WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST] - Nowa piosenka Michała Wiśniewskiego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]: michał wiśniewski 2013, ich troje piosenki, ich troje youtube, michał wiśniewski piosenki, michał wiśniewski facebook, michał wiśniewski nowa płyta, michał wiśniewski la revolucion, michał wiśniewski piosenka jak pocałunek

Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]

RSS 29/10/2013 10:56 Komentarze 0
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany kolejny solowy krążek Michała - już w sieci! W klipie zagrała para znanych polskich aktorów... Zobacz video i poznaj tekst Piosenki Jak Pocałunek - na Eska.pl!
Piosenka Jak Pocałunek / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion - już w sieci! [VIDEO, TEKST]
Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Teledysk do piosenki promującej La Revolucion, zapowiedziany na 26 listopada 2013 kolejny solowy krążek wokalisty znanego z Ich Troje - już w sieci! Nowa piosenka Michała jest wyjątkowo optymistyczna, a w towarzyszącym jej klipie możemy zobaczyć parę popularnych polskich aktorów - znaną z Klanu Izabelę Trojanowską oraz Witolda Dębickiego. Czy to przepis na jesienny hit?

>>> ESKA Rock Polska - dobre, bo polskie piosenki na eskaGO! <<<

Piosenka Jak Pocałunek - tekst

Ta piosenka jest jak pocałunek
Na dzień dobry dla ciebie kochanie
Żebyś rano mnie poczęstowała
Swym uśmiechem słodkim na śniadanie
Tej piosenki energia słoneczna
Naładuje baterie miłości
Byśmy mogli bez siebie wytrzymać
Gdy rozłąka na chwile zagości

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Ta piosenka wieczorem jak wino
Niech zaplącze ci w tańcu kolana
Bedze nosił cię wtedy na rękach
A gdy zaśniesz tulił do rana
Ta piosenka przywita cię świtem
Gdy znów błękit odsłonie twe oczy
Byśmy mogli iść znowu przez życie
Śpiewająco od rana do nocy

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x

Jak instrumenty dwa
Stroimy się co dnia
By zagrać tak jak z nut
Miłości naszej cud
/2x

Dlatego dzień za dniem śpiewam ci miłość /4x


Michał Wiśniewski - Piosenka Jak Pocałunek. Zobacz klip na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska