WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO] - MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Półfinał 4 edycji show

MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]

RSS 29/10/2012 11:47 Komentarze
Za nami ostatni odcinek półfinałowy Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl kto wystąpi w finale show oraz fragmenty show.
Must Be The Music. Tylko Muzyka Must Be The Music. Tylko Muzyka / Must Be The Music - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]
Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po ostatnim odcinku półfinałowym, wiemy kto zaśpiewa w finale show. W ostatnim odcinku do grona finalistów programu dołączył Obeschlesien, czyli metalowy zespół z Górnego Śląska oraz Michał Łoniewski, gitarzysta z Ostrołęki.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music. Tylko Muzyka nagrał debiutancki singiel

W finale Must Be The Music. Tylko Muzyka wystąpią: Obeschlesien, Michał Łoniewski, duet Bass, Przemek Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Tomasz Kowalski, Piotr Kita i Iwona Kmiecik.

Zobacz fragment show Must Be The Music. Tylko Muzyka




Nie czytałeś jeszcze?

Edyta Bartosiewicz wraca na scenę! Sprawdź na Eska.pl gdzie zagra najbliższy koncert

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!
0

Papież Franciszek rozbawiony do łez. 3-latka skradła mu piuskę!

Papież Franciszek tego się nie spodziewał. 3-latka skradła mu nie tylko serce, ale też papieskie nakrycie głowy!
23/03/2017 14:50
Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?
0

Maciej Rembikowski - kim jest uczestnik Idola?

Maciej Rembikowski to jeden z najbardziej intrygujących uczestników nowej edycji polskiego Idola. Co wiemy o tym młodym artyście? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
23/03/2017 14:14
Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?
0

Pitbull i Jennifer Lopez przerobili wielki HIT! Podoba wam się?

Pitbull i Jennifer Lopez mają hit na wiosnę! Sexy Body to kawałek, w którym wykorzystano sample kultowego przeboju. Podoba się Wam jego nowa wersja? Posłuchajcie i dajcie znać na ESKA.pl  
23/03/2017 14:01
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
23/03/2017 13:58
Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?
0

Strajk nauczycieli 2017 - czy 31.03.17 jest wolny od szkoły?

31 marca 2017 nauczyciele strajkują przeciwko reformie edukacji. Jakie mają plany? Czy ten dzień jest wolny od zajęć? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/03/2017 13:17
M jak miłość kontra Klan w Kocham Cię, Polsko!
0

M jak miłość kontra Klan w Kocham Cię, Polsko!

M jak miłość kontra Klan - starcie seriali w Kocham Cię, Polsko! Kto znalazł się w drużynie Tomka Kammela, a kto zasilił grupę Antka Królikowskiego?
23/03/2017 12:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA