WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO] - Must Be The Music 2014 w TV i online: gdzie oglądąć? Sprawdzamy dostępne transmisje [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]

RSS 14/09/2014 18:26 Komentarze 0

Gdzie oglądać Must Be The Music 8 w TV i w internecie? Dla wszystkich bez telewizorów namierzamy transmisję, dzięki której możecie śledzić Must Be The Music 8 online. Mamy też informacje o emisji show w telewizji, w tym o której godzinie zaczyna się talent-show. Klikajcie po szczegóły już teraz!

część składu jury Must Be The Music 8 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]
Must Be The Music 8 w internecie - o tym marzą fani show bez telewizorów w domach. Czy jest możliwość oglądania Must Be The Music 8 na żywo w sieci? ESKA.pl dla poszukujących odpowiedzi na to pytanie, ma całkiem dobrą wiadomość.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

W trakcie trwania show w TV najprawdopodobniej zobaczymy go online na platformie IPLA (www.ipla.tv). Tam też lądują odcinki po emisji.

Kiedy kolejne epizody Must Be The Music 8 są zamieszczane z myślą o internautach? Te do zobaczenia już następnego dnia po premierze w telewizji, gdzie Must Be The Music oglądać możemy na Polsacie co niedzielę o 20.05.

>>> Zobaczcie, jak muzyczne show przyczyniło się do kariery 1D - film za darmo!

Must Be The Music 8 startuje 14 września. Po raz drugi w roli jurora w programie będziemy podziwiać Piotra Roguckiego, który zasilił skład oceniających w 7. edycji show. Gotowi na niedzielne wieczory z talent-show?


> zobacz zapowiedź Must Be The Music 8!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]
0

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska