WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO] - Must Be The Music 7 - przesłuchania
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]: Must Be The Music 7 kiedy, czy będzie Must Be The Music 7, Must Be The Music 7 przesłuchania, Must Be The Music 7 castingi, Must Be The Music 7 precastingi

Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]

RSS 28/10/2013 11:58 Komentarze 0
Must Be The Music 7 - castingi do nowej edycji programu, zapowiedzianej na wiosnę 2014, wystartują już w listopadzie! Gdzie i kiedy można zgłosić się na przesłuchanie wstępne? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 7 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]
Must Be The Music 7 - castingi wystartują już w listopadzie! Telewizja Polsat potwierdziła, że nowa edycja muzycznego talent show pojawi się w ramówce na wiosnę 2014. Precastingi, czyli przesłuchania wstępne, mające wyłonić osoby, które dostaną szansę na przedstawienie swych umiejętności przed jurorami, rozpoczną się już 23 listopada, a obejmą 8 miast.

23 listopada - Warszawa
24 listopada - Białystok
30 listopada - Wrocław
1 grudnia - Poznań
7 grudnia - Gdańsk
8 grudnia - Toruń
14 grudnia - Katowice
15 grudnia - Rzeszów

>>> Eska Love - radio online nie tylko dla zakochanych! <<<

Na Eska.pl przypominamy największy przebój LemON - laureatów trzeciej edycji Must be The Music.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]
0

Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 23:10
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]