Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Macieja Sikorskiego
REKLAMA
REKLAMA

My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]

RSS 30/01/2014 14:14 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo znowu sparodiowane. Tym razem macie okazję posłuchać My Słowianie w wydaniu szlacheckim. Szczegóły na ESKA.pl.
Maciej Sikorski - My Słowianie Maciej Sikorski - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]
My Słowianie Donatan i Cleo doczekało się kolejnej parodii. Za przeróbkę My Słowianie brali się już strażacy, uczniowie szkół, tancerze, muzycy grający metal czy też disco-polo. Jedni tylko tańczyli, inni znowu zmieniali podkład do My Słowianie. Byli też Ci bardziej odważniejsi, którzy pod muzykę My Słowianie tworzyli swoje teksty.

>>> WYWIAD: Piotr Rogucki w Must Be The Music


Za przeróbkę wziął się też Maciej Sikorski, który wcześniej sparodiował piosenkę Filiżanka Michała Wiśniewskiego. Teraz postanowił się zmierzyć z hitem YouTuba, czyli My Słowianie. Numer ten ma już ponad 36 mln wyświetleń.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Maciej serwuje Wam sarmackie wydanie, w materiale filmowym wcielił się w rolę szlachcica. Zobaczcie jak naśladuje Daniela Olbrychskiego w piosence My Słowianie

Donatan - Daniel Olbrychski, My Słowianie (parodia) Maciej Sikorski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla
0

Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla

Premiera teledysku Nicka Jonasa - Levels tuż po występie na Video Music Awards 2015 to miła niespodzianka dla fanów artysty. Zobacz wyczekiwany klip do nowej piosenki Nicka już teraz - na ESKA.pl
31/08/2015 16:00
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
31/08/2015 16:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]

Początek roku szkolnego za nami. 1 września 2015 w tym roku wypadł we wtorek, co oznacza, że pierwszy pracowity uczniowski tydzień będzie trwał tylko 4 dni - do weekendu niedaleko! Okazuje się, że szkoła doskwiera nie tylko uczniom. Sprawdź, którym gwiazdom szkoła obrzydła najbardziej. Zestaw piosenek o szkole na ESKA.pl
31/08/2015 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska