WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ] - Dzień DJ-a - test wiedzy

Tagi związane z Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]: dzień dj-a

Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]

RSS 09/03/2017 13:02 Komentarze

Dzień DJ-a obchodzimy dorocznie 9 marca! Ile wiecie o najpopularniejszych didżejach i producentach muzyki elektronicznej? Udowodnijcie, że bardzo dużo rozwiązując test wiedzy - na ESKA.pl!

Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ] 9 marca Międzynarodowy Dzień DJ-a / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]

Dzień DJ-a to nie tylko ważne wydarzenie dla samych didżejów, ale także dla wiernych fanów muzyki elektronicznej. Dzięki wam wielu producentów jeszcze bardziej kocha swoją pracę! 9 marca Międzynarodowy Dzień DJ-a obchodzi m.in. Puoteck, C-BooL, Gromee, DJ Adamus, Taito oraz zagraniczni twórcy Kygo, Martin Garrix czy Calvin Harris. Ile wiecie o swoich ulubionych didżejach? Rozwiążcie nasz test i pochwalcie się nam swoim wynikiem w komentarzach poniżej! Przy okazji koniecznie sprawdźcie prawdziwe nazwiska DJ-ów, a być może dzięki temu w naszym QUIZie zdobędziecie 100%!

Międzynarodowy Dzień DJ-a 9 marca - QUIZ

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA