WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO] - MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Półfinał 4 edycji show

MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]

RSS 29/10/2012 11:47 Komentarze
Za nami ostatni odcinek półfinałowy Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl kto wystąpi w finale show oraz fragmenty show.
Must Be The Music. Tylko Muzyka Must Be The Music. Tylko Muzyka / Must Be The Music - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]
Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po ostatnim odcinku półfinałowym, wiemy kto zaśpiewa w finale show. W ostatnim odcinku do grona finalistów programu dołączył Obeschlesien, czyli metalowy zespół z Górnego Śląska oraz Michał Łoniewski, gitarzysta z Ostrołęki.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music. Tylko Muzyka nagrał debiutancki singiel

W finale Must Be The Music. Tylko Muzyka wystąpią: Obeschlesien, Michał Łoniewski, duet Bass, Przemek Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Tomasz Kowalski, Piotr Kita i Iwona Kmiecik.

Zobacz fragment show Must Be The Music. Tylko Muzyka




Nie czytałeś jeszcze?

Edyta Bartosiewicz wraca na scenę! Sprawdź na Eska.pl gdzie zagra najbliższy koncert

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowa gwiazda w Polsce! Kto w grudniu wystąpi w Łodzi?
0

Światowa gwiazda w Polsce! Kto w grudniu wystąpi w Łodzi?

Koncerty 2016 to wciąż otwarta lista, do której wkrótce dołączy kolejna gwiazda światowego formatu! Kto to będzie? Sprawdzajcie na ESKA.pl
26/09/2016 15:46
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/09/2016 15:20
Nowości Muzyczne 2016 - The Weeknd i Daft Punk zapowiadają coś wielkiego!
0

Nowości Muzyczne 2016 - The Weeknd i Daft Punk zapowiadają coś wielkiego!

Nowa piosenka The Weekend i Daft Punk zaliczyła swoją premierę! Na ESKA.pl posłuchacie kolejnego singla twórcy przeboju Can't Feel My Face, The Hills i czy hitu z 50 Twarzy Greya Earned It
26/09/2016 15:00
Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety
0

Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety

Sylwia Grzeszczak rusza w jesienną trasę koncertową w celu promocji najnowszego albumu! Gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu Tamta dziewczyna? Jakie są ceny biletów na jej koncerty? Rozpiska i szczegóły do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 14:29
Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką
0

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra zachwyciła jury i widzów. Już teraz sprawdźcie, gdzie 10-latka nauczyła się tak śpiewać i jakie są jej największe pasje oprócz muzyki!
26/09/2016 14:12
Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]
0

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

Franko - Rozbójnik Alibaba wydaje album Smutne dzieci! Piosenki na płycie będą bardzo depresyjne, o czym przekonacie się przedpremierowo - na ESKA.pl! 
26/09/2016 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA