WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze 0
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
4

Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

The Veronicas po kilku latach zmagań z wytwórnią płytową powracają z nową płytą. Kiedy premiera trzeciego studyjnego albumu sióstr Origliasso? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
22/10/2014 17:07
Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]

Wynik walki Gołota vs Nicholson na ESKA.pl chwilę po starciu. Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, kto wygrał walkę Gołota vs Nicholson. Zobaczcie rezultat ostatniej walki Gołoty i zaśpiewajcie You're The Best zwycięzcy!
22/10/2014 17:05
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
22/10/2014 16:57
Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]

Gołota vs Nicholson na YouTube po starciu 25 października 2014 roku - ten filmik może być hitem sieci i zbierać kliki jak np. Anaconda Nicki Minaj, oczywiście jeśli w ogóle pojawi się w sieci. ESKA.pl sprawdza, dlaczego i ma dla Was bokserski film zamiast walki Gołoty z Nicholsonem z YouTube.
22/10/2014 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]