Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO] - One w czwartym półfinale Must Be The Music 5 w Cocaine! Jurorzy uzależnieni od grania One? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]: must be the music 5 uczestnicy, must be the music 5, czwarty półfinał must be the music 5, 4 półfinał must be the music 5, one must be the music 5, cocaine one

Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]

RSS 05/05/2013 21:05 Komentarze 0

Zespół One w czwartym półfinale Must Be The Music 5 wszystkie karty postawił na swój cover Cocaine - Erica Claptona. Łączący pokolenia band uzależnił jurorów od swoich szalonych dźwięków i zdobył 4 głosy na TAK. Czy na Was też występ One zadziałał jak narkotyk? Dajcie znać na Eska.pl!

logo programu / fot. Facebook Must Be The Music. Tylko Muzyka
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 5, półfinał 4: One uzależniają coverem Cocaine! 4 x TAK od jury [VIDEO]
W czwartym półfinale Must Be The Music 5 zespół One zaprezentował się w swojej wersji Cocaine - Erica Claptona. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Członkowie grupy już na castingach uzależnili swoim graniem jurorów piątej edycji show. Bez obaw, nikt nie wylądował na odwyku ;). Zamiast tego pojawiły się 4 głosy na TAK. Jak oceniono wykon One?

Kora wspomniała o kapeli jako grupie, która łączy pokolenia i pokazuje czym naprawdę jest muzyka. Adam Sztaba docenił rzetelność grających w One. Każdy jest świadomy swojej roli - powiedział kompozytor. Komplementy popłynęły też z ust Elżbiety Zapendowskiej i Łoza.

Czy na Was też występ One zadziałał jak narkotyk i macie ochotę na jeszcze więcej dawki ich muzyki? Dajcie znać w komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat.


Zobacz Cocaine - Eric Clapton!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
03/09/2015 20:49
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 20:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska