WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z drugim solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz s

Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 12/10/2013 15:00 Komentarze

La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z piątym solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Michał Wiśniewskie w 2013 roku / fot. My Music
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Nowa płyta Michała Wiśniewskiego na 2013 rok stała się faktem: La Revolucion - Michał Wiśniewski pojawi się premierowo 26 listopada 2013 roku. Informacje te na kilka tygodni przed wydaniem La Revolucion podała na swoim Facebooku wytwórnia My Music, której nakładem ukaże się krążek. Czy to muzyczna wiadomość jesieni 2013?

Dołączone do wpisu zdjęcie Michała Wiśniewskiego z ery La Revolucion zrobiło wrażenie na fanach. Frontman Ich Troje kojarzony dotychczas z czerwonymi włosami i licznymi kolczykami na twarzy pochwalił się nowym lookiem. Ciężko poznać, prawda?

Biorąc pod uwagę znaczącą zmianę w wizerunku artysty tytuł krążka - La Revolucion - to strzał w dziesiątkę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne rewolucje od Michała Wiśniewskiego.

O szczegółach wydawnictwa będziemy informować na bieżąco na ESKA.pl. Michał Wiśniewski ma już na swoim koncie cztery solowe albumy. Ostatni z nich to Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości, który został wydany w 2012 roku.


Zobacz Jaki Pan Taki Kram - Michał Wiśniewskie & Andrzej Wawrzyniak!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu
0

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.
23/06/2017 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony
0

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.
23/06/2017 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017
0

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?
23/06/2017 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]
0

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!
23/06/2017 16:46
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
23/06/2017 16:41
Eurowizja 2017 na CD, DVD, Blu-ray i winylu
0

Eurowizja 2017 na CD, DVD, Blu-ray i winylu

Nie lada gratka dla fanów Eurowizji! W sprzedaży pojawił się pierwszy tego typu w historii konkursu zestaw dla kolekcjonerów płyt.
23/06/2017 16:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA