WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z drugim solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz s

Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 12/10/2013 15:00 Komentarze

La Revolucion to tytuł nowej płyty Michała Wiśniewskiego znanego z Ich Troje. Wokalista w 2013 roku powraca z piątym solowym albumem i zupełnie nowym wizerunkiem. Fani są pod wrażeniem nowego looku Wiśniewskiego. Kiedy premiera? Sprawdź datę i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Michał Wiśniewskie w 2013 roku / fot. My Music
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski: nowy wizerunek i nowa płyta - La Revolucion. Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Nowa płyta Michała Wiśniewskiego na 2013 rok stała się faktem: La Revolucion - Michał Wiśniewski pojawi się premierowo 26 listopada 2013 roku. Informacje te na kilka tygodni przed wydaniem La Revolucion podała na swoim Facebooku wytwórnia My Music, której nakładem ukaże się krążek. Czy to muzyczna wiadomość jesieni 2013?

Dołączone do wpisu zdjęcie Michała Wiśniewskiego z ery La Revolucion zrobiło wrażenie na fanach. Frontman Ich Troje kojarzony dotychczas z czerwonymi włosami i licznymi kolczykami na twarzy pochwalił się nowym lookiem. Ciężko poznać, prawda?

Biorąc pod uwagę znaczącą zmianę w wizerunku artysty tytuł krążka - La Revolucion - to strzał w dziesiątkę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne rewolucje od Michała Wiśniewskiego.

O szczegółach wydawnictwa będziemy informować na bieżąco na ESKA.pl. Michał Wiśniewski ma już na swoim koncie cztery solowe albumy. Ostatni z nich to Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości, który został wydany w 2012 roku.


Zobacz Jaki Pan Taki Kram - Michał Wiśniewskie & Andrzej Wawrzyniak!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką
0

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra. Edyta Górniak zachwycona 10-latką

Amelia Chodoła w Hit, Hit, Hurra zachwyciła jury i widzów. Już teraz sprawdźcie, gdzie 10-latka nauczyła się tak śpiewać i jakie są jej największe pasje oprócz muzyki!
26/09/2016 14:12
Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]
0

Franko - Rozbójnik Alibaba publikuje nowe piosenki! [AUDIO]

Franko - Rozbójnik Alibaba wydaje album Smutne dzieci! Piosenki na płycie będą bardzo depresyjne, o czym przekonacie się przedpremierowo - na ESKA.pl! 
26/09/2016 14:11
Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human
0

Gorąca 20 Premiery: Natalia Szroeder - Powietrze || Rag'n'Bone Man - Human

Natalia Szroeder - Powietrze oraz Rag'n'Bone Man - Human: 26 września to premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Która z nich szybciej trafi do ścisłego zestawienia? Oceńcie i sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 14:09
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra? Kamil Bijoś faworytem!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra? Kamil Bijoś faworytem!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wygra szóstą edycję muzycznego show? Faworyci zmieniają się z odcinka na odcinek. Kto aktualnie wysunął się na prowadzenie? Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak rozkładają się punkty i kto ma największe szanse na wygraną!
26/09/2016 13:28
Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety
0

Sylwia Grzeszczak: koncerty - jesienna trasa. Data, miejsce, bilety

Sylwia Grzeszczak rusza w jesienną trasę koncertową w celu promocji najnowszego albumu! Gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu Tamta dziewczyna? Jakie są ceny biletów na jej koncerty? Rozpiska i szczegóły do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!
26/09/2016 13:21
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA