WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana! - Must Be The Music: Pan Śrubka
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!: must be the music, pan śrubka 2013, michał jurkiewicz 2013, pan śrubka na niepogodę, na niepogodę 2013, tylko muzyka pan śrubka

Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!

RSS 23/09/2013 10:44 Komentarze 0
Must Be The Music - Michał Jurkiewicz zwany Panem Śrubką dostał 4 razy TAK! Jury stwierdziło, że jest człowiekiem pozytywnie zakręconym.
Must Be The Music / WBF
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!
Must Be The Music - w 6 edycji 4 odcinku pojawił się Pan Śrubka - Michał Jurkiewicz. Pozytywnie zakręcony człowiek powalił jury na kolana! Podczas ostatniego odcinka na scenie pojawiła się grupa mężczyzn z kultowymi Simsonami Schwalbe, których są pasjonatami.Wspólnie wykonali autorski utwór Na niepogodę, który był właśnie dedykowany niemieckim jednośladom.

>>> Must Be The Music - zobaczcie zapis relacji z odcinka 4!

Panowie nie tylko pokazali nietypowe pojazdy, ale także ubrali się w odpowiednie stroje pasujące do tej epoki. Ta cała otoczka plus ich wykon zachwyciło jury. - Myślę sobie, że wszyscy kochamy świrusy. A wy jesteście świrusami pierwszego rzędu - powiedziała Zapendowska podczas Must Be The Music.

Pan Śrubka - Na niepogodę


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
1

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]