WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO] - Kim jest Piotr Rogucki, nowy juror Must Be The Music?

Tagi związane z Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]: must be the music jury, kim jest piotr rogucki, must be the music 7 jurorzy

Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:54 Komentarze
Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Kim jest Piotr Rogucki? Sprawdź na ESKA.pl!
Piotr Rogucki w Must Be The Music / fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]
Piotr Rogucki nowym jurorem Must Be The Music! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Łozo zamierza obecnie zająć się nagrywaniem nowego albumu z Afromental oraz solowym krążkiem.

>>> Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation!

Piotr Rogucki znany jest jako wokalista, aktor teatralny i autor tekstów zespołu Coma. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest laureatem licznych nagród na różnych przeglądach i festiwalach, między innymi wyróżnienia na 25. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z zespołem Coma nagrał do tej pory 6 płyt, ostatnia - Don't Set Your Dogs On Me - ukazała się w lutym 2013 roku.

Jak podaje portal media2.pl - twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej, rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO!

Posłuchaj Piotra Roguckiego, nowego jurora Must Be The Music, wraz z jego zespołem Coma - na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...