WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO] - Must Be The Music 7 - przesłuchania
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]: Must Be The Music 7 kiedy, czy będzie Must Be The Music 7, Must Be The Music 7 przesłuchania, Must Be The Music 7 castingi, Must Be The Music 7 precastingi

Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]

RSS 28/10/2013 11:58 Komentarze 0
Must Be The Music 7 - castingi do nowej edycji programu, zapowiedzianej na wiosnę 2014, wystartują już w listopadzie! Gdzie i kiedy można zgłosić się na przesłuchanie wstępne? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 7 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]
Must Be The Music 7 - castingi wystartują już w listopadzie! Telewizja Polsat potwierdziła, że nowa edycja muzycznego talent show pojawi się w ramówce na wiosnę 2014. Precastingi, czyli przesłuchania wstępne, mające wyłonić osoby, które dostaną szansę na przedstawienie swych umiejętności przed jurorami, rozpoczną się już 23 listopada, a obejmą 8 miast.

23 listopada - Warszawa
24 listopada - Białystok
30 listopada - Wrocław
1 grudnia - Poznań
7 grudnia - Gdańsk
8 grudnia - Toruń
14 grudnia - Katowice
15 grudnia - Rzeszów

>>> Eska Love - radio online nie tylko dla zakochanych! <<<

Na Eska.pl przypominamy największy przebój LemON - laureatów trzeciej edycji Must be The Music.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]