WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO] - Must Be The Music 7 - przesłuchania
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]: Must Be The Music 7 kiedy, czy będzie Must Be The Music 7, Must Be The Music 7 przesłuchania, Must Be The Music 7 castingi, Must Be The Music 7 precastingi

Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]

RSS 28/10/2013 11:58 Komentarze 0
Must Be The Music 7 - castingi do nowej edycji programu, zapowiedzianej na wiosnę 2014, wystartują już w listopadzie! Gdzie i kiedy można zgłosić się na przesłuchanie wstępne? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 7 / fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 7 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do siódmej edycji show? [VIDEO]
Must Be The Music 7 - castingi wystartują już w listopadzie! Telewizja Polsat potwierdziła, że nowa edycja muzycznego talent show pojawi się w ramówce na wiosnę 2014. Precastingi, czyli przesłuchania wstępne, mające wyłonić osoby, które dostaną szansę na przedstawienie swych umiejętności przed jurorami, rozpoczną się już 23 listopada, a obejmą 8 miast.

23 listopada - Warszawa
24 listopada - Białystok
30 listopada - Wrocław
1 grudnia - Poznań
7 grudnia - Gdańsk
8 grudnia - Toruń
14 grudnia - Katowice
15 grudnia - Rzeszów

>>> Eska Love - radio online nie tylko dla zakochanych! <<<

Na Eska.pl przypominamy największy przebój LemON - laureatów trzeciej edycji Must be The Music.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 1: kto faworytem? Tatiana Okupnik nie ukrywa tremy! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 1: kto faworytem? Tatiana Okupnik nie ukrywa tremy! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2015 odc.  1 6 marca to dowód na to, że nawet faworyci show mają tremę. Tatiana Okupnik jeszcze przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami 3 wyznaje:"troszeczkę stremowana, ale też mega podniecona". Więcej o udziale Tatiany Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 3 i pierwszym odcinku programu już teraz na ESKA.pl!
06/03/2015 15:01
Tove Lo Come Back To Me - nowa piosenka autorki hitu Habits nagrana z zespołem Urban Cone [VIDEO]
0

Tove Lo Come Back To Me - nowa piosenka autorki hitu Habits nagrana z zespołem Urban Cone [VIDEO]

Tove Lo powraca z nowym utworem. Tym razem nowa piosenka Tove Lo została nagrana przy współpracy z indi-popowym zespołem Urban Cone. Posłuchaj utworu Come Back To Me na ESKA.pl 
06/03/2015 14:23
Mamy Cię 2015 odc. 2: kto zostanie wkręcony? Tym razem to muzyczne gwiazdy! [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015 odc. 2: kto zostanie wkręcony? Tym razem to muzyczne gwiazdy! [VIDEO]

Wiemy już, kto zostanie wkręcony w Mamy Cię 2015 odc. 2. Goście Mamy Cię z 8 marca 2015 roku to tym razem gwiazdy muzyczne. W drugim odcinku Mamy Cię w studiu nie zabraknie utalentowanej blondynki i śpiewającego przystojniaka. Zobaczcie już teraz, o kim mowa i przygotujcie się do premiery Mamy Cię 2015 odc. 2 razem z nami!
06/03/2015 14:01
Gwiazdy twittują 27.02 - 5.03 - 10 najlepszych wpisów gwiazd w portalach społecznościowych
0

Gwiazdy twittują 27.02 - 5.03 - 10 najlepszych wpisów gwiazd w portalach społecznościowych

Jak co tydzień sprawdzamy co gwiazdy robiły na serwisach społecznościowych. Wybraliśmy dla was 7 najlepszych wpisów z ostatniego tygodnia. Zobaczcie co słychać u waszych ulubionych gwiazd na ESKA.pl
06/03/2015 13:50
Taylor Swift wróciła na Spotify. Płyta 1989 do odsłuchania ale bez wokalu [VIDEO]
0

Taylor Swift wróciła na Spotify. Płyta 1989 do odsłuchania ale bez wokalu [VIDEO]

Taylor Swift powraca na Spotify. Wokalistka wrzuciła na swoje konto na Spotify krążek 1989. Niestety zanim zaczniecie skakać do góry z radości uprzedzamy, że jest jedno ale.... Szczegóły na temat powrotu Taylor Swift na Spotify na ESKA.pl 
06/03/2015 13:43
Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów  [VIDEO]
0

Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów [VIDEO]

Rihanna Higher i American Oxygen prezentuje nam jako swoje kolejne nowe piosenki 2015 na ósmy album. Fragment audio Higher i reklamę z Rihanną i jej American Oxygen w tle prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród tych nowych piosenek Rihanny 2015 kryje się następny po FourFiveSeconds singiel wokalistki?
06/03/2015 13:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]