WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO] - Must Be The Music 7 - przesłuchania
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]: Must Be The Music 7 kiedy, czy będzie Must Be The Music 7, Must Be The Music 7 przesłuchania, Must Be The Music 7 castingi, Must Be The Music 7 precastingi

Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]

RSS 28/10/2013 11:58 Komentarze 0
Must Be The Music 7 - castingi do nowej edycji programu, zapowiedzianej na wiosnę 2014, wystartują już w listopadzie! Gdzie i kiedy można zgłosić się na przesłuchanie wstępne? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 7 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]
Must Be The Music 7 - castingi wystartują już w listopadzie! Telewizja Polsat potwierdziła, że nowa edycja muzycznego talent show pojawi się w ramówce na wiosnę 2014. Precastingi, czyli przesłuchania wstępne, mające wyłonić osoby, które dostaną szansę na przedstawienie swych umiejętności przed jurorami, rozpoczną się już 23 listopada, a obejmą 8 miast.

23 listopada - Warszawa
24 listopada - Białystok
30 listopada - Wrocław
1 grudnia - Poznań
7 grudnia - Gdańsk
8 grudnia - Toruń
14 grudnia - Katowice
15 grudnia - Rzeszów

>>> Eska Love - radio online nie tylko dla zakochanych! <<<

Na Eska.pl przypominamy największy przebój LemON - laureatów trzeciej edycji Must be The Music.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014 - 22 i 23 listopada: kto skacze z Polski i kiedy? Fly Polacy! [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014 22 listopada i 23 listopada 2014 w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 są pełne Polaków. Kto z Polski skacze 22 listopada 2014 w konkursie drużynowym i jacy są polscy zawodnicy 23 listopada w konkursie indywidualnym? Odpowiedź na ESKA.pl i Fly od Nicki Minaj ft. Rihanna dla polskich skoczków w Klingenthal!
22/11/2014 14:42
Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Beyonce do 7/11: impreza w hotelu, pośladki Bee a nawet jej córeczka! [VIDEO]

Nowy teledysk Beyonce do 7/11 zaliczył premierę na YouTube 21 listopada 2014 roku. W wideo do nowej piosenki Beyonce zaprasza nas na imprezę w hotelu ze swoją ekipą. W teledysku do 7/11 pośladki Beyonce z pewnością grają jedną z głównych ról, ale nie możemy zapomnieć także o córce piosenkarki. Amatorski klip czy nowy poziom kręcenia nagrań?
22/11/2014 12:48
Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: rekord VEVO i YouTube. Czy to możliwe? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction dzięki fanom zespołu po premierze w sieci stanął do walki o rekord VEVO i YouTube w liczbie wyświetleń w 24h po publikacji. To nie pierwszy raz, kiedy Directioners walczą o rekord VEVO i YouTube dla One Direction. Czy teledysk do Night Changes ma szansę zebrać odpowiednią liczbę wyświetleń? Szczegóły na ESKA.pl!
22/11/2014 12:09
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie na wysokości Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
22/11/2014 11:33
Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]
1

Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up - na tę piosenkę z nowej płyty Olly'ego Mursa Never Been Better czekali wszyscy Lovatics. Duet Olly'ego Mursa z Demi Lovato to jedna z dwóch kolaboracji na krążku, który zaliczy premierę 24 listopada 2014 roku. Posłuchajcie audio Up Olly'ego Mursa i Demi Loavato, które przedostało się do sieci.
22/11/2014 11:33
Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]
0

Teledysk do Night Changes One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D tym razem romantycznie [VIDEO]

Teledysk do Night Changes One Direction chwilę po premierze na YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Wideo do Night Changes One Direction to romantyczna i przedświąteczna odsłona chłopaków. Gotowi na zimową randkę z boysbandem? Zapraszamy do oglądania teledysku do Night Changes One Direction!
22/11/2014 11:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]