WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO] - Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]: Must Be The Music 6 castingi, Must Be The Music 6 przesłuchania, Must Be The Music 6 precastingi

Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]

RSS 15/04/2013 13:24 Komentarze 0
Must Be The Music 6 - castingi do kolejnej edycji show startują już na koniec kwietnia! Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania? Sprawdź na Eska.pl!
Must Be The Music 6 / fot. oficjalny profil Facebook MTBM
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 6 - castingi. Gdzie i kiedy przesłuchania do MBTM 6? [VIDEO]
Must Be The Music 5 - jeszcze się nie skończyła piąta edycja muzycznego talent show, a już zaczynają się przesłuchania do szóstej! Producenci ujawnili właśnie daty i miejsca precastingów. Dalsze szczegóły na ich temat poznamy już wkrótce!

Must Be The Music 6 - precastingi.

27.04 GDAŃSK, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20
28.04 KOSZALIN, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz, ul. Fałata 32
11.05 RZESZÓW, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1, ul. Chopina 32
12.05 NOWY SĄCZ, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23
18.05 WROCŁAW, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
19.05 ZIELONA GÓRA, Zielonogórski Ośrodek Kultury “Amfiteatr”,ul. Festiwalowa 3
25.05 WARSZAWA, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
26.05 OLSZTYN, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1
1.06 KATOWICE, Kompleks Opolska 22, ul. Sobieskiego 11

Enej - Lili. Zobacz klip zwycięzców pierwszej edycji Must Be The Music -



al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska