WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana! - Must Be The Music: Pan Śrubka

Tagi związane z Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!: must be the music, pan śrubka 2013, michał jurkiewicz 2013, pan śrubka na niepogodę, na niepogodę 2013, tylko muzyka pan śrubka

Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!

RSS 23/09/2013 10:44 Komentarze
Must Be The Music - Michał Jurkiewicz zwany Panem Śrubką dostał 4 razy TAK! Jury stwierdziło, że jest człowiekiem pozytywnie zakręconym.
Must Be The Music / WBF
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!
Must Be The Music - w 6 edycji 4 odcinku pojawił się Pan Śrubka - Michał Jurkiewicz. Pozytywnie zakręcony człowiek powalił jury na kolana! Podczas ostatniego odcinka na scenie pojawiła się grupa mężczyzn z kultowymi Simsonami Schwalbe, których są pasjonatami.Wspólnie wykonali autorski utwór Na niepogodę, który był właśnie dedykowany niemieckim jednośladom.

>>> Must Be The Music - zobaczcie zapis relacji z odcinka 4!

Panowie nie tylko pokazali nietypowe pojazdy, ale także ubrali się w odpowiednie stroje pasujące do tej epoki. Ta cała otoczka plus ich wykon zachwyciło jury. - Myślę sobie, że wszyscy kochamy świrusy. A wy jesteście świrusami pierwszego rzędu - powiedziała Zapendowska podczas Must Be The Music.

Pan Śrubka - Na niepogodę


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 14:54
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:27
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 26 czerwca to kolejne trzy emocjonujące mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
26/06/2016 14:26
Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!
0

Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!

Hity lata 2016 to zbiór najlepszych słonecznych kawałków! Chcecie wiedzieć, jakie piosenki podbiją listy przebojów w tegoroczne wakacje? Jest ich całkiem sporo! Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
26/06/2016 14:26
Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Niemcy - Słowacja na Euro 2016 to jedno z niedzielnych spotkań 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA