Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO] - Muzyka na sylwestra 2013 - MEGA MIX hitów 2013, czyli Sylwester z ESKA TV. O której się zaczyna? Sprawdź teraz! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, sylwester 2013 eska tv, sylwester 2013 eska tv o której, co w sylwestra 2013 w eska tv, mega mix 2013 eska tv, muzyka na sylwestra 2013

Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:01 Komentarze 0

Sylwester 2013 w ESKA TV to MEGA MIX hitów ostatnich 12 miesięcy, czyli teledyski bez przerwy, bez reklam i w jednym bicie. O której zaczyna się sylwestrowa zabawa z ESKA TV? Sprawdź, kiedy odpalić telewizor 31 grudnia 2013 roku już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]
Sylwester 2013 z ESKA TV to jedna z propozycji na rozgrzewkę przed balangą na 31 grudnia. Już o 16.00 na naszej stacji startuje sylwestrowy MEGA MIX. Mamy dla Was zblendowane w jedną całość hity ostatnich 12 miesięcy - to idealna muzyka na sylwestra 2013! Do tego oczywiście teledyski grane non-stop bez żadnych reklam!


Na stronie ESKA TV pojawiła się już zapowiedź MEGA MIXU, którą możecie zobaczyć klikając TUTAJ>>>. W ten sposób wiemy już, że na setliście nie zabraknie Blurred Lines, Get Lucky, I Love It czy też Scream & Shout.

Chcecie już bawić się do największych przebojów 2013 roku zagranych w jednym mashup'ie? Na ESKA.pl serwujemy Pop Danthology 2013. Podkręćcie głośniki i wciskajcie play! ;)


Zobacz Pop Danthology 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska