Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze 0
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]
0

Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]

Życzenia SMS dla mamy - gdzie ich szukać? Dla tych, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Mamy, przypominamy, że święto jak zawsze wypada 26.05.2015. Z tej okazji dla wszystkich zapominalskich mamy życzenia sms i wierszyki dla mamy na Dzień Mamy
25/05/2015 13:07
Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]
0

Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]

Nicki Minaj na Tidal serwuje premiery swoich nowych teledysków, co niekoniecznie podoba się wszystkim fanom raperki. Cześć z nich liczy na to, że nowe teledyski Nicki Minaj wrzuci też na YouTube do oglądania za darmo. Te prośby nie podobają się jednak artystce a ich autorzy są banowani na Twitterze przez swoją idolkę. Nicki Minaj traci fanów przez Tidal?
25/05/2015 13:04
Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!
0

Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!

Zaproś Jankesa do siebie – nagłośnij swoje miasto! Sprawdź, jak sprawić, by Jankes odwiedził twoje miasto a ESKA TV nagrała w nim program!
25/05/2015 12:03
Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]
0

Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]

Teledysk Nicki Minaj do The Night Is Still Young zaliczył premierę w sieci pod koniec maja 2015 roku. W nowym teledysku Nicki Minaj zdradza nam, jak mijają jej imprezowe noce. Jest beztrosko, kolorowo a raperka szaleje u boku Azjatów. Czy teledysk do The Night Is Still Young został nakręcony w Japonii? Wszystko o wideo Nicki Minaj do The Night Is Still Young już teraz na ESKA.pl!
25/05/2015 11:59
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 11:56
Lana Del Rey - Honeymoon: kiedy premiera nowej płyty? Sprawdzamy datę [VIDEO]
0

Lana Del Rey - Honeymoon: kiedy premiera nowej płyty? Sprawdzamy datę [VIDEO]

Lana Del Rey Honeymoon planuje wydać w 2015 roku. Dokładna data prermiery nowej płyty Lany Del Rey to informacja, na którą czekają więc fani gwiazdy. A ich cierpliwość postanowiła nagrodzić sama wokalistka zdradzając pierwsze plany co do wydania czwartego albumu w swojej karierze. Zobaczcie już teraz, kiedy nowa płyta Lany Del Rey 2015 o tytule Honeymoon ujrzy światło dzienne.
25/05/2015 11:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska