WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST] - Nowa piosenka Michała Wiśniewskiego

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]: michał wiśniewski 2013, ich troje piosenki, ich troje youtube, michał wiśniewski piosenki, michał wiśniewski facebook, michał wiśniewski nowa płyta, michał wiśniewski la revolucion, michał wiśniewski piosenka jak pocałunek

Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]

RSS 29/10/2013 10:56 Komentarze
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany kolejny solowy krążek Michała - już w sieci! W klipie zagrała para znanych polskich aktorów... Zobacz video i poznaj tekst Piosenki Jak Pocałunek - na Eska.pl!
Piosenka Jak Pocałunek / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany na 26 listopada 2013 kolejny solowy krążek wokalisty znanego z Ich Troje - już w sieci! Nowa piosenka Michała jest wyjątkowo optymistyczna, a w towarzyszącym jej klipie możemy zobaczyć parę popularnych polskich aktorów - znaną z Klanu Izabelę Trojanowską oraz Witolda Dębickiego. Czy to przepis na jesienny hit?

>>> ESKA Rock Polska - dobre, bo polskie piosenki na eskaGO! <<<

Piosenka Jak Pocałunek - tekst

Ta piosenka jest jak pocałunek
Na dzień dobry dla ciebie kochanie
Żebyś rano mnie poczęstowała
Swym uśmiechem słodkim na śniadanie
Tej piosenki energia słoneczna
Naładuje baterie miłości
Byśmy mogli bez siebie wytrzymać
Gdy rozłąka na chwile zagości

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Ta piosenka wieczorem jak wino
Niech zaplącze ci w tańcu kolana
Bedze nosił cię wtedy na rękach
A gdy zaśniesz tulił do rana
Ta piosenka przywita cię świtem
Gdy znów błękit odsłonie twe oczy
Byśmy mogli iść znowu przez życie
Śpiewająco od rana do nocy

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Jak instrumenty dwa
Stroimy się co dnia
By zagrać tak jak z nut
Miłości naszej cud
/2x

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x


Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl
0

KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

KaeN zagra wyjątkowy koncert. Raper zdecydował się na piękny gest, który pomoże wielu nastolatkom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:13
Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!
0

Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i koncert Popka: dlaczego takie wydarzenie jest możliwe? Sprawdźcie, bo mamy dla Was kilka przekonujących dowodów!
27/07/2016 14:59
Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16
0

Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16

Legia Warszawa - Trencin: mecz eliminacji Ligi Mistrzów w telewizji i w internecie już 27 lipca 2016. Czy transmisja odbędzie się na ogólnodostępnym kanale? Streamy live będą udostępnione za darmo? Odpowiedzi na te pytania podrzucamy Wam oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 14:40
The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?
0

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show? Te pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego niezwykle popularnego talent-show. Dokładną datę premiery znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 14:08
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...