Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO] - Momenty PAJUJO w Must Be The Music 6 serwują współczesne, polskie reggae! Zobacz ich występ [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]: must be the music 6, must be the music 6 uczestnicy, must be the music 6 youtube, must be the music 6 pajujo, momenty pajujo, momenty pajujo youtube, must be the music występ pajujo

Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]

RSS 16/09/2013 10:53 Komentarze

PAJUJO i ich Momenty rozniosły studio Must Be The Music 6 w trzecim odcinku show. Kim są PAJUJO? Jak nazywa się pełna energii wokalistka zespołu? Występ PAJUJO w Must Be The Music 6 prosto z YouTube i więcej informacji czekają już teraz na ESKA.pl!

PAJUJO / fot. Magdalena Fujarczuk - Studio Pavarte
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]
Trzeci odcinek Must Be The Music 6 zakończył energiczny występ PAJUJO z ich piosenką Momenty. Castingowy wykon zespołu do obejrzenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Kim są PAJUJO, którzy zachwycili jury talent-show zdobywając 4xTAK? To polska grupa reggae działająca od 2005 roku. Jak ocenił sam Łozo, grają bardzo fajnie, lekko i przyjemnie a ESKA.pl podpisuje się pod tymi słowami.

W skład PAJUJO wchodzą Martyna Gąsiorek (wokalistka), Przemek Fujarczuk (wokal, klawisze), Adam Wiatr (perkusja), Maciej Cieślak (gitara basowa), Adam Gidziela (gitara solowa), Kacper Olejnik (gitara prowadząca), Paweł Brożyński (trąbka) i Szymon Sendal (saksofon tenorowy). Naszą uwagę - i z pewnością również Adam Sztaby - przykuła właśnie sekcja dęta zespołu. Przy tych dźwiękach aż chce się skakać, prawda?

>>> Must Be The Music 6 odc. 3: PAJUJO, Arek Szczepanik i Zgredybillies sensacjami odcinka! [VIDEO, ZAPIS RELACJI]

PAJUJO wiedzą jak rozuszać publiczność: mają już na swoim koncie około 300 koncertów, w tym te na dużych festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festival czy też Reggaeland. Kawałek Momenty, który grupa zaserwowała nam na castingu do Must Be The Music 6 to pierwszy singiel promujący album Bieguny. Jego premiera jesienią 2013 roku.


Zobacz Momenty - PAJUJO w Must Be The Music 6!




Posłuchaj Momenty - PAJUJO! (wersja studyjna)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 11:52
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek ujrzał światło dzienne 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
13/02/2016 10:39
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
13/02/2016 10:03
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
13/02/2016 10:01
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
13/02/2016 09:55
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 09:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA