WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana! - Must Be The Music: Pan Śrubka

Tagi związane z Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!: must be the music, pan śrubka 2013, michał jurkiewicz 2013, pan śrubka na niepogodę, na niepogodę 2013, tylko muzyka pan śrubka

Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!

RSS 23/09/2013 10:44 Komentarze
Must Be The Music - Michał Jurkiewicz zwany Panem Śrubką dostał 4 razy TAK! Jury stwierdziło, że jest człowiekiem pozytywnie zakręconym.
Must Be The Music / WBF
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music: Pan Śrubka powalił jury na kolana!
Must Be The Music - w 6 edycji 4 odcinku pojawił się Pan Śrubka - Michał Jurkiewicz. Pozytywnie zakręcony człowiek powalił jury na kolana! Podczas ostatniego odcinka na scenie pojawiła się grupa mężczyzn z kultowymi Simsonami Schwalbe, których są pasjonatami.Wspólnie wykonali autorski utwór Na niepogodę, który był właśnie dedykowany niemieckim jednośladom.

>>> Must Be The Music - zobaczcie zapis relacji z odcinka 4!

Panowie nie tylko pokazali nietypowe pojazdy, ale także ubrali się w odpowiednie stroje pasujące do tej epoki. Ta cała otoczka plus ich wykon zachwyciło jury. - Myślę sobie, że wszyscy kochamy świrusy. A wy jesteście świrusami pierwszego rzędu - powiedziała Zapendowska podczas Must Be The Music.

Pan Śrubka - Na niepogodę


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
27/08/2016 11:51
C-BooL ze statuetką ESKA Music Awards 2016! Never Go Away najlepszym hitem!
0

C-BooL ze statuetką ESKA Music Awards 2016! Never Go Away najlepszym hitem!

C-BooL ze statuetką ESKA Music Awards 2016! Przebój ostatnich miesięcy zatytułowny Never Go Away został najlepszym hitem! GRATULUJEMY!!!
27/08/2016 12:57
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
27/08/2016 11:35
ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!
27/08/2016 10:22
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016! Dwa dni przed galą norweski producent obchodził swoje 19. urodziny, a ma na świecie miliony fanów! Łapcie 8. faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
26/08/2016 22:08
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZE VIDEO?
26/08/2016 21:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]