WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO] - Kim jest Piotr Rogucki, nowy juror Must Be The Music?

Tagi związane z Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]: must be the music jury, kim jest piotr rogucki, must be the music 7 jurorzy

Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:54 Komentarze
Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Kim jest Piotr Rogucki? Sprawdź na ESKA.pl!
Piotr Rogucki w Must Be The Music / fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]
Piotr Rogucki nowym jurorem Must Be The Music! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Łozo zamierza obecnie zająć się nagrywaniem nowego albumu z Afromental oraz solowym krążkiem.

>>> Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation!

Piotr Rogucki znany jest jako wokalista, aktor teatralny i autor tekstów zespołu Coma. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest laureatem licznych nagród na różnych przeglądach i festiwalach, między innymi wyróżnienia na 25. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z zespołem Coma nagrał do tej pory 6 płyt, ostatnia - Don't Set Your Dogs On Me - ukazała się w lutym 2013 roku.

Jak podaje portal media2.pl - twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej, rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO!

Posłuchaj Piotra Roguckiego, nowego jurora Must Be The Music, wraz z jego zespołem Coma - na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Pacynki śpiewają hit Michała Szpaka - Color Of Your Life
0

Pacynki śpiewają hit Michała Szpaka - Color Of Your Life

Pacynki coverujące Color Of Your Life Michała Szpaka to najnowszy hit internetu. Zobacz, jak szalone kukiełki poradziły sobie z polską propozycją na Eurowizję 2016 już teraz  - na ESKA.pl
29/04/2016 13:38
Bastille w Polsce 2016: koncert zespołu jednym z marzeń fanów!
0

Bastille w Polsce 2016: koncert zespołu jednym z marzeń fanów!

Bastille w Polsce 2016: to jedno z marzeń polskich fanów! Pełny koncert zespołu w Polsce 2016 z pewnością byłby ogromnym wydarzeniem. Polacy chcą również, by inne gwiazdy przyjechały do naszego kraju. Jakie? Sprawdźcie na ESKA.pl!
29/04/2016 13:34
Juwenalia 2016: UKSW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016: UKSW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: UKSW - kto wystąpi podczas wiosennej imprezy studenckiej? Sprawdź program wydarzenia, które odbędzie się w drugiej połowie maja!
29/04/2016 13:14
Rihanna: nowa piosenka 2016 - reakcje gwiazd i fanów!
0

Rihanna: nowa piosenka 2016 - reakcje gwiazd i fanów!

Rihanna: nowa piosenka 2016 - This Is What You Came For dopisujemy do listy na której znajdziemy hity lata 2016! Nowość od Calvina Harrisa zachwyciła czy zawiodła fanów? Co o utworze sądzą muzyczne gwiazdy? Temat reakcji bierzemy pod Eskową lupę!
29/04/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA