WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST] - Nowa piosenka Michała Wiśniewskiego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]: michał wiśniewski 2013, ich troje piosenki, ich troje youtube, michał wiśniewski piosenki, michał wiśniewski facebook, michał wiśniewski nowa płyta, michał wiśniewski la revolucion, michał wiśniewski piosenka jak pocałunek

Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]

RSS 29/10/2013 10:56 Komentarze 0
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany kolejny solowy krążek Michała - już w sieci! W klipie zagrała para znanych polskich aktorów... Zobacz video i poznaj tekst Piosenki Jak Pocałunek - na Eska.pl!
Piosenka Jak Pocałunek / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany na 26 listopada 2013 kolejny solowy krążek wokalisty znanego z Ich Troje - już w sieci! Nowa piosenka Michała jest wyjątkowo optymistyczna, a w towarzyszącym jej klipie możemy zobaczyć parę popularnych polskich aktorów - znaną z Klanu Izabelę Trojanowską oraz Witolda Dębickiego. Czy to przepis na jesienny hit?

>>> ESKA Rock Polska - dobre, bo polskie piosenki na eskaGO! <<<

Piosenka Jak Pocałunek - tekst

Ta piosenka jest jak pocałunek
Na dzień dobry dla ciebie kochanie
Żebyś rano mnie poczęstowała
Swym uśmiechem słodkim na śniadanie
Tej piosenki energia słoneczna
Naładuje baterie miłości
Byśmy mogli bez siebie wytrzymać
Gdy rozłąka na chwile zagości

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Ta piosenka wieczorem jak wino
Niech zaplącze ci w tańcu kolana
Bedze nosił cię wtedy na rękach
A gdy zaśniesz tulił do rana
Ta piosenka przywita cię świtem
Gdy znów błękit odsłonie twe oczy
Byśmy mogli iść znowu przez życie
Śpiewająco od rana do nocy

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Jak instrumenty dwa
Stroimy się co dnia
By zagrać tak jak z nut
Miłości naszej cud
/2x

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x


Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska