Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO] - One w czwartym półfinale Must Be The Music 5 w Cocaine! Jurorzy uzależnieni od grania One? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]: must be the music 5 uczestnicy, must be the music 5, czwarty półfinał must be the music 5, 4 półfinał must be the music 5, one must be the music 5, cocaine one

Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]

RSS 05/05/2013 21:05 Komentarze 0

Zespół One w czwartym półfinale Must Be The Music 5 wszystkie karty postawił na swój cover Cocaine - Erica Claptona. Łączący pokolenia band uzależnił jurorów od swoich szalonych dźwięków i zdobył 4 głosy na TAK. Czy na Was też występ One zadziałał jak narkotyk? Dajcie znać na Eska.pl!

logo programu / fot. Facebook Must Be The Music. Tylko Muzyka
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]
W czwartym półfinale Must Be The Music 5 zespół One zaprezentował się w swojej wersji Cocaine - Erica Claptona. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Członkowie grupy już na castingach uzależnili swoim graniem jurorów piątej edycji show. Bez obaw, nikt nie wylądował na odwyku ;). Zamiast tego pojawiły się 4 głosy na TAK. Jak oceniono wykon One?

Kora wspomniała o kapeli jako grupie, która łączy pokolenia i pokazuje czym naprawdę jest muzyka. Adam Sztaba docenił rzetelność grających w One. Każdy jest świadomy swojej roli - powiedział kompozytor. Komplementy popłynęły też z ust Elżbiety Zapendowskiej i Łoza.

Czy na Was też występ One zadziałał jak narkotyk i macie ochotę na jeszcze więcej dawki ich muzyki? Dajcie znać w komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat.


Zobacz Cocaine - Eric Clapton!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
29/07/2015 17:06
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 17:02
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
29/07/2015 16:57
Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny
0

Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny

Kanye West przerwał koncert i obrażony opuścił scenę. Zanim to zrobił, w złości rzucił mikrofonem. Mamy nagranie z rozzłoszczonym raperem. Jak wygląda foch w wykonaniu Kanye Westa? Właśnie tak!
29/07/2015 16:55
Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki
0

Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki

Meek Mill nagrał piosenkę All Eyes On You. Jednak w teledysku do utworu wszystkie oczy zwrócone są na Nicki Minaj. I nie chodzi tu tylko o wokalne wsparcie raperki. Kobieca i seksowna Nicki w nowym klipie - do obejrzenia na ESKA.pl 
29/07/2015 16:12
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
29/07/2015 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska