WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO] - Momenty PAJUJO w Must Be The Music 6 serwują współczesne, polskie reggae! Zobacz ich występ [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]: must be the music 6, must be the music 6 uczestnicy, must be the music 6 youtube, must be the music 6 pajujo, momenty pajujo, momenty pajujo youtube, must be the music występ pajujo

Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]

RSS 16/09/2013 10:53 Komentarze 0

PAJUJO i ich Momenty rozniosły studio Must Be The Music 6 w trzecim odcinku show. Kim są PAJUJO? Jak nazywa się pełna energii wokalistka zespołu? Występ PAJUJO w Must Be The Music 6 prosto z YouTube i więcej informacji czekają już teraz na ESKA.pl!

PAJUJO / fot. Magdalena Fujarczuk - Studio Pavarte
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6: PAJUJO z Momenty rozkręcają 3 odcinek. Tak brzmi nowe, polskie reggae! [AUDIO]
Trzeci odcinek Must Be The Music 6 zakończył energiczny występ PAJUJO z ich piosenką Momenty. Castingowy wykon zespołu do obejrzenia prosto z YouTube na ESKA.pl. Kim są PAJUJO, którzy zachwycili jury talent-show zdobywając 4xTAK? To polska grupa reggae działająca od 2005 roku. Jak ocenił sam Łozo, grają bardzo fajnie, lekko i przyjemnie a ESKA.pl podpisuje się pod tymi słowami.

W skład PAJUJO wchodzą Martyna Gąsiorek (wokalistka), Przemek Fujarczuk (wokal, klawisze), Adam Wiatr (perkusja), Maciej Cieślak (gitara basowa), Adam Gidziela (gitara solowa), Kacper Olejnik (gitara prowadząca), Paweł Brożyński (trąbka) i Szymon Sendal (saksofon tenorowy). Naszą uwagę - i z pewnością również Adam Sztaby - przykuła właśnie sekcja dęta zespołu. Przy tych dźwiękach aż chce się skakać, prawda?

>>> Must Be The Music 6 odc. 3: PAJUJO, Arek Szczepanik i Zgredybillies sensacjami odcinka! [VIDEO, ZAPIS RELACJI]

PAJUJO wiedzą jak rozuszać publiczność: mają już na swoim koncie około 300 koncertów, w tym te na dużych festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festival czy też Reggaeland. Kawałek Momenty, który grupa zaserwowała nam na castingu do Must Be The Music 6 to pierwszy singiel promujący album Bieguny. Jego premiera jesienią 2013 roku.


Zobacz Momenty - PAJUJO w Must Be The Music 6!




Posłuchaj Momenty - PAJUJO! (wersja studyjna)



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska