WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO] - Kim jest Piotr Rogucki, nowy juror Must Be The Music?

Tagi związane z Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]: must be the music jury, kim jest piotr rogucki, must be the music 7 jurorzy

Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:54 Komentarze
Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Kim jest Piotr Rogucki? Sprawdź na ESKA.pl!
Piotr Rogucki w Must Be The Music / fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music - Piotr Rogucki z Comy nowym jurorem! Kim jest Piotr Rogucki? [VIDEO]
Piotr Rogucki nowym jurorem Must Be The Music! "Roguc" zastąpi na fotelu jurora Wojtka "Łoza" Łozowskiego z Afromental. Łozo zamierza obecnie zająć się nagrywaniem nowego albumu z Afromental oraz solowym krążkiem.

>>> Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation!

Piotr Rogucki znany jest jako wokalista, aktor teatralny i autor tekstów zespołu Coma. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest laureatem licznych nagród na różnych przeglądach i festiwalach, między innymi wyróżnienia na 25. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z zespołem Coma nagrał do tej pory 6 płyt, ostatnia - Don't Set Your Dogs On Me - ukazała się w lutym 2013 roku.

Jak podaje portal media2.pl - twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej, rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

>>> Słuchaj głosu serca i radia eskaGO!

Posłuchaj Piotra Roguckiego, nowego jurora Must Be The Music, wraz z jego zespołem Coma - na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA