WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana! - Must Be The Music: Pan Śrubka
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!: must be the music, pan śrubka 2013, michał jurkiewicz 2013, pan śrubka na niepogodę, na niepogodę 2013, tylko muzyka pan śrubka

Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!

RSS 23/09/2013 10:44 Komentarze 0
Must Be The Music - Michał Jurkiewicz zwany Panem Śrubką dostał 4 razy TAK! Jury stwierdziło, że jest człowiekiem pozytywnie zakręconym.
Must Be The Music / WBF
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!
Must Be The Music - w 6 edycji 4 odcinku pojawił się Pan Śrubka - Michał Jurkiewicz. Pozytywnie zakręcony człowiek powalił jury na kolana! Podczas ostatniego odcinka na scenie pojawiła się grupa mężczyzn z kultowymi Simsonami Schwalbe, których są pasjonatami.Wspólnie wykonali autorski utwór Na niepogodę, który był właśnie dedykowany niemieckim jednośladom.

>>> Must Be The Music - zobaczcie zapis relacji z odcinka 4!

Panowie nie tylko pokazali nietypowe pojazdy, ale także ubrali się w odpowiednie stroje pasujące do tej epoki. Ta cała otoczka plus ich wykon zachwyciło jury. - Myślę sobie, że wszyscy kochamy świrusy. A wy jesteście świrusami pierwszego rzędu - powiedziała Zapendowska podczas Must Be The Music.

Pan Śrubka - Na niepogodę


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]
0

Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]

Nowa piosenka od Adama Kraśko - byłego uczestnika programu Rolnik Szuka Żony i aktualnego uczestnika show Celebrity Splash. Po utworze Oj Aniu, Aniu Adam Kraśko publikuje nowy teledysk do nowej piosenki - Dziadek Władek. Nowa piosenka i nowy teledysk Adama Kraśko zobaczycie na ESKA.pl 
31/03/2015 12:46
Pogoda w drodze na Wielkanoc 2015 - ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!
0

Pogoda w drodze na Wielkanoc 2015 - ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!

Załamanie pogody przed Wielkanocą 2015! uważajcie w drodze na święta - wydano ostrzeżenia przed pogodą zagrażającą nawet życiu! Nad Polską jest groźny niż przynoszący burze i porywisty wiatr. Sprawdźcie jaka pogoda będzie w świątecznym tygodniu 2015
31/03/2015 12:23
Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]
0

Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]

Britney Spears ft. Iggy Azalea Pretty Girls to nowa piosenka Britney Spears na 2015 rok, która jest już oficjalnie gotowa. A świadczy o tym nie tylko ujawniona data premiery wspólnej piosenki Britney Spears i Iggy Azalei. Zobaczcie, kiedy premiera duetu Britney Spears ft. Iggy Azalea i co nowego wiadomo na temat współpracy obu pań!
31/03/2015 12:21
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: zmiany w sprawdzianie na koniec podstawówki wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku. To właśnie tego dnia uczniowie szóstych klas podstawówki zasiądą do pierwszego poważnego egzaminu. Jak wygląda nowy sprawdzian szóstoklasisty? Jakich zaskakujących zmian mogą spodziewać się szóstoklasiści na sprawdzianie? Czy będzie tak jak w piosence Everything Has Changed? 
31/03/2015 12:18
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
31/03/2015 12:16
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
31/03/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska