Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO] - Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale
REKLAMA
REKLAMA

Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]

RSS 28/04/2013 19:32 Komentarze 0
W niedzielę 28 kwietnia trzeci odcinek półfinałowy Must Be The Music Tylko Muzyka. Na scenie show pozostało już tylko ośmioro uczestników. Zobacz na Eska.pl kto walczyć będzie o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych.
Must Be The Music Tylko Muzyka / Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]
Kto wygra Must Be The Music Tylko Muzyka 5?
  • Hubert Bąk
  • Natalia Pikuła
  • Łukasz Ryś "Starszy"
  • Future Folk, Materia
  • Propabanda East Collectiv
  • Sayes
  • Susanna i Aleksander
Must Be The Music Tylko Muzyka wszedł w decydującą fazę. W niedzielę 28.04.2013 odbędzie się trzeci odcinek półfinałowy. O miejsce w finale i nagrodę główną walczyć będzie ośmioro uczestników show. Są to: Hubert Bąk, Natalia Pikuła, Łukasz Ryś "Starszy", Future Folk, Materia, Propabanda East Collective, Sayes oraz Susanna i Aleksander. Kto waszym zdaniem wygra piątą edycję Must Be The Music Tylko Muzyka? Głosujcie w rankingu Eska.pl!

>>>Must Be The Music Tylko Muzyka 6 - przyjdź na casting i spełnij swoje marzenia


Zobacz  występy półfinalistów Must Be The Music Tylko Muzyka, których zobaczymy w trzecim odcinku półfinałowym.

Zobacz Show Me Your Love - Hubert Bąk




Zobacz Natalia Pikuła podczas koncertu z zespołem De Mono




Zobacz Nasze Bloki - Łukasz "Ryś" Starszy [18+]



Zobacz Zbójnicki - Future Folk



Zobacz Na Wojtusia z Popielnika - Materia



Zobacz TuttiFrutti - Propabanda East Collectiv




Zobacz Ostatni Raz - Sayes




Zobacz Tańczące Eurydyki - Susanna i Alexander



Nie czytałeś jeszcze?

Diamentowa płyta dla Równonoc - Słowiańska Dusza Donatana

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska