WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze 0
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 13:36
Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl
0

Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl

Eminem - Speedom: raper po raz kolejny udowadnia, że w szybkości rapowania nie ma sobie równych. Nowa kolaboracja Eminema, tym razem Tech N9ne zaowocowała niezwykle szybkim utworem. Nowa piosenka Eminema do odsłuchania na ESKA.pl 
21/04/2015 13:18
Zayn Malik odszedł z One Direction, a Simon Cowell na to: Chciałem skoczyć z klifu! [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction, a Simon Cowell na to: Chciałem skoczyć z klifu! [VIDEO]

Simon Cowell wypowiedział się po raz pierwszy na temat odejścia Zayna Malika z One Direction. Założyciel One Direction był zaskoczony i załamany decyzją Zayna. Jak wyznał Simon Cowell w rozmowie w show The Late Late Show with James Corden po odejściu Malika: chciał skoczyć z klifu. Cowell zdradził też dalsze plany One Direction - co z kolejną płytą? 
21/04/2015 12:54
Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z części humanistycznej na naszej stronie chwilę po pierwszej części sprawdzianu. Serwujemy odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z polskiego + odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z historii i WOS-u. Czy po sprawdzeniu odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 piszący zasłużą na brawa?
21/04/2015 12:52
Louis Tomlinson otworzy własną wytwórnię i też odejdzie z One Direction? Sprawdzamy plany wokalisty [VIDEO]
0

Louis Tomlinson otworzy własną wytwórnię i też odejdzie z One Direction? Sprawdzamy plany wokalisty [VIDEO]

Wytwórnia Louisa Tomlinsona to gorący temat wśród brytyjskich mediów, które wróżą teraz odejście Lou z One Direction. O co chodzi z własną wytwórnią Louisa Tomlinsona i czy wokalista rzeczywiście planuje opuścić 1D jak Zayn Malik? Plany członka boysbandu sprawdzamy już teraz na ESKA.pl!
21/04/2015 12:48
Progi punktowe do liceów 2015: ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego? Countdown do wyników egzaminu gimnazjalnego [VIDEO]
0

Progi punktowe do liceów 2015: ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego? Countdown do wyników egzaminu gimnazjalnego [VIDEO]

Progi punktowe do liceum w 2015 roku, czyli ile trzeba mieć punktów z egzaminu gimnazjalnego, aby dostać się do dobrego liceum? Na to pytanie warto sobie odpowiedzieć jeszcze przed podejściem do egzaminu gimnazjalnego 2015. Na ESKA.pl mamy dla Was poradnik na temat tego, jak dostać się do wymarzonego liceum lub technikum. Czekamy na wyniki egzaminu gimnazjalnego i rozpoczynamy Countdown! 
21/04/2015 12:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska