WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO] - Momenty PAJUJO w Must Be The Music 6 serwują współczesne, polskie reggae! Zobacz ich występ [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]: must be the music 6, must be the music 6 uczestnicy, must be the music 6 youtube, must be the music 6 pajujo, momenty pajujo, momenty pajujo youtube, must be the music występ pajujo

Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]

RSS 16/09/2013 10:53 Komentarze

PAJUJO i ich Momenty rozniosły studio Must Be The Music 6 w trzecim odcinku show. Kim są PAJUJO? Jak nazywa się pełna energii wokalistka zespołu? Występ PAJUJO w Must Be The Music 6 prosto z YouTube i więcej informacji czekają już teraz na ESKA.pl!

PAJUJO / fot. Magdalena Fujarczuk - Studio Pavarte
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]
Trzeci odcinek Must Be The Music 6 zakończył energiczny występ PAJUJO z ich piosenką Momenty. Castingowy wykon zespołu do obejrzenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Kim są PAJUJO, którzy zachwycili jury talent-show zdobywając 4xTAK? To polska grupa reggae działająca od 2005 roku. Jak ocenił sam Łozo, grają bardzo fajnie, lekko i przyjemnie a ESKA.pl podpisuje się pod tymi słowami.

W skład PAJUJO wchodzą Martyna Gąsiorek (wokalistka), Przemek Fujarczuk (wokal, klawisze), Adam Wiatr (perkusja), Maciej Cieślak (gitara basowa), Adam Gidziela (gitara solowa), Kacper Olejnik (gitara prowadząca), Paweł Brożyński (trąbka) i Szymon Sendal (saksofon tenorowy). Naszą uwagę - i z pewnością również Adam Sztaby - przykuła właśnie sekcja dęta zespołu. Przy tych dźwiękach aż chce się skakać, prawda?

>>> Must Be The Music 6 odc. 3: PAJUJO, Arek Szczepanik i Zgredybillies sensacjami odcinka! [VIDEO, ZAPIS RELACJI]

PAJUJO wiedzą jak rozuszać publiczność: mają już na swoim koncie około 300 koncertów, w tym te na dużych festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festival czy też Reggaeland. Kawałek Momenty, który grupa zaserwowała nam na castingu do Must Be The Music 6 to pierwszy singiel promujący album Bieguny. Jego premiera jesienią 2013 roku.


Zobacz Momenty - PAJUJO w Must Be The Music 6!




Posłuchaj Momenty - PAJUJO! (wersja studyjna)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 18:49
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 17:03
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów