WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO] - My Słowianie po angielsku, czyli Donatan i Cleo wyruszają na podbój Zachodu! Kiedy premiera? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]: donatan i cleo, my słowianie, my słowianie teledysk, my słowianie po angielsku, my słowianie angielska wersja, my słowianie donatan, donatan dzień dobry tvn, donatan kariera zagranicą, cleo kariera zagranicą

My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]

RSS 05/12/2013 17:29 Komentarze 0

My Słowianie Donatana i Cleo usłyszymy już wkrótce w wersji angielskiej. Producent muzyczny w jednym z wywiadów zdradził, że tekst My Słowianie w języku angielskim już jest i cały projekt nabiera rozpędu. Kiedy premiera? Czy Donatan i Cleo zrobią karierę zagranicą i podbiją zachodni rynek? Sprawdź teraz!

fragment teledysku do My Słowianie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie - Donatan i Cleo: będzie angielska wersja hitu! Podbije Zachód? Sprawdź szczegóły [VIDEO]
My Słowianie po angielsku? Dlaczego nie! Tak przynajmniej uważają Donatan i Cleo, którzy do swojego hitu napisali już tekst w języku angielskim. Informacje te potwierdził sam Dontana w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Dlaczego artyści zdecydowali spróbować swoich sił zagranicą? Okazuje się, że po sukcesie My Słowianie na polskim YouTube, kawałkiem zainteresowały się zachodnie wytwórnie.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal teraz i sprawdź sam

Co więcej, Cleo może pochwalić się też kilkoma propozycjami wydania płyty w USA. Skąd takie zainteresowanie polskimi muzykami? Jak tłumaczy Donatan, ludzie nie znają połączenia folku z r'n'b. Taki mix jego zdaniem jest dla nich zupełnie egzotyczny, przez co interesujący.

Czy Donatanowi i Cleo z My Słowianie po angielsku uda się podbić serca zagranicznych słuchaczy? Przekonamy się niedługo. Na oficjalną datę wydania kawałka w wersji anglojęzycznej musimy jeszcze poczekać.


Zobacz My Słowianie - Donatan i Cleo!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]
0

Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash już w sobotę 25.04.2015. Wśród finalistów show znalazła się Saszan. Wokalistka ma ogromne grono fanów. Jak wypadła Saszan w oczach finalistów Celebrity Splash? Czy wokalistka jest pozytywnie odbierana przez uczestników show? Przekonajcie się na ESKA.pl
25/04/2015 15:00
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 14:59
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska