WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO] - Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

Tagi związane z Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]: Must Be The Music 6 castingi, Must Be The Music 6 przesłuchania, Must Be The Music 6 precastingi

Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

RSS 15/04/2013 13:24 Komentarze
Must Be The Music 6 - castingi do kolejnej edycji show startują już na koniec kwietnia! Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 6 / fot. oficjalny profil Facebook MTBM
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
Must Be The Music 5 - jeszcze się nie skończyła piąta edycja muzycznego talent show, a już zaczynają się przesłuchania do szóstej! Producenci ujawnili właśnie daty i miejsca precastingów. Dalsze szczegóły na ich temat poznamy już wkrótce!

Must Be The Music 6 - precastingi.

27.04 GDAŃSK, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20
28.04 KOSZALIN, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz, ul. Fałata 32
11.05 RZESZÓW, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32
12.05 NOWY SĄCZ, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23
18.05 WROCŁAW, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
19.05 ZIELONA GÓRA, Zielonogórski Ośrodek Kultury “Amfiteatr”,ul. Festiwalowa 3
25.05 WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
26.05 OLSZTYN, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1
1.06 KATOWICE, Kompleks Opolska 22, ul. Sobieskiego 11

Enej - Lili. Zobacz klip zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music -



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
26/08/2016 16:18
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 16:01
ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 już 26 sierpnia zawita do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać galę online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
26/08/2016 15:37
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'
0

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Natasha Bassett wcieli się w postać Britney Spears w filmowej biografii gwiazdy pop. Wybór australijskiej aktorki do głównej roli nie przypadł jednak do gustu fanom piosenkarki, tak samo jak i cała idea tej produkcji. Britney również nie chce mieć nic wspólnego z tym filmem! Czy szykuje się więc spektakularna klapa?
26/08/2016 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]