WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO] - Kim jest Piotr Rogucki, nowy juror Must Be The Music?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]: must be the music jury, kim jest piotr rogucki, must be the music 7 jurorzy

Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:54 Komentarze 0
Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Kim jest Piotr Rogucki? Sprawdź na ESKA.pl!
Piotr Rogucki w Must Be The Music / fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]
Piotr Rogucki nowym jurorem Must Be The Music! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Łozo zamierza obecnie zająć się nagrywaniem nowego albumu z Afromental oraz solowym krążkiem.

>>> Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation!

Piotr Rogucki znany jest jako wokalista, aktor teatralny i autor tekstów zespołu Coma. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest laureatem licznych nagród na różnych przeglądach i festiwalach, między innymi wyróżnienia na 25. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z zespołem Coma nagrał do tej pory 6 płyt, ostatnia - Don't Set Your Dogs On Me - ukazała się w lutym 2013 roku.

Jak podaje portal media2.pl - twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej, rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO!

Posłuchaj Piotra Roguckiego, nowego jurora Must Be The Music, wraz z jego zespołem Coma - na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
1

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]