WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Macieja Sikorskiego
REKLAMA
REKLAMA

My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]

RSS 30/01/2014 14:14 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo znowu sparodiowane. Tym razem macie okazję posłuchać My Słowianie w wydaniu szlacheckim. Szczegóły na ESKA.pl.
Maciej Sikorski - My Słowianie Maciej Sikorski - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]
My Słowianie Donatan i Cleo doczekało się kolejnej parodii. Za przeróbkę My Słowianie brali się już strażacy, uczniowie szkół, tancerze, muzycy grający metal czy też disco-polo. Jedni tylko tańczyli, inni znowu zmieniali podkład do My Słowianie. Byli też Ci bardziej odważniejsi, którzy pod muzykę My Słowianie tworzyli swoje teksty.

>>> WYWIAD: Piotr Rogucki w Must Be The Music


Za przeróbkę wziął się też Maciej Sikorski, który wcześniej sparodiował piosenkę Filiżanka Michała Wiśniewskiego. Teraz postanowił się zmierzyć z hitem YouTuba, czyli My Słowianie. Numer ten ma już ponad 36 mln wyświetleń.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Maciej serwuje Wam sarmackie wydanie, w materiale filmowym wcielił się w rolę szlachcica. Zobaczcie jak naśladuje Daniela Olbrychskiego w piosence My Słowianie

Donatan - Daniel Olbrychski, My Słowianie (parodia) Maciej Sikorski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 09:00
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 22:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]