Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO] - Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]: Must Be The Music Megitza, Must Be The Music 5 FINAŁ, kim jest Megitza, Megitza piosenki, Megitza video, Must Be The Music 5 wyniki półfinału

Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 11:21 Komentarze 0
Jednogłośny zachwyt jurorów, uśmiech na twarzy Eli Zapendowskiej oraz miejsce w wielkim finale głosem widzów - oto sukcesy orientalnej Megitzy w 8. odcinku Must Be The Music 5. Zobacz występ!
Megitza w finale Must Be The Music 5 / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]
Kim jest Megitza, którą zobaczymy w wielkim finale Must Be The Music 5? Najciekawej odpowiedział na to pytanie Golijov Oslavdo, kompozytor, dyrygent, zdobywca nagrody Grammy: „Nic tak nie ekscytuje, jak bycie świadkiem reinkarnacji duszy proroka w głosie młodej artystki”.

Megitza naprawdę nazywa się Małgorzata Babiarz. Wykonuje muzykę nurtu worldbeat. Swą karierę muzyczną rozpoczęła w 2008 roku w Chicago. Od tego czasu Megitza zagrała setki koncertów na całym świecie. Małgorzata śpiewa w wielu językach: majnowsze nagrania to przede wszystkim język angielski. Pozostałe dwa albumy to język polski, gwara góralska, język romski, serbski, macedoński.

>> Zagłosuj na najlepszy występ drugiego półfinału Must Be The Music


Megitza gra z zespołem, jego członkowie to:
Megitza - vocal, bass
Jarosław Dzień - guitar, vocal
Jakub Mietła - accordion, vocal
Damian Niewiński - drums, vocal

Megitza w Must Be The Music najpierw zagrała na cygańską nutę, a w II półfinale pokazała fascynację kulturą macedońską.

- Piękny występ! - skomentował na gorąco Łozo.
- Gracie doskonale! - zachwycał się Sztaba.
Kora oznajmiła, że takie granie to właśnie sztuka: - Na takie koncerty chce się przychodzić!
Także Ela Zapendowska szybko dała TAK. Występ Megitzy, przedostatni w 8. odcinku z 21 kwietnia, w końcu rozchmurzył jurorkę, która przez cały wieczór nie była w nastroju. Zapendowska uznała, że Megitza jest zdecydowaną faworytką.

Must Be The Music 21.04.2013 - Megitza:



Megitza - Beauty Rumelaj:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 16:07
Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę
0

Woodstock 2015 - dilerzy zatrzymani: Jurek Owsiak komentuje sprawę

Woodstock 2015: dilerzy zatrzymani po pierwszym dniu festiwalu. Jurek Owsiak skomentował całą sprawę na specjalnej konferencji prasowej. Jak organizatorzy festiwalu radzą sobie z dilerami narkotyków? 
31/07/2015 15:54
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
31/07/2015 15:13
Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata
0

Dawid Kwiatkowski - nowe piosenki 2015: gdzie słuchać? Kwiat zaprasza na Snapchata

Kulisy powstawania nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego 2015 śledzić można na Snapchacie wokalisty. Gwiazda właśnie w snapach przedpremierowo przedstawia swoje nowe piosenki. Co wiemy o trzeciej płycie Dawida Kwiatkowskiego i jaki ma nick na Snapchacie? Klikajcie po szczegóły już teraz!
31/07/2015 14:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 09:33

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska