WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO] - Muzyka na sylwestra 2013 - MEGA MIX hitów 2013, czyli Sylwester z ESKA TV. O której się zaczyna? Sprawdź teraz! [VIDEO]

Tagi związane z Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, sylwester 2013 eska tv, sylwester 2013 eska tv o której, co w sylwestra 2013 w eska tv, mega mix 2013 eska tv, muzyka na sylwestra 2013

Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:01 Komentarze

Sylwester 2013 w ESKA TV to MEGA MIX hitów ostatnich 12 miesięcy, czyli teledyski bez przerwy, bez reklam i w jednym bicie. O której zaczyna się sylwestrowa zabawa z ESKA TV? Sprawdź, kiedy odpalić telewizor 31 grudnia 2013 roku już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]
Sylwester 2013 z ESKA TV to jedna z propozycji na rozgrzewkę przed balangą na 31 grudnia. Już o 16.00 na naszej stacji startuje sylwestrowy MEGA MIX. Mamy dla Was zblendowane w jedną całość hity ostatnich 12 miesięcy - to idealna muzyka na sylwestra 2013! Do tego oczywiście teledyski grane non-stop bez żadnych reklam!


Na stronie ESKA TV pojawiła się już zapowiedź MEGA MIXU, którą możecie zobaczyć klikając TUTAJ>>>. W ten sposób wiemy już, że na setliście nie zabraknie Blurred Lines, Get Lucky, I Love It czy też Scream & Shout.

Chcecie już bawić się do największych przebojów 2013 roku zagranych w jednym mashup'ie? Na ESKA.pl serwujemy Pop Danthology 2013. Podkręćcie głośniki i wciskajcie play! ;)


Zobacz Pop Danthology 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/05/2016 09:17
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016