Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO] - Must Be The Music 2014 w TV i online: gdzie oglądąć? Sprawdzamy dostępne transmisje [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]

RSS 14/09/2014 18:26 Komentarze 0

Gdzie oglądać Must Be The Music 8 w TV i w internecie? Dla wszystkich bez telewizorów namierzamy transmisję, dzięki której możecie śledzić Must Be The Music 8 online. Mamy też informacje o emisji show w telewizji, w tym o której godzinie zaczyna się talent-show. Klikajcie po szczegóły już teraz!

część składu jury Must Be The Music 8 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]
Must Be The Music 8 w internecie - o tym marzą fani show bez telewizorów w domach. Czy jest możliwość oglądania Must Be The Music 8 na żywo w sieci? ESKA.pl dla poszukujących odpowiedzi na to pytanie, ma całkiem dobrą wiadomość.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

W trakcie trwania show w TV najprawdopodobniej zobaczymy go online na platformie IPLA (www.ipla.tv). Tam też lądują odcinki po emisji.

Kiedy kolejne epizody Must Be The Music 8 są zamieszczane z myślą o internautach? Te do zobaczenia już następnego dnia po premierze w telewizji, gdzie Must Be The Music oglądać możemy na Polsacie co niedzielę o 20.05.

>>> Zobaczcie, jak muzyczne show przyczyniło się do kariery 1D - film za darmo!

Must Be The Music 8 startuje 14 września. Po raz drugi w roli jurora w programie będziemy podziwiać Piotra Roguckiego, który zasilił skład oceniających w 7. edycji show. Gotowi na niedzielne wieczory z talent-show?


> zobacz zapowiedź Must Be The Music 8!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Open'er Festival 2015 dzień 4: ostatni dzień festiwalu - zdjęcia i filmy publiczności
0

Open'er Festival 2015 dzień 4: ostatni dzień festiwalu - zdjęcia i filmy publiczności

Open'er Festival 2015: dzień 4 na filmach i zdjęciach publiczności i organizatorów imprezy. Co działo się ostatniego dnia festiwalu? Sprawdź podsumowanie z czwartego dnia Open'er Festival na ESKA.pl 
05/07/2015 14:11
Dzień Łapania za Biust: 5 powodów, dla których warto go obchodzić VIDEO
0

Dzień Łapania za Biust: 5 powodów, dla których warto go obchodzić VIDEO

Dzień Łapania za Biust: 5 lipca obchodzimy wyjątkowe święto. Na czym polega i jak obchodzić Dzień Łapania za Biust bez negatywnych konsekwencji ;) Na ESKA.pl mamy dla Was odważne teledyski, w których piosenkarki chwalą się swymi biustami 
05/07/2015 14:09
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?

ESKA Music Awards 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Na ESKA.pl postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazdy zareagowały na to wyróżnienie i jak namawiają fanów do głosowania! Zobacz pierwsze wpisy artystów nominowanych do EMA 2015!    
05/07/2015 11:30
 Tour de France 2015 Polacy - kto startuje i kto oprócz Rafała Majki? Check It Out!
0

Tour de France 2015 Polacy - kto startuje i kto oprócz Rafała Majki? Check It Out!

Tour de France startuje już 4 lipca 2015. Czy Polacy mają szansę na medal? Co z udziałem Rafała Majki w Tour de France 2015. Lista Polaków w Tour de France 2015 do Check It Out na ESKA.pl
05/07/2015 11:28
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska