WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program