WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z drugim solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz s

Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 12/10/2013 15:00 Komentarze

La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z piątym solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Michał Wiśniewskie w 2013 roku / fot. My Music
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Nowa płyta Michała Wiśniewskiego na 2013 rok stała się faktem: La Revolucion - Michał Wiśniewski pojawi się premierowo 26 listopada 2013 roku. Informacje te na kilka tygodni przed wydaniem La Revolucion podała na swoim Facebooku wytwórnia My Music, której nakładem ukaże się krążek. Czy to muzyczna wiadomość jesieni 2013?

Dołączone do wpisu zdjęcie Michała Wiśniewskiego z ery La Revolucion zrobiło wrażenie na fanach. Frontman Ich Troje kojarzony dotychczas z czerwonymi włosami i licznymi kolczykami na twarzy pochwalił się nowym lookiem. Ciężko poznać, prawda?

Biorąc pod uwagę znaczącą zmianę w wizerunku artysty tytuł krążka - La Revolucion - to strzał w dziesiątkę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne rewolucje od Michała Wiśniewskiego.

O szczegółach wydawnictwa będziemy informować na bieżąco na ESKA.pl. Michał Wiśniewski ma już na swoim koncie cztery solowe albumy. Ostatni z nich to Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości, który został wydany w 2012 roku.


Zobacz Jaki Pan Taki Kram - Michał Wiśniewskie & Andrzej Wawrzyniak!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Liga Światowa 2016 - terminarz i skład reprezentacji na mecze 1-3.07
0

Liga Światowa 2016 - terminarz i skład reprezentacji na mecze 1-3.07

Liga Światowa 2016 - terminarz i skład reprezentacji na mecze we Francji już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Brazylią. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań.
01/07/2016 11:30
Maryla Rodowicz o piłkarzach: 'To nie był ładny futbol'
0

Maryla Rodowicz o piłkarzach: 'To nie był ładny futbol'

Maryla Rodowicz ostro skrytykowała wszystkich piłkarzy reprezentacji Polski! Zarzuciła im brak odpowiedniego przygotowania do meczu z Portugalią! W polskim internecie się zagotowało! Co dokładnie powiedziała? Sprawdźcie na ESKA.pl!
01/07/2016 11:22
Polska - Brazylia 1.07.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Brazylia 1.07.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Brazylia zaplanowano na piątek 1 lipca. Pojedynek z Brazylią będzie otwierał trzeci weekend rozgrywek turnieju Ligi Światowej 2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Brazylia? Sprawdzamy to na ESKA.pl
01/07/2016 11:04
Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!
0

Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!

Gromee - Fearless: to jeden z hitów lata 2016! Już teraz tylko na ESKA.pl znajdziecie przedpremierowo fragment wakacyjnego teledysku! Zobaczcie i oceńcie już teraz >>
01/07/2016 10:11
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
01/07/2016 00:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Hymn na Euro 2016
Piosenka Davida Guetty - This One's For You to HIT czy KIT?
  • HIT
  • KIT
polub
ESKA