WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z drugim solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz s

Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 12/10/2013 15:00 Komentarze

La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z piątym solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Michał Wiśniewskie w 2013 roku / fot. My Music
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Nowa płyta Michała Wiśniewskiego na 2013 rok stała się faktem: La Revolucion - Michał Wiśniewski pojawi się premierowo 26 listopada 2013 roku. Informacje te na kilka tygodni przed wydaniem La Revolucion podała na swoim Facebooku wytwórnia My Music, której nakładem ukaże się krążek. Czy to muzyczna wiadomość jesieni 2013?

Dołączone do wpisu zdjęcie Michała Wiśniewskiego z ery La Revolucion zrobiło wrażenie na fanach. Frontman Ich Troje kojarzony dotychczas z czerwonymi włosami i licznymi kolczykami na twarzy pochwalił się nowym lookiem. Ciężko poznać, prawda?

Biorąc pod uwagę znaczącą zmianę w wizerunku artysty tytuł krążka - La Revolucion - to strzał w dziesiątkę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne rewolucje od Michała Wiśniewskiego.

O szczegółach wydawnictwa będziemy informować na bieżąco na ESKA.pl. Michał Wiśniewski ma już na swoim koncie cztery solowe albumy. Ostatni z nich to Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości, który został wydany w 2012 roku.


Zobacz Jaki Pan Taki Kram - Michał Wiśniewskie & Andrzej Wawrzyniak!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016