WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ] - Dzień DJ-a - test wiedzy

Tagi związane z Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]: dzień dj-a

Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]

RSS 09/03/2017 13:02 Komentarze

Dzień DJ-a obchodzimy dorocznie 9 marca! Ile wiecie o najpopularniejszych didżejach i producentach muzyki elektronicznej? Udowodnijcie, że bardzo dużo rozwiązując test wiedzy - na ESKA.pl!

Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ] 9 marca Międzynarodowy Dzień DJ-a / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Międzynarodowy Dzień DJ-a! Ile wiesz o popularnych producentach? [QUIZ]

Dzień DJ-a to nie tylko ważne wydarzenie dla samych didżejów, ale także dla wiernych fanów muzyki elektronicznej. Dzięki wam wielu producentów jeszcze bardziej kocha swoją pracę! 9 marca Międzynarodowy Dzień DJ-a obchodzi m.in. Puoteck, C-BooL, Gromee, DJ Adamus, Taito oraz zagraniczni twórcy Kygo, Martin Garrix czy Calvin Harris. Ile wiecie o swoich ulubionych didżejach? Rozwiążcie nasz test i pochwalcie się nam swoim wynikiem w komentarzach poniżej! Przy okazji koniecznie sprawdźcie prawdziwe nazwiska DJ-ów, a być może dzięki temu w naszym QUIZie zdobędziecie 100%!

Międzynarodowy Dzień DJ-a 9 marca - QUIZ

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP
0

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
29/04/2017 09:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 08:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA