WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO] - Must Be The Music 7 - przesłuchania
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]: Must Be The Music 7 kiedy, czy będzie Must Be The Music 7, Must Be The Music 7 przesłuchania, Must Be The Music 7 castingi, Must Be The Music 7 precastingi

Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]

RSS 28/10/2013 11:58 Komentarze 0
Must Be The Music 7 - castingi do nowej edycji programu, zapowiedzianej na wiosnę 2014, wystartują już w listopadzie! Gdzie i kiedy można zgłosić się na przesłuchanie wstępne? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 7 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]
Must Be The Music 7 - castingi wystartują już w listopadzie! Telewizja Polsat potwierdziła, że nowa edycja muzycznego talent show pojawi się w ramówce na wiosnę 2014. Precastingi, czyli przesłuchania wstępne, mające wyłonić osoby, które dostaną szansę na przedstawienie swych umiejętności przed jurorami, rozpoczną się już 23 listopada, a obejmą 8 miast.

23 listopada - Warszawa
24 listopada - Białystok
30 listopada - Wrocław
1 grudnia - Poznań
7 grudnia - Gdańsk
8 grudnia - Toruń
14 grudnia - Katowice
15 grudnia - Rzeszów

>>> Eska Love - radio online nie tylko dla zakochanych! <<<

Na Eska.pl przypominamy największy przebój LemON - laureatów trzeciej edycji Must be The Music.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
Ella Eyre - We Don't Have To Take Our Clothes Off: nowa piosenka tym razem przejmującą balladą [VIDEO]
0

Ella Eyre - We Don't Have To Take Our Clothes Off: nowa piosenka tym razem przejmującą balladą [VIDEO]

Ella Eyre w nowej piosence - We Don't Have To Take Our Clothes Off. Autorka hitu Deeper podgrzewa atmosferę przed wydaniem debiutanckiej płyty. Posłuchaj nowego utworu Elly Eyre.
29/01/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska