WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO] - MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Półfinał 4 edycji show

MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]

RSS 29/10/2012 11:47 Komentarze
Za nami ostatni odcinek półfinałowy Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl kto wystąpi w finale show oraz fragmenty show.
Must Be The Music. Tylko Muzyka Must Be The Music. Tylko Muzyka / Must Be The Music - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]
Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po ostatnim odcinku półfinałowym, wiemy kto zaśpiewa w finale show. W ostatnim odcinku do grona finalistów programu dołączył Obeschlesien, czyli metalowy zespół z Górnego Śląska oraz Michał Łoniewski, gitarzysta z Ostrołęki.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music. Tylko Muzyka nagrał debiutancki singiel

W finale Must Be The Music. Tylko Muzyka wystąpią: Obeschlesien, Michał Łoniewski, duet Bass, Przemek Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Tomasz Kowalski, Piotr Kita i Iwona Kmiecik.

Zobacz fragment show Must Be The Music. Tylko Muzyka




Nie czytałeś jeszcze?

Edyta Bartosiewicz wraca na scenę! Sprawdź na Eska.pl gdzie zagra najbliższy koncert

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 23:24
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

30/04/2016 16:47

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA