WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO] - Muzyka na sylwestra 2013 - MEGA MIX hitów 2013, czyli Sylwester z ESKA TV. O której się zaczyna? Sprawdź teraz! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, sylwester 2013 eska tv, sylwester 2013 eska tv o której, co w sylwestra 2013 w eska tv, mega mix 2013 eska tv, muzyka na sylwestra 2013

Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:01 Komentarze 0

Sylwester 2013 w ESKA TV to MEGA MIX hitów ostatnich 12 miesięcy, czyli teledyski bez przerwy, bez reklam i w jednym bicie. O której zaczyna się sylwestrowa zabawa z ESKA TV? Sprawdź, kiedy odpalić telewizor 31 grudnia 2013 roku już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]
Sylwester 2013 z ESKA TV to jedna z propozycji na rozgrzewkę przed balangą na 31 grudnia. Już o 16.00 na naszej stacji startuje sylwestrowy MEGA MIX. Mamy dla Was zblendowane w jedną całość hity ostatnich 12 miesięcy - to idealna muzyka na sylwestra 2013! Do tego oczywiście teledyski grane non-stop bez żadnych reklam!


Na stronie ESKA TV pojawiła się już zapowiedź MEGA MIXU, którą możecie zobaczyć klikając TUTAJ>>>. W ten sposób wiemy już, że na setliście nie zabraknie Blurred Lines, Get Lucky, I Love It czy też Scream & Shout.

Chcecie już bawić się do największych przebojów 2013 roku zagranych w jednym mashup'ie? Na ESKA.pl serwujemy Pop Danthology 2013. Podkręćcie głośniki i wciskajcie play! ;)


Zobacz Pop Danthology 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gosia Andrzejewicz wywiad dla fanów - przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz wywiad dla fanów - przeczytaj wyłącznie na eska.pl [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz o nowej płycie, programach talent show i poezji. Nowa płyta Gosi Andrzejewicz FILM to okazja do wyjątkowego wywiadu. Gosia odpowiada na najciekawsze pytania fanów wyłącznie na ESKA.PL
21/11/2014 17:50
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]