WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN - Miss Polonia 2017: pełna lista finalistek

Tagi związane z Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN: miss polonia, miss polonia 2017

Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN

RSS 17/07/2017 15:28 Komentarze

Miss Polonia 2017 - sylwetki wszystkich finalistek konkursu ujawnione. Wśród dziewczyn, które powalczą o miano najpiękniejszej Polki znalazły się w tym roku uczestniczki popularnych programów telewizyjnych.

Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Miss Polonia 2017: wśród finalistek gwiazdy TVN

Miss Polonia 2017 - wszystkie finalistki ujawnione. Jeśli macie wrażenie, że niektóre z dziewczyn już kiedyś widzieliście, to nie mylicie się! Wśród 20 tegorocznych finalistek Miss Polonia znalazła się bowiem m.in. Agata Biernat - uczestniczka programu Ugotowani na antenie telewizji TVN oraz Magdalena Swat z pierwszej edycji polskiego Top Model.

Miss Polonia 2017 - finalistki

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Jego pierwsza edycja miała miejsce bowiem już w 1929 roku. W 2016 roku konkurs powrócił po 4 latach przerwy. Kto zastąpi Izabellę Krzan? Grupowe zdjęcie wszystkich finalistek konkursu Miss Polonia 2017 możecie obejrzeć poniżej.

Gala finałowa Miss Polonia 2017 zaplanowana jest na 26 listopada 2017. Która z dziewczyn powinna waszym zdaniem zdobyć w tym roku koronę Miss Polonia?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program