WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO] - My Słowianie po angielsku, czyli Donatan i Cleo wyruszają na podbój Zachodu! Kiedy premiera? [VIDEO]

Tagi związane z My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]: donatan i cleo, my słowianie, my słowianie teledysk, my słowianie po angielsku, my słowianie angielska wersja, my słowianie donatan, donatan dzień dobry tvn, donatan kariera zagranicą, cleo kariera zagranicą

My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]

RSS 05/12/2013 17:29 Komentarze

My Słowianie Donatana i Cleo usłyszymy już wkrótce w wersji angielskiej. Producent muzyczny w jednym z wywiadów zdradził, że tekst My Słowianie w języku angielskim już jest i cały projekt nabiera rozpędu. Kiedy premiera? Czy Donatan i Cleo zrobią karierę zagranicą i podbiją zachodni rynek? Sprawdź teraz!

fragment teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]
My Słowianie po angielsku? Dlaczego nie! Tak przynajmniej uważają Donatan i Cleo, którzy do swojego hitu napisali już tekst w języku angielskim. Informacje te potwierdził sam Dontana w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Dlaczego artyści zdecydowali spróbować swoich sił zagranicą? Okazuje się, że po sukcesie My Słowianie na polskim YouTube, kawałkiem zainteresowały się zachodnie wytwórnie.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal teraz i sprawdź sam

Co więcej, Cleo może pochwalić się też kilkoma propozycjami wydania płyty w USA. Skąd takie zainteresowanie polskimi muzykami? Jak tłumaczy Donatan, ludzie nie znają połączenia folku z r'n'b. Taki mix jego zdaniem jest dla nich zupełnie egzotyczny, przez co interesujący.

Czy Donatanowi i Cleo z My Słowianie po angielsku uda się podbić serca zagranicznych słuchaczy? Przekonamy się niedługo. Na oficjalną datę wydania kawałka w wersji anglojęzycznej musimy jeszcze poczekać.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!
0

Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: premiera w Gorącej 20 w Boże Ciało 2016. Czy niemiecki DJ ponownie zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl i wkręćcie się w wakacyjny klimat oglądając teledysk!
26/05/2016 11:26
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 11:15
Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]
0

Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]

Dzień Matki 2016 - tym, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Matki przypominamy, że święto mam wypada w czwartek, jak zawsze 26.05. Z tej okazji na ESKA.pl prezentujemy teledyski ze sławnymi mamami wokalistkami. To prawdziwe sexy mamy! 
26/05/2016 11:15
Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągnąć leżaki!
0

Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągnąć leżaki!

Jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2016? Prognoza pogody na ostatni, długi weekend w maju prezentuje się całkiem obiecująco. Od 26-29.05.2016 będzie ciepło? Czy będzie padać? Ile stopni na termometrach? Już teraz - na ESKA.pl - dowiedzcie się więcej!
26/05/2016 11:14
Wianki nad Wisłą 2016 Warszawa. Data, line-up i program imprezy
0

Wianki nad Wisłą 2016 Warszawa. Data, line-up i program imprezy

Wianki nad Wisłą 2016 w Warszawie - kto wystąpi podczas nadwiślańskiej imprezy w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki nad Wisłą? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
26/05/2016 10:41
Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!
0

Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 10:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA