WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO] - MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Półfinał 4 edycji show
REKLAMA
REKLAMA

MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]

RSS 29/10/2012 11:47 Komentarze 0
Za nami ostatni odcinek półfinałowy Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl kto wystąpi w finale show oraz fragmenty show.
Must Be The Music. Tylko Muzyka Must Be The Music. Tylko Muzyka / Must Be The Music - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]
Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po ostatnim odcinku półfinałowym, wiemy kto zaśpiewa w finale show. W ostatnim odcinku do grona finalistów programu dołączył Obeschlesien, czyli metalowy zespół z Górnego Śląska oraz Michał Łoniewski, gitarzysta z Ostrołęki.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music. Tylko Muzyka nagrał debiutancki singiel

W finale Must Be The Music. Tylko Muzyka wystąpią: Obeschlesien, Michał Łoniewski, duet Bass, Przemek Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Tomasz Kowalski, Piotr Kita i Iwona Kmiecik.

Zobacz fragment show Must Be The Music. Tylko Muzyka




Nie czytałeś jeszcze?

Edyta Bartosiewicz wraca na scenę! Sprawdź na Eska.pl gdzie zagra najbliższy koncert

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
01/04/2015 00:03
Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?
0

Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?

Google Doodle na 1 kwietnia to zawsze oczekiwana niespodzianka od Googla. Co przygotowali na Prima Aprilis w 2015 roku? Czy będzie to żart, czy data serio... dowiemy się już wkrótce. Sprawdźcie jakie były wcześniejsze doodle 1.04.
31/03/2015 23:26
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego Pac-Mana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
31/03/2015 22:33
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
31/03/2015 21:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 16:34
Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]
0

Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]

K2 - kim jest raper, który dogania popularnością hit Donatana i Cleo - My Słowianie? Kto kryje się pod pseudonimem K2? Sprawdź na ESKA.pl krótką biografię K2
31/03/2015 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska