WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO] - Momenty PAJUJO w Must Be The Music 6 serwują współczesne, polskie reggae! Zobacz ich występ [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]: must be the music 6, must be the music 6 uczestnicy, must be the music 6 youtube, must be the music 6 pajujo, momenty pajujo, momenty pajujo youtube, must be the music występ pajujo

Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]

RSS 16/09/2013 10:53 Komentarze

PAJUJO i ich Momenty rozniosły studio Must Be The Music 6 w trzecim odcinku show. Kim są PAJUJO? Jak nazywa się pełna energii wokalistka zespołu? Występ PAJUJO w Must Be The Music 6 prosto z YouTube i więcej informacji czekają już teraz na ESKA.pl!

PAJUJO / fot. Magdalena Fujarczuk - Studio Pavarte
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]
Trzeci odcinek Must Be The Music 6 zakończył energiczny występ PAJUJO z ich piosenką Momenty. Castingowy wykon zespołu do obejrzenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Kim są PAJUJO, którzy zachwycili jury talent-show zdobywając 4xTAK? To polska grupa reggae działająca od 2005 roku. Jak ocenił sam Łozo, grają bardzo fajnie, lekko i przyjemnie a ESKA.pl podpisuje się pod tymi słowami.

W skład PAJUJO wchodzą Martyna Gąsiorek (wokalistka), Przemek Fujarczuk (wokal, klawisze), Adam Wiatr (perkusja), Maciej Cieślak (gitara basowa), Adam Gidziela (gitara solowa), Kacper Olejnik (gitara prowadząca), Paweł Brożyński (trąbka) i Szymon Sendal (saksofon tenorowy). Naszą uwagę - i z pewnością również Adam Sztaby - przykuła właśnie sekcja dęta zespołu. Przy tych dźwiękach aż chce się skakać, prawda?

>>> Must Be The Music 6 odc. 3: PAJUJO, Arek Szczepanik i Zgredybillies sensacjami odcinka! [VIDEO, ZAPIS RELACJI]

PAJUJO wiedzą jak rozuszać publiczność: mają już na swoim koncie około 300 koncertów, w tym te na dużych festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festival czy też Reggaeland. Kawałek Momenty, który grupa zaserwowała nam na castingu do Must Be The Music 6 to pierwszy singiel promujący album Bieguny. Jego premiera jesienią 2013 roku.


Zobacz Momenty - PAJUJO w Must Be The Music 6!




Posłuchaj Momenty - PAJUJO! (wersja studyjna)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program