WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18] - Michał Wiśniewski ma sobowtóra ... wokalnego! Zobacz, jak śpiewa Maciej Sikorski! [VIDEO]

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]: hit youtube, michał wiśniewski, michał wiśniewski filiżanka, michał wiśniewski filiżanka parodia, michał wiśniewski sobowtór, filiżanka maciej sikorski, filiżanka parodia youtube

Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]

RSS 05/01/2014 13:54 Komentarze

Michała Wiśniewskieo i jego Filiżankę sparodiował Maciej Sikorski. Jego nagranie to nowy hit YouTube - Maciek śpiewa identycznie jak wokalista z Ich Stroje i bawi własnym tekstem Filiżanki. Tą w jego przypadku wypełnia złoty, procentowy trunek. Zobaczcie parodię Filiżanki w wykonie wokalnego sobowtóra Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w klipie do Filiżanki / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]
Filiżankę Michała Wiśniewskiego we własnej wersji przedstawił w sieci Maciej Sikorski. Jego parodia piosenki szybko stała się nowym hitem YouTube. Skąd tak duża liczba odsłon filmiku? Wszystko to ze względu na talent Maćka - potrafi naśladować głosy innych, w tym zachrypnięty wokal gwiazdy Ich Troje. Nie da się ukryć, że śpiewa identycznie jak dawniej czerwonowłosy artysta.

Do tego dochodzi oczywiście zmieniony tekst Filiżanki, która w odsłonie Macieja Sikorskiego opowiada o miłości do piwa. To wszystko właśnie dało tysiące klików i setki komentarzy pod nagraniem.


Proszę. Nagraj pełną wersję - najlepiej z tym teledyskiem... Masz u mnie mistrza chłopie-lubię "Filiżankę" Wiśniewskiego ale tamta wersja powinna ci całować stopy - czytamy w jednym z nich (pisownia oryginalna).

My także trzymamy kciuki za pełną wersję i już jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze potrafi naśladować Maciej Sikorski. Czekamy na kolejne filmiki!


Zobacz Filiżanka Michała Wiśniewskiego w parodii Macieja Sikorskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA