WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO] - Must Be The Music 5, II Półfinał - wyniki

Tagi związane z Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]: Tylko Muzyka kto w finale, Must Be The Music 5 wyniki, Must Be The Music najlepszy występ drugiego półfinału, Must Be The Music 21 kwietnia cały odcinek

Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]

RSS 22/04/2013 07:51 Komentarze
Drugi półfinał Must Be The Music 5 należy do Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego z Krakowa oraz wokalistki Megitza z zespołem! Obejrzyj  występy uczestników Must Be The Music 5 z 21 kwietnia i zagłosuj na swój ulubiony!
Must Be The Music - czyj występ był najlepszy? Must Be The Music - czyj występ był najlepszy? /
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music 5: Megitza oraz Piotr Szumlas i Jakub Zaborski w finale! Wybierz najlepszy wykon II półfinału [VIDEO]
Najlepszy wykon 8. odcinka Must Be The Music 5
Najlepszy wykon 8. odcinka Must Be The Music 5
  • The Rookles 100%
  • Lachersi 0%
  • Dariusz Wickowski 0%
  • Piotr Szumlas i Jakub Zaborski 0%
  • MoMo 0%
  • Hasiok 0%
  • Megitza 0%
  • Joanna Kaczmarkiewicz 0%
W 8. odcinku Must Be The Music 5 wystąpili: The Rookles (polscy Beatlesi), Lachersi (unowocześniony folk), wrażliwy Dariusz Wickowski, duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, zespół MoMo z Warszawy, hard-rockowy Hasiok ze Śląska, zainspirowana muzyką różnych kultur Megitza oraz studentka Joanna Kaczmarkiewicz.

Do finału Must Be The Music. Tylko Muzyka 5 z tego odcinka przeszli Megitza oraz Piotrek i Kuba. Wybór widzów pokrył się z typami wszystkich jurorów - Sztaba wymienił także Lachersów, a Kora zamiast Megitzy widziałaby Joasię Kaczmarkiewicz. Szansę na dziką kartę od internautów dostała właśnie Joasia Kaczmarkiewicz.

W półfinale Must Be The Music 5 wystąpił także zespół Enej! Zobacz występ zwycięzców pierwszej polskiej edycji MBTM.

>> Jak zdać maturę z języka? Wygraj kurs online!


Must Be The Music 21.04.2013 - The Rookles:



Must Be The Music 21.04.2013 - Lachersi:



Must Be The Music 21.04.2013 -Dariusz Wickowski:



Must Be The Music 21.04.2013 - Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy:



Must Be The Music 21.04.2013 - MoMo:



Must Be The Music 21.04.2013 - Hasiok:



Must Be The Music 21.04.2013 - Megitza:



Must Be The Music 21.04.2013 - Joanna Kaczmarkiewicz:




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/05/2016 09:17
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016