WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z drugim solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz s
REKLAMA
REKLAMA

Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 12/10/2013 15:00 Komentarze 0

La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z piątym solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Michał Wiśniewskie w 2013 roku / fot. My Music
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Nowa płyta Michała Wiśniewskiego na 2013 rok stała się faktem: La Revolucion - Michał Wiśniewski pojawi się premierowo 26 listopada 2013 roku. Informacje te na kilka tygodni przed wydaniem La Revolucion podała na swoim Facebooku wytwórnia My Music, której nakładem ukaże się krążek. Czy to muzyczna wiadomość jesieni 2013?

Dołączone do wpisu zdjęcie Michała Wiśniewskiego z ery La Revolucion zrobiło wrażenie na fanach. Frontman Ich Troje kojarzony dotychczas z czerwonymi włosami i licznymi kolczykami na twarzy pochwalił się nowym lookiem. Ciężko poznać, prawda?

Biorąc pod uwagę znaczącą zmianę w wizerunku artysty tytuł krążka - La Revolucion - to strzał w dziesiątkę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne rewolucje od Michała Wiśniewskiego.

O szczegółach wydawnictwa będziemy informować na bieżąco na ESKA.pl. Michał Wiśniewski ma już na swoim koncie cztery solowe albumy. Ostatni z nich to Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości, który został wydany w 2012 roku.


Zobacz Jaki Pan Taki Kram - Michał Wiśniewskie & Andrzej Wawrzyniak!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadły dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadły dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadł w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonaliśmy się 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadły aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadł z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
25/04/2015 09:40
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
25/04/2015 08:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska