WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO] - Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

Tagi związane z Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]: Must Be The Music 6 castingi, Must Be The Music 6 przesłuchania, Must Be The Music 6 precastingi

Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

RSS 15/04/2013 13:24 Komentarze
Must Be The Music 6 - castingi do kolejnej edycji show startują już na koniec kwietnia! Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 6 / fot. oficjalny profil Facebook MTBM
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
Must Be The Music 5 - jeszcze się nie skończyła piąta edycja muzycznego talent show, a już zaczynają się przesłuchania do szóstej! Producenci ujawnili właśnie daty i miejsca precastingów. Dalsze szczegóły na ich temat poznamy już wkrótce!

Must Be The Music 6 - precastingi.

27.04 GDAŃSK, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20
28.04 KOSZALIN, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz, ul. Fałata 32
11.05 RZESZÓW, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32
12.05 NOWY SĄCZ, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23
18.05 WROCŁAW, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
19.05 ZIELONA GÓRA, Zielonogórski Ośrodek Kultury “Amfiteatr”,ul. Festiwalowa 3
25.05 WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
26.05 OLSZTYN, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1
1.06 KATOWICE, Kompleks Opolska 22, ul. Sobieskiego 11

Enej - Lili. Zobacz klip zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music -



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii
0

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?
25/09/2016 20:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kamil Bijoś jako Justin Bieber. Metamorfozy TTBZ - odcinek 4
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kamil Bijoś jako Justin Bieber. Metamorfozy TTBZ - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
25/09/2016 19:48
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Banasiuk wygrywa jako wokalista Crash Test Dummies
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Banasiuk wygrywa jako wokalista Crash Test Dummies

Mateusz Banasiuk jako Brad Roberts z zespołu Crash Test Dummies doczekał się swojego pierwszego zwycięstwa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6. Zobacz jego rewelacyjny występ już teraz - na Eska.pl.
25/09/2016 15:01
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
25/09/2016 13:40
Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy
0

Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy

Roztańczony PGE Narodowy za nami. Akcent, Alphaville, Ich Troje i inni porwali do zabawy nie tylko publiczność, ale też widzów przed telewizorami. Najlepsze występy z taneczno-muzycznej imprezy na stadionie w Warszawie do obejrzenia jeszcze raz już teraz - na Eska.pl.
25/09/2016 11:53
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA