WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Jarzynki i Przyjaciele: piosenki dla dzieci od najlepszych polskich głosów!
0

Jarzynki i Przyjaciele: piosenki dla dzieci od najlepszych polskich głosów!

Płyta z piosenkami dla dzieci - Jarzynki i Przyjaciele została stworzona z myślą o najmłodszych. Usłyszycie tam Cezarego Pazurę, Piotra Fronczewskiego, Radka Liszewskiego czy Katarzynę Pakosińską! Więcej szczegółów, czyli tracklistę i informacje o owocowo-warzywnej składance znajdziecie na ESKA.pl
29/04/2016 15:55
Taniec z Gwiazdami: Paulina Sykut-Jeżyna zaśpiewa wielki hit!
0

Taniec z Gwiazdami: Paulina Sykut-Jeżyna zaśpiewa wielki hit!

Paulina Sykut-Jeżyna popularna prezenterka bierze się za śpiewanie! Prowadząca zaśpiewa w piątek, 29.04.2016 w Tańcu z Gwiazdami wykona jeden z dwóch wielkich szlagierów. Który? Zdecydują o tym telewidzowie!
29/04/2016 15:29
Sia: nowe piosenki 2016 - wyciekły do sieci! Sia jest załamana?
0

Sia: nowe piosenki 2016 - wyciekły do sieci! Sia jest załamana?

Piosenki Sii wyciekły do sieci! 29.04.2016 trzy nieznane do tej pory utwory Black & Blue, Life Jacket i Hologram niespodziewanie pojawiły się w internecie. Posłuchajcie na ESKA.pl, a będziecie zaskoczeni ich klubowym brzmieniem!
29/04/2016 14:21
Multimedialny Park Fontann w Warszawie - godziny pokazów na ESKA.pl
0

Multimedialny Park Fontann w Warszawie - godziny pokazów na ESKA.pl

Multimedialny Park Fontann w Warszawie wznawia działalność. Inauguracyjny pokaz odbywa się już 1 maja. Wszystkie godziny pokazów, które odbędą się w sezonie, znajdziecie na ESKA.pl
29/04/2016 13:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA