WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO] - My Słowianie po angielsku, czyli Donatan i Cleo wyruszają na podbój Zachodu! Kiedy premiera? [VIDEO]

Tagi związane z My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]: donatan i cleo, my słowianie, my słowianie teledysk, my słowianie po angielsku, my słowianie angielska wersja, my słowianie donatan, donatan dzień dobry tvn, donatan kariera zagranicą, cleo kariera zagranicą

My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]

RSS 05/12/2013 17:29 Komentarze

My Słowianie Donatana i Cleo usłyszymy już wkrótce w wersji angielskiej. Producent muzyczny w jednym z wywiadów zdradził, że tekst My Słowianie w języku angielskim już jest i cały projekt nabiera rozpędu. Kiedy premiera? Czy Donatan i Cleo zrobią karierę zagranicą i podbiją zachodni rynek? Sprawdź teraz!

fragment teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]
My Słowianie po angielsku? Dlaczego nie! Tak przynajmniej uważają Donatan i Cleo, którzy do swojego hitu napisali już tekst w języku angielskim. Informacje te potwierdził sam Dontana w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Dlaczego artyści zdecydowali spróbować swoich sił zagranicą? Okazuje się, że po sukcesie My Słowianie na polskim YouTube, kawałkiem zainteresowały się zachodnie wytwórnie.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal teraz i sprawdź sam

Co więcej, Cleo może pochwalić się też kilkoma propozycjami wydania płyty w USA. Skąd takie zainteresowanie polskimi muzykami? Jak tłumaczy Donatan, ludzie nie znają połączenia folku z r'n'b. Taki mix jego zdaniem jest dla nich zupełnie egzotyczny, przez co interesujący.

Czy Donatanowi i Cleo z My Słowianie po angielsku uda się podbić serca zagranicznych słuchaczy? Przekonamy się niedługo. Na oficjalną datę wydania kawałka w wersji anglojęzycznej musimy jeszcze poczekać.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 12:51
Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?
0

Brit Awards 2017 - zwycięzcy i wyniki. Kto wygrał Brit 2017?

Brit Awards 2017 - kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Kto zgarnął najwięcej statuetek? Kto dał najlepszy występ? Wszystko o Brit 2017 sprawdzicie - na ESKA.pl
21/02/2017 12:46
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
21/02/2017 12:38
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?
0

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Polskiego fana Lany Del Rey może nazwać prawdziwym szczęściarzem. Gwiazda doceniła jego piękną grafikę i postanowiła ustawić ją sobie jako główną ikonkę na Instagramie. Zobaczcie rysunek, który zrobił takie wrażenie na wokalistce!
21/02/2017 12:30
Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?
0

Mali Giganci 3 - trenerzy. Czyja drużyna okaże się najlepsza?

Mali Giganci ponownie zaskoczą widzów TVN. Talent show dla dzieci już wkrótce wróci do TV. Znamy już pełny skład kapitanów drużyn.
21/02/2017 11:55
KSW 39: Bedorf - Kita. Walka w wadze ciężkiej na Narodowym!
0

KSW 39: Bedorf - Kita. Walka w wadze ciężkiej na Narodowym!

Karol Bedorf vs Michał Kita, czyli elektryzujące starcie wagi ciężkiej na KSW 39 Colosseum! Więcej szczegółów o pojedynku poznacie na ESKA.pl!
21/02/2017 11:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 10:07

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA