WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO] - Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

Tagi związane z Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]: Must Be The Music 6 castingi, Must Be The Music 6 przesłuchania, Must Be The Music 6 precastingi

Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

RSS 15/04/2013 13:24 Komentarze
Must Be The Music 6 - castingi do kolejnej edycji show startują już na koniec kwietnia! Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 6 / fot. oficjalny profil Facebook MTBM
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
Must Be The Music 5 - jeszcze się nie skończyła piąta edycja muzycznego talent show, a już zaczynają się przesłuchania do szóstej! Producenci ujawnili właśnie daty i miejsca precastingów. Dalsze szczegóły na ich temat poznamy już wkrótce!

Must Be The Music 6 - precastingi.

27.04 GDAŃSK, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20
28.04 KOSZALIN, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz, ul. Fałata 32
11.05 RZESZÓW, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32
12.05 NOWY SĄCZ, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23
18.05 WROCŁAW, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
19.05 ZIELONA GÓRA, Zielonogórski Ośrodek Kultury “Amfiteatr”,ul. Festiwalowa 3
25.05 WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
26.05 OLSZTYN, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1
1.06 KATOWICE, Kompleks Opolska 22, ul. Sobieskiego 11

Enej - Lili. Zobacz klip zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music -



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?
0

Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?

Wyniki Matury 2017 będą dostępne od 30 czerwca! Od której godziny? Gdzie muszą wejść absolwenci, żeby sprawdzić, jak im poszło? Informację na ten temat podrzucamy - na ESKA.pl
29/06/2017 16:14
Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]
0

Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]

Sobota stworzył polską wersję hitu Shape Of You! Czym dla niego jest jeden z największych hitów 2017 roku? Remiks ocenić możecie na ESKA.pl
29/06/2017 16:00
Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów
0

Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów

Zabawa z Fidget Spinnerem dla tego chłopca zakończyła się wizytą na ostrym dyżurze. Popularna zabawka może być naprawdę niebezpieczna, gdy bawimy się nią w niewłaściwy sposób.
29/06/2017 15:59
Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?
0

Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?

Open'er Festival 2017 online! Które koncerty z festiwalu zobaczymy w sieci 29 czerwca?
29/06/2017 15:52
Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?
0

Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?

Koncert Eda Sheerana w Polsce ew 2018 roku będzie już drugim występem autora hitu Shape Of You w naszym kraju. 
29/06/2017 15:17
Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?
0

Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Kto zagra jako support Brytyjczyka?
29/06/2017 15:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
Ed Sheeran w Polsce 2018
Kto powinien wystąpić jako support Eda Sheerana?
  • Anne-Marie
  • James Blunt
  • Stormzy
  • Ryan McMullan
  • Margaret
  • James Arthur
  • John Newman
  • Rag'n'Bone Man
  • BØRNS
  • Bovska
  • xxanaxx
polub
ESKA