Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mr. D - Chleb. Anja Rubik jako dresiara z osiedla w klipie Doroty Masłowskiej! [VIDEO] - Anja Rubik teledyski
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mr. D - Chleb. Anja Rubik jako dresiara z osiedla w klipie Doroty Masłowskiej! [VIDEO]: mr. d teledyski, krzysztof skonieczny, anja rubik teledyski, anja rubik jako dresiara, społeczeństwo jest niemiłe

Mr. D - Chleb. Anja Rubik jako dresiara z osiedla w klipie Doroty Masłowskiej! [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:47 Komentarze 0
Mr. D - Chleb. Anja Rubik jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej do kolejnej piosenki z płyty Społeczeństwo Jest Niemiłe. Teledysk z udziałem supermodelki wyreżyserował laureat wielu nagród - Krzysztof Skonieczny. Zobacz Anję w kiczowatych ciuchach i perłowym makijażu w stylu wczesnej Dody - na ESKA.pl!
Anja Rubik w teledysku Mr. D / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Mr. D - Chleb. Anja Rubik jako dresiara z osiedla w klipie Doroty Masłowskiej! [VIDEO]
Mr. D - Chleb. Anja Rubik, jedna z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych modelek udowodniła, że ma dystans do siebie i poczucie humoru - występując jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej do kolejnej piosenki z płyty Społeczeństwo Jest Niemiłe. Masłowska, znana do tej pory jako pisarka i laureatka nagrody NIKE, autorka takich książek jak Paw Królowej czy Wojna Polsko-Ruska Pod Flagą Biało-Czerwoną wydała swój debiutancki krążek 22 lutego 2014.

>>> Same hity, bez gadania. Włącz eskaGO!

Skąd pomysł na projekt Mr. D? „Uważam, że polskie społeczeństwo jest bardzo niemiłe. Ale nie mogę o tym napisać książki, bo nienawidzę literatury zaangażowanej. A tu nagle mogłam wyrazić wszystkie swoje ponure refleksje o tirówkach, alfonsach, hajsie i jeżdżeniu Audi. Czułam się wolna i szczęśliwa” – zdradza Masłowska.

Video z udziałem supermodelki wyreżyserował laureat wielu nagród za najlepsze teledyski - Krzysztof Skonieczny, autor klipów Brodki czy Jamala. Zobacz Anję w kiczowatych ciuchach i perłowym makijażu w stylu wczesnej Dody - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
30/08/2015 16:27
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
30/08/2015 16:16
Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015

Występy gwiazd na Video Music Awards 2015 to punkt gali, na który wielu czeka najbardziej. Nic dziwnego, skoro lista występujących na VMA 2015 jest plejadą topowych artystów. Zobaczcie, kto wystąpi na Video Music Awards 2015 i poznajcie gwiazdy gali razem z nami.
30/08/2015 16:15
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
30/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska