WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO] - Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]: Must Be The Music Megitza, Must Be The Music 5 FINAŁ, kim jest Megitza, Megitza piosenki, Megitza video, Must Be The Music 5 wyniki półfinału

Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 11:21 Komentarze 0
Jednogłośny zachwyt jurorów, uśmiech na twarzy Eli Zapendowskiej oraz miejsce w wielkim finale głosem widzów - oto sukcesy orientalnej Megitzy w 8. odcinku Must Be The Music 5. Zobacz występ!
Megitza w finale Must Be The Music 5 / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Megitza w finale! To ona rozchmurzyła Elę Zapendowską! [VIDEO]
Kim jest Megitza, którą zobaczymy w wielkim finale Must Be The Music 5? Najciekawej odpowiedział na to pytanie Golijov Oslavdo, kompozytor, dyrygent, zdobywca nagrody Grammy: „Nic tak nie ekscytuje, jak bycie świadkiem reinkarnacji duszy proroka w głosie młodej artystki”.

Megitza naprawdę nazywa się Małgorzata Babiarz. Wykonuje muzykę nurtu worldbeat. Swą karierę muzyczną rozpoczęła w 2008 roku w Chicago. Od tego czasu Megitza zagrała setki koncertów na całym świecie. Małgorzata śpiewa w wielu językach: majnowsze nagrania to przede wszystkim język angielski. Pozostałe dwa albumy to język polski, gwara góralska, język romski, serbski, macedoński.

>> Zagłosuj na najlepszy występ drugiego półfinału Must Be The Music


Megitza gra z zespołem, jego członkowie to:
Megitza - vocal, bass
Jarosław Dzień - guitar, vocal
Jakub Mietła - accordion, vocal
Damian Niewiński - drums, vocal

Megitza w Must Be The Music najpierw zagrała na cygańską nutę, a w II półfinale pokazała fascynację kulturą macedońską.

- Piękny występ! - skomentował na gorąco Łozo.
- Gracie doskonale! - zachwycał się Sztaba.
Kora oznajmiła, że takie granie to właśnie sztuka: - Na takie koncerty chce się przychodzić!
Także Ela Zapendowska szybko dała TAK. Występ Megitzy, przedostatni w 8. odcinku z 21 kwietnia, w końcu rozchmurzył jurorkę, która przez cały wieczór nie była w nastroju. Zapendowska uznała, że Megitza jest zdecydowaną faworytką.

Must Be The Music 21.04.2013 - Megitza:



Megitza - Beauty Rumelaj:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
23/10/2014 15:02
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl