WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO] - My Słowianie po angielsku, czyli Donatan i Cleo wyruszają na podbój Zachodu! Kiedy premiera? [VIDEO]

Tagi związane z My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]: donatan i cleo, my słowianie, my słowianie teledysk, my słowianie po angielsku, my słowianie angielska wersja, my słowianie donatan, donatan dzień dobry tvn, donatan kariera zagranicą, cleo kariera zagranicą

My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]

RSS 05/12/2013 17:29 Komentarze

My Słowianie Donatana i Cleo usłyszymy już wkrótce w wersji angielskiej. Producent muzyczny w jednym z wywiadów zdradził, że tekst My Słowianie w języku angielskim już jest i cały projekt nabiera rozpędu. Kiedy premiera? Czy Donatan i Cleo zrobią karierę zagranicą i podbiją zachodni rynek? Sprawdź teraz!

fragment teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]
My Słowianie po angielsku? Dlaczego nie! Tak przynajmniej uważają Donatan i Cleo, którzy do swojego hitu napisali już tekst w języku angielskim. Informacje te potwierdził sam Dontana w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Dlaczego artyści zdecydowali spróbować swoich sił zagranicą? Okazuje się, że po sukcesie My Słowianie na polskim YouTube, kawałkiem zainteresowały się zachodnie wytwórnie.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal teraz i sprawdź sam

Co więcej, Cleo może pochwalić się też kilkoma propozycjami wydania płyty w USA. Skąd takie zainteresowanie polskimi muzykami? Jak tłumaczy Donatan, ludzie nie znają połączenia folku z r'n'b. Taki mix jego zdaniem jest dla nich zupełnie egzotyczny, przez co interesujący.

Czy Donatanowi i Cleo z My Słowianie po angielsku uda się podbić serca zagranicznych słuchaczy? Przekonamy się niedługo. Na oficjalną datę wydania kawałka w wersji anglojęzycznej musimy jeszcze poczekać.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA