WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Na dobre i na złe - online odcinek 663. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 663. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
22/02/2017 21:31
BRIT Awards 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać na żywo?
0

BRIT Awards 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać na żywo?

Brit Awards 2017 na żywo to świetna zabawa! Na scenie zobaczymy najlepsze występy światowych gwiazd i dowiemy się, kto rządził w ostatnim roku na brytyjskim rynku muzycznym. A to wszystko za sprawą transmisji w internecie i w telewizji. Sprawdźcie, gdzie oglądać Brit Awards 2017!
22/02/2017 21:15
Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV
0

Mecz Sevilla - Leicester 22.02.17: transmisja ONLINE i w TV

Sevilla - Leicester już 22 lutego 2017! Na jakim kanale oglądać mecz Ligi Mistrzów? Gdzie będzie transmisja na żywo w internecie i w telewizji? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl
22/02/2017 17:42
Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?
0

Sound of Legend bez maski. Jak wygląda i kim jest?

Sound of Legend to kolejny artysta ukrywający swoją twarz! Kim jest i co kryje się pod jego maską przypominającą superbohatera z Deadpoola? Sprawdzamy to na ESKA.pl!
22/02/2017 17:35
Tłusty czwartek: najlepsze memy
0

Tłusty czwartek: najlepsze memy

Tłusty czwartek nadchodzi! Standardowo sprawdzamy, co w tym temacie mają do powiedzenia internauci. Zobaczcie najlepsze memy i śmieszne obrazki na temat jedzenia pączków.
22/02/2017 17:14
Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?
0

Jakub z Krakowa - kim jest uczestnik Idola?

Idol z odcinka na odcinek odkrywa nowe talenty. Już teraz na ESKA.pl możecie lepiej poznać Jakuba, który zaprezentuje się przed jury w drugim odcinku show.
22/02/2017 17:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA