WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO] - Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

Tagi związane z Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]: Must Be The Music 6 castingi, Must Be The Music 6 przesłuchania, Must Be The Music 6 precastingi

Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

RSS 15/04/2013 13:24 Komentarze
Must Be The Music 6 - castingi do kolejnej edycji show startują już na koniec kwietnia! Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 6 / fot. oficjalny profil Facebook MTBM
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
Must Be The Music 5 - jeszcze się nie skończyła piąta edycja muzycznego talent show, a już zaczynają się przesłuchania do szóstej! Producenci ujawnili właśnie daty i miejsca precastingów. Dalsze szczegóły na ich temat poznamy już wkrótce!

Must Be The Music 6 - precastingi.

27.04 GDAŃSK, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20
28.04 KOSZALIN, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz, ul. Fałata 32
11.05 RZESZÓW, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32
12.05 NOWY SĄCZ, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23
18.05 WROCŁAW, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
19.05 ZIELONA GÓRA, Zielonogórski Ośrodek Kultury “Amfiteatr”,ul. Festiwalowa 3
25.05 WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
26.05 OLSZTYN, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1
1.06 KATOWICE, Kompleks Opolska 22, ul. Sobieskiego 11

Enej - Lili. Zobacz klip zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music -



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 28 kwietnia 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 28.04.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
28/04/2016 21:47
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
28/04/2016 16:55
Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!
0

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance pojawi się już w odcinku półfinałowym. Wokalista wystąpi na scenie YCD i to ze swoimi fanami!
28/04/2016 16:23
Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?
0

Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

Ciara wystąpi tego lata w Polsce. Amerykańska wokalistka jest jedną z gwiazd serii koncertów w Zatoce Sztuki w Sopocie. Sprawdź szczegóły już teraz!
28/04/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA