
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
23/05/2015 11:32
KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]
0

KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]

KSW 31 za darmo na pewno nie w telewizji, bo tym razem galę w TV zobaczyć można jedynie w systemie PPV. Co jednak z KSW 31 za darmo w internecie? Czy można znaleźć darmowy stream online KSW 31? Temat KSW 31 za darmo i na żywo w sieci analizujemy na ESKA.pl. Sprawdźcie, czy trzeba będzie rozmienić Million Dollar Bill.
23/05/2015 11:29
KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]
0

KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]

Gdzie oglądać galę KSW 31 na żywo online i w TV? Najbliższa gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja 2015 roku. Czy stacje telewizyjne zapewnią darmową transmisję walk? Co z live streamami? Sprawdź na ESKA.pl 
23/05/2015 11:28
KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]
0

KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]

Linki do transmisji KSW 31 przydadzą się wszystkim fanom walk MMA przed zbliżająca się galą 23.05.2015 w Ergo Arenie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję KSW 31 na żywo i słuchaj wojownicznego przeboju Warrior z Eurowizji 2015 - na ESKA.pl
23/05/2015 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

22/05/2015 20:57

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska