WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO] - Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę!

Tagi związane z Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]: miley cyrus obmacuje tancerkę, miley cyrus szokuje, miley cyrus rozebranana, miley cyrus z tancerką

Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]

RSS 24/12/2013 09:51 Komentarze
Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball. Zobaczcie już na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy!
Miley Cyrus Miley Cyrus / Bulls
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus znowu szokuje. Tym razem obmacuje tancerkę! [VIDEO]
Miley Cyrus nie daje o sobie zapomnieć. Nie ważne czy gra koncert czy też jest na imprezie... za każdym razem musi szokować. Tym razem kontrowersyjna Miley nie ocierała się o świętego Mikołaja, ale tańczyła wyzywająco i obmacywała tancerkę przy dźwiękach swojego hitu Wrecking Ball.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe przeboje 2013 roku!

Swoje popisy taneczne zamieściła na Instagramie trzy filmiki. My Wam serwujemy z tancerką. Zobaczcie już teraz na ESKA.pl kolejny szokujący występ młodej gwiazdy. My

Miley Cyrus obmacuje tancerkę przy Wrecking Ball.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!
0

MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!

MTV VMA 2016 - nominacje do nagród zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista nominowanych? Kto ma szansę zgarnąć statuetkę MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
28/08/2016 14:01
Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!
0

Years & Years - piosenka z filmu Bridget Jones 3. Zapowiedź Meteorite!

Years & Years zapowiada piosenkę do filmu Bridget Jones 3. Szczegóły dotyczące premiery Meteorite już teraz na ESKA.pl!
28/08/2016 14:00
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 13:59
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl: FINAŁ! Który przebój hitem wakacji 2016? [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl: FINAŁ! Który przebój hitem wakacji 2016? [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - kto wygrał? Z waszą pomocą kończymy wybór największego przeboju wakacji 2016! W ostatnim głosowaniu naszego plebiscytu szansę na tytuł ma 12 świetnych piosenek. Zdecydujcie, który kawałek królował w waszej letniej playliście!
28/08/2016 12:47
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
28/08/2016 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]