WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO] - My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Macieja Sikorskiego

My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]

RSS 30/01/2014 14:14 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo znowu sparodiowane. Tym razem macie okazję posłuchać My Słowianie w wydaniu szlacheckim. Szczegóły na ESKA.pl.
Maciej Sikorski - My Słowianie Maciej Sikorski - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo. Parodia Daniela Olbrychskiego? [VIDEO]
My Słowianie Donatan i Cleo doczekało się kolejnej parodii. Za przeróbkę My Słowianie brali się już strażacy, uczniowie szkół, tancerze, muzycy grający metal czy też disco-polo. Jedni tylko tańczyli, inni znowu zmieniali podkład do My Słowianie. Byli też Ci bardziej odważniejsi, którzy pod muzykę My Słowianie tworzyli swoje teksty.

>>> WYWIAD: Piotr Rogucki w Must Be The Music


Za przeróbkę wziął się też Maciej Sikorski, który wcześniej sparodiował piosenkę Filiżanka Michała Wiśniewskiego. Teraz postanowił się zmierzyć z hitem YouTuba, czyli My Słowianie. Numer ten ma już ponad 36 mln wyświetleń.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Maciej serwuje Wam sarmackie wydanie, w materiale filmowym wcielił się w rolę szlachcica. Zobaczcie jak naśladuje Daniela Olbrychskiego w piosence My Słowianie

Donatan - Daniel Olbrychski, My Słowianie (parodia) Maciej Sikorski



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna.
01/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA