WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO] - My Słowianie po angielsku, czyli Donatan i Cleo wyruszają na podbój Zachodu! Kiedy premiera? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]: donatan i cleo, my słowianie, my słowianie teledysk, my słowianie po angielsku, my słowianie angielska wersja, my słowianie donatan, donatan dzień dobry tvn, donatan kariera zagranicą, cleo kariera zagranicą

My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]

RSS 05/12/2013 17:29 Komentarze 0

My Słowianie Donatana i Cleo usłyszymy już wkrótce w wersji angielskiej. Producent muzyczny w jednym z wywiadów zdradził, że tekst My Słowianie w języku angielskim już jest i cały projekt nabiera rozpędu. Kiedy premiera? Czy Donatan i Cleo zrobią karierę zagranicą i podbiją zachodni rynek? Sprawdź teraz!

fragment teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]
My Słowianie po angielsku? Dlaczego nie! Tak przynajmniej uważają Donatan i Cleo, którzy do swojego hitu napisali już tekst w języku angielskim. Informacje te potwierdził sam Dontana w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Dlaczego artyści zdecydowali spróbować swoich sił zagranicą? Okazuje się, że po sukcesie My Słowianie na polskim YouTube, kawałkiem zainteresowały się zachodnie wytwórnie.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal teraz i sprawdź sam

Co więcej, Cleo może pochwalić się też kilkoma propozycjami wydania płyty w USA. Skąd takie zainteresowanie polskimi muzykami? Jak tłumaczy Donatan, ludzie nie znają połączenia folku z r'n'b. Taki mix jego zdaniem jest dla nich zupełnie egzotyczny, przez co interesujący.

Czy Donatanowi i Cleo z My Słowianie po angielsku uda się podbić serca zagranicznych słuchaczy? Przekonamy się niedługo. Na oficjalną datę wydania kawałka w wersji anglojęzycznej musimy jeszcze poczekać.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl