WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO] - Muzyka na sylwestra 2013 - MEGA MIX hitów 2013, czyli Sylwester z ESKA TV. O której się zaczyna? Sprawdź teraz! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]: sylwester 2013, hity 2013, sylwester 2013 eska tv, sylwester 2013 eska tv o której, co w sylwestra 2013 w eska tv, mega mix 2013 eska tv, muzyka na sylwestra 2013

Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]

RSS 31/12/2013 10:01 Komentarze 0

Sylwester 2013 w ESKA TV to MEGA MIX hitów ostatnich 12 miesięcy, czyli teledyski bez przerwy, bez reklam i w jednym bicie. O której zaczyna się sylwestrowa zabawa z ESKA TV? Sprawdź, kiedy odpalić telewizor 31 grudnia 2013 roku już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Blurred Lines / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Muzyka na Sylwestra 2013 w ESKA TV: MEGA MIX, czyli teledyski bez reklam w jednym bicie! O której? [VIDEO]
Sylwester 2013 z ESKA TV to jedna z propozycji na rozgrzewkę przed balangą na 31 grudnia. Już o 16.00 na naszej stacji startuje sylwestrowy MEGA MIX. Mamy dla Was zblendowane w jedną całość hity ostatnich 12 miesięcy - to idealna muzyka na sylwestra 2013! Do tego oczywiście teledyski grane non-stop bez żadnych reklam!


Na stronie ESKA TV pojawiła się już zapowiedź MEGA MIXU, którą możecie zobaczyć klikając TUTAJ>>>. W ten sposób wiemy już, że na setliście nie zabraknie Blurred Lines, Get Lucky, I Love It czy też Scream & Shout.

Chcecie już bawić się do największych przebojów 2013 roku zagranych w jednym mashup'ie? Na ESKA.pl serwujemy Pop Danthology 2013. Podkręćcie głośniki i wciskajcie play! ;)


Zobacz Pop Danthology 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska