WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO] - Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale
REKLAMA
REKLAMA

Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]

RSS 28/04/2013 19:32 Komentarze 0
W niedzielę 28 kwietnia trzeci odcinek półfinałowy Must Be The Music Tylko Muzyka. Na scenie show pozostało już tylko ośmioro uczestników. Zobacz na Eska.pl kto walczyć będzie o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych.
Must Be The Music Tylko Muzyka / Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]
Kto wygra Must Be The Music Tylko Muzyka 5?
  • Hubert Bąk
  • Natalia Pikuła
  • Łukasz Ryś "Starszy"
  • Future Folk, Materia
  • Propabanda East Collectiv
  • Sayes
  • Susanna i Aleksander
Must Be The Music Tylko Muzyka wszedł w decydującą fazę. W niedzielę 28.04.2013 odbędzie się trzeci odcinek półfinałowy. O miejsce w finale i nagrodę główną walczyć będzie ośmioro uczestników show. Są to: Hubert Bąk, Natalia Pikuła, Łukasz Ryś "Starszy", Future Folk, Materia, Propabanda East Collective, Sayes oraz Susanna i Aleksander. Kto waszym zdaniem wygra piątą edycję Must Be The Music Tylko Muzyka? Głosujcie w rankingu Eska.pl!

>>>Must Be The Music Tylko Muzyka 6 - przyjdź na casting i spełnij swoje marzenia


Zobacz  występy półfinalistów Must Be The Music Tylko Muzyka, których zobaczymy w trzecim odcinku półfinałowym.

Zobacz Show Me Your Love - Hubert Bąk




Zobacz Natalia Pikuła podczas koncertu z zespołem De Mono




Zobacz Nasze Bloki - Łukasz "Ryś" Starszy [18+]



Zobacz Zbójnicki - Future Folk



Zobacz Na Wojtusia z Popielnika - Materia



Zobacz TuttiFrutti - Propabanda East Collectiv




Zobacz Ostatni Raz - Sayes




Zobacz Tańczące Eurydyki - Susanna i Alexander



Nie czytałeś jeszcze?

Diamentowa płyta dla Równonoc - Słowiańska Dusza Donatana

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska