WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO] - Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale

Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]

RSS 28/04/2013 19:32 Komentarze
W niedzielę 28 kwietnia trzeci odcinek półfinałowy Must Be The Music Tylko Muzyka. Na scenie show pozostało już tylko ośmioro uczestników. Zobacz na Eska.pl kto walczyć będzie o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych.
Must Be The Music Tylko Muzyka / Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]
Kto wygra Must Be The Music Tylko Muzyka 5?
  • Hubert Bąk
  • Natalia Pikuła
  • Łukasz Ryś "Starszy"
  • Future Folk, Materia
  • Propabanda East Collectiv
  • Sayes
  • Susanna i Aleksander
Must Be The Music Tylko Muzyka wszedł w decydującą fazę. W niedzielę 28.04.2013 odbędzie się trzeci odcinek półfinałowy. O miejsce w finale i nagrodę główną walczyć będzie ośmioro uczestników show. Są to: Hubert Bąk, Natalia Pikuła, Łukasz Ryś "Starszy", Future Folk, Materia, Propabanda East Collective, Sayes oraz Susanna i Aleksander. Kto waszym zdaniem wygra piątą edycję Must Be The Music Tylko Muzyka? Głosujcie w rankingu Eska.pl!

>>>Must Be The Music Tylko Muzyka 6 - przyjdź na casting i spełnij swoje marzenia


Zobacz  występy półfinalistów Must Be The Music Tylko Muzyka, których zobaczymy w trzecim odcinku półfinałowym.

Zobacz Show Me Your Love - Hubert Bąk




Zobacz Natalia Pikuła podczas koncertu z zespołem De Mono




Zobacz Nasze Bloki - Łukasz "Ryś" Starszy [18+]



Zobacz Zbójnicki - Future Folk



Zobacz Na Wojtusia z Popielnika - Materia



Zobacz TuttiFrutti - Propabanda East Collectiv




Zobacz Ostatni Raz - Sayes




Zobacz Tańczące Eurydyki - Susanna i Alexander



Nie czytałeś jeszcze?

Diamentowa płyta dla Równonoc - Słowiańska Dusza Donatana

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...