WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO] - Must Be The Music 2014 w TV i online: gdzie oglądąć? Sprawdzamy dostępne transmisje [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]

RSS 14/09/2014 18:26 Komentarze 0

Gdzie oglądać Must Be The Music 8 w TV i w internecie? Dla wszystkich bez telewizorów namierzamy transmisję, dzięki której możecie śledzić Must Be The Music 8 online. Mamy też informacje o emisji show w telewizji, w tym o której godzinie zaczyna się talent-show. Klikajcie po szczegóły już teraz!

część składu jury Must Be The Music 8 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]
Must Be The Music 8 w internecie - o tym marzą fani show bez telewizorów w domach. Czy jest możliwość oglądania Must Be The Music 8 na żywo w sieci? ESKA.pl dla poszukujących odpowiedzi na to pytanie, ma całkiem dobrą wiadomość.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

W trakcie trwania show w TV najprawdopodobniej zobaczymy go online na platformie IPLA (www.ipla.tv). Tam też lądują odcinki po emisji.

Kiedy kolejne epizody Must Be The Music 8 są zamieszczane z myślą o internautach? Te do zobaczenia już następnego dnia po premierze w telewizji, gdzie Must Be The Music oglądać możemy na Polsacie co niedzielę o 20.05.

>>> Zobaczcie, jak muzyczne show przyczyniło się do kariery 1D - film za darmo!

Must Be The Music 8 startuje 14 września. Po raz drugi w roli jurora w programie będziemy podziwiać Piotra Roguckiego, który zasilił skład oceniających w 7. edycji show. Gotowi na niedzielne wieczory z talent-show?


> zobacz zapowiedź Must Be The Music 8!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: