WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO] - Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale

Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]

RSS 28/04/2013 19:32 Komentarze
W niedzielę 28 kwietnia trzeci odcinek półfinałowy Must Be The Music Tylko Muzyka. Na scenie show pozostało już tylko ośmioro uczestników. Zobacz na Eska.pl kto walczyć będzie o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych.
Must Be The Music Tylko Muzyka / Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music Tylko Muzyka. Przed nami trzeci odcinek półfinałowy. Zobacz kto będzie walczył o miejsce w finale [RANKING, VIDEO]
Kto wygra Must Be The Music Tylko Muzyka 5?
  • Hubert Bąk
  • Natalia Pikuła
  • Łukasz Ryś "Starszy"
  • Future Folk, Materia
  • Propabanda East Collectiv
  • Sayes
  • Susanna i Aleksander
Must Be The Music Tylko Muzyka wszedł w decydującą fazę. W niedzielę 28.04.2013 odbędzie się trzeci odcinek półfinałowy. O miejsce w finale i nagrodę główną walczyć będzie ośmioro uczestników show. Są to: Hubert Bąk, Natalia Pikuła, Łukasz Ryś "Starszy", Future Folk, Materia, Propabanda East Collective, Sayes oraz Susanna i Aleksander. Kto waszym zdaniem wygra piątą edycję Must Be The Music Tylko Muzyka? Głosujcie w rankingu Eska.pl!

>>>Must Be The Music Tylko Muzyka 6 - przyjdź na casting i spełnij swoje marzenia


Zobacz  występy półfinalistów Must Be The Music Tylko Muzyka, których zobaczymy w trzecim odcinku półfinałowym.

Zobacz Show Me Your Love - Hubert Bąk




Zobacz Natalia Pikuła podczas koncertu z zespołem De Mono




Zobacz Nasze Bloki - Łukasz "Ryś" Starszy [18+]



Zobacz Zbójnicki - Future Folk



Zobacz Na Wojtusia z Popielnika - Materia



Zobacz TuttiFrutti - Propabanda East Collectiv




Zobacz Ostatni Raz - Sayes




Zobacz Tańczące Eurydyki - Susanna i Alexander



Nie czytałeś jeszcze?

Diamentowa płyta dla Równonoc - Słowiańska Dusza Donatana

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 21:56
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA