WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa! - Monika Lewczuk - Biegnę (Pawbeats Remix)

Tagi związane z Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa!: remiks, monika lewczuk, biegnę

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa!

RSS 19/05/2017 16:42 Komentarze

Biegnę - nowa piosenka Moniki Lewczuk pojawiła się w remiksie! Za imprezową wersję odpowiada Pawbeats! Szczegóły na ESKA.pl

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa! Monika Lewczuk - Biegnę (Pawbeats Remix) / fot. okładka singla Biegnę (Pawbeats Remix)
Ilustracja do artykułu: Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa!

Nowa piosenka Moniki Lewczuk - Biegnę zagości na klubowych parkietach? Zdecydujcie czy tak będzie! 19 maja 2017 w muzycznych sklepach internetowych pojawił się imprezowy remiks do piosenki promującej album #1. Warto przypomnieć, że inny kawałek z tego wydawnictwa również doczekał się remiksu. Chodzi o singiel #TamTam, który w wersji Tropical Lounge Mix robi furorę wśród fanów muzyki gatunku tropical house.

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę (Pawbeats Remix)

Monika Lewczuk prezentuje wyjątkowy remix swojego najnowszego hitu Biegnę. Utwór idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy. Aranżacją piosenki zajął się Pawbeats - utalentowany i licznie nagradzany producent muzyczny znany z kooperacji z najpopularniejszymi muzykami polskiej sceny hip-hopowej. 

Monika Lewczuk jest nominowana do ESKA Music Awards 2017 w dwóch kategoriach: Najlepsza Artystka oraz Najlepszy Hit za singiel Ty i ja. O tym czy zdobędzie nagrodę Radia ESKA przekonacie się podczas gali 17 czerwca 2017 w Szczecinie.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
27/05/2017 18:12
Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny
0

Manchester: Ariana Grande zorganizuje wielki koncert charytatywny

Ariana Grande wróci do Manchesteru! Gwiazda zdradziła, że zorganizuje specjalny koncert charytatywny, aby zebrać pieniądze dla ofiar zamachu i ich rodzin.
27/05/2017 15:15
Popek - AYE: TEKST piosenki
0

Popek - AYE: TEKST piosenki

AYE - to piosenka P.A.F.F-a, w której pojawia się Popek! Raper w tekście przekonuje, że zmienił swój tryb życia. Sprawdźcie tekst w dniu premiery utworu - na ESKA.pl
27/05/2017 13:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA