WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze 0
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]
0

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w muzycznych teledyskach. Zobacz wszystkie! [GALERIA]

Gra O Tron - aktorzy z serialu gościnnie występują w wielu muzycznych teledyskach. Jak wyglądałaby Sansa Stark w sportowej kurtce, czy Ned Stark mógłby zastąpić na planie Jamesa Bonda i czy Tyrion Lannister sprawdziłby się w roli szalonego dentysty? I dlaczego właściwie Petyr Baelish rozmawia ze ślimakiem? Zobacz naszą galerię teledysków z gwiazdami serialu Gra O Tron!    
29/01/2015 11:50
Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? To możliwe! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015? To możliwe! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
29/01/2015 13:09
Justin Bieber nowe piosenki 2015: pierwsze fragmenty już na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber nowe piosenki 2015: pierwsze fragmenty już na ESKA.pl [VIDEO]

Nowe piosenki Justina Biebera są dostępne na Instagramie? Justin Bieber podgrzewa atmosferę wokół nowego materiału muzycznego. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Justina Biebera na ESKA.pl 
29/01/2015 12:16
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na ESKA.pl. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na ESKA.pl. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
29/01/2015 12:05
Mecz Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar w ręczną 2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time! [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
29/01/2015 11:42
Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar.
29/01/2015 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska