Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show w niedzielę 03.03.2013. Sprawdź, kogo zobaczymy w programie [VIDEO] - Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show w niedzielę 03.03.2013. Sprawdź, kogo zobaczymy w programie

Tagi związane z Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show w niedzielę 03.03.2013. Sprawdź, kogo zobaczymy w programie [VIDEO]: must be the music, must be the music polsat, must be the music tylko muzyka, must be the music jurorzy, must be the music kiedy, must be the music relacja, ellie, ellie co mi w duszy gra

Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show w niedzielę 03.03.2013. Sprawdź, kogo zobaczymy w programie [VIDEO]

RSS 03/03/2013 12:00 Komentarze
Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show już w niedzielę 03.03.2013 w Polsacie. W drugim odcinku zobaczymy występ genialnego dwunastolatka, który zaszokował jurorów! Również w pierwszym odcinku show nie zabrakło muzycznych odkryć. Zobacz na Eska.pl najlepsze występy pierwszego odcinka Must Be The Music Tylko Muzyka na Eska.pl!
Must Be The Music Tylko Muzyka / Must Be The Music Tylko Muzyka - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music Tylko Muzyka. Drugi odcinek show w niedzielę 03.03.2013. Sprawdź, kogo zobaczymy w programie [VIDEO]
Must Be The Music Tylko Muzyka - talent show Polsatu wystartował w niedzielę 24.02.2013. W pierwszym odcinku nie zabrakło wielkich emocji, muzycznych odkryć oraz łez żalu, uczestników, którym nie udało się oczarować jurorów wokalnym talentem. Natalia Pikuła, The Rookles czy Hoyraky to największe odkrycia pierwszego odcinka pierwszej edycji. Niebawem przekonamy się, jak potoczą się ich losy w programie i czy uda im się tak jak grupom Enej, czy Lemon zaistnieć na muzycznym rynku!

Zobacz na Eska.pl relację pierwszego odcinka Must Be The Music Tylko Muzyka

A co zobaczymy w drugim odcinku show? Między innymi występ Huberta Bąka, niezwykle utalentowanego dwunastolatka. Hubert zaśpiewa wielki przebój Loreen, czyli Euphoria. Jurorzy będą pod wrażeniem, ale czy dadzą mu szansę występu w kolejnych odcinkach? O tym przekonamy się już w niedzielę!

Zobacz Natalia Pikuła w Must Be The Music Tylko Muzyka



Zobacz The Rookles w Must Be The Music Tylko Muzyka



Nie czytałeś jeszcze?

Rihanna królową YouTube! Zdetronizowała Justina Biebera!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
09/02/2016 16:13
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
09/02/2016 16:05
Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]
0

Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]

Ostatki 2016! Ostatni dzień karnawału bierzemy pod lupę na ESKA.pl serwując m.in. dokładną datę ostatków w 2016 roku. Zobaczcie już teraz, jaka jest odpowiedź na pytanie o koniec karnawału i co robić dzień przed Środą Popielcową. My stawiamy na muzykę!
09/02/2016 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA