WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO] - Must Be The Music 2014 w TV i online: gdzie oglądąć? Sprawdzamy dostępne transmisje [VIDEO]

Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]

RSS 14/09/2014 18:26 Komentarze

Gdzie oglądać Must Be The Music 8 w TV i w internecie? Dla wszystkich bez telewizorów namierzamy transmisję, dzięki której możecie śledzić Must Be The Music 8 online. Mamy też informacje o emisji show w telewizji, w tym o której godzinie zaczyna się talent-show. Klikajcie po szczegóły już teraz!

część składu jury Must Be The Music 8 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 8 w TV i internecie: gdzie oglądać na żywo? Sprawdzamy emisję i live streamy [VIDEO]
Must Be The Music 8 w internecie - o tym marzą fani show bez telewizorów w domach. Czy jest możliwość oglądania Must Be The Music 8 na żywo w sieci? ESKA.pl dla poszukujących odpowiedzi na to pytanie, ma całkiem dobrą wiadomość.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

W trakcie trwania show w TV najprawdopodobniej zobaczymy go online na platformie IPLA (www.ipla.tv). Tam też lądują odcinki po emisji.

Kiedy kolejne epizody Must Be The Music 8 są zamieszczane z myślą o internautach? Te do zobaczenia już następnego dnia po premierze w telewizji, gdzie Must Be The Music oglądać możemy na Polsacie co niedzielę o 20.05.

>>> Zobaczcie, jak muzyczne show przyczyniło się do kariery 1D - film za darmo!

Must Be The Music 8 startuje 14 września. Po raz drugi w roli jurora w programie będziemy podziwiać Piotra Roguckiego, który zasilił skład oceniających w 7. edycji show. Gotowi na niedzielne wieczory z talent-show?


> zobacz zapowiedź Must Be The Music 8!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
Pokemon Go po rosyjsku: złap Puszkina i Gagarina!
0

Pokemon Go po rosyjsku: złap Puszkina i Gagarina!

Rosjanie przygotowują swoją własną wersję Pokemon Go. Gra Discover Moscow polegać będzie jednak nie na łapaniu stworków, lecz... postaci historycznych!
29/07/2016 15:51
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
29/07/2016 15:43
Święto Wojska Polskiego - sklepy czynne 15 sierpnia
0

Święto Wojska Polskiego - sklepy czynne 15 sierpnia

Święto Wojska Polskiego to dzień ustawowo wolny od pracy. Oznacza to, że 15 sierpnia możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Które sklepy będą czynne w Święto Wojska Polskiego? Sprawdzamy to na ESKA.pl
29/07/2016 15:27
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
29/07/2016 15:27
Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia - co to za święto i dlaczego je obchodzimy?
0

Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia - co to za święto i dlaczego je obchodzimy?

Święto Wojska Polskiego 2016 czyli innymi słowy Święto Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej obchodzone jest 15 sierpnia. Dlaczego władze wybrały właśnie tę datę. No i dlaczego właściwie obchodzimy Święto Wojska Polskiego? 
29/07/2016 14:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...