WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18] - Michał Wiśniewski ma sobowtóra ... wokalnego! Zobacz, jak śpiewa Maciej Sikorski! [VIDEO]

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]: hit youtube, michał wiśniewski, michał wiśniewski filiżanka, michał wiśniewski filiżanka parodia, michał wiśniewski sobowtór, filiżanka maciej sikorski, filiżanka parodia youtube

Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]

RSS 05/01/2014 13:54 Komentarze

Michała Wiśniewskieo i jego Filiżankę sparodiował Maciej Sikorski. Jego nagranie to nowy hit YouTube - Maciek śpiewa identycznie jak wokalista z Ich Stroje i bawi własnym tekstem Filiżanki. Tą w jego przypadku wypełnia złoty, procentowy trunek. Zobaczcie parodię Filiżanki w wykonie wokalnego sobowtóra Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w klipie do Filiżanki / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]
Filiżankę Michała Wiśniewskiego we własnej wersji przedstawił w sieci Maciej Sikorski. Jego parodia piosenki szybko stała się nowym hitem YouTube. Skąd tak duża liczba odsłon filmiku? Wszystko to ze względu na talent Maćka - potrafi naśladować głosy innych, w tym zachrypnięty wokal gwiazdy Ich Troje. Nie da się ukryć, że śpiewa identycznie jak dawniej czerwonowłosy artysta.

Do tego dochodzi oczywiście zmieniony tekst Filiżanki, która w odsłonie Macieja Sikorskiego opowiada o miłości do piwa. To wszystko właśnie dało tysiące klików i setki komentarzy pod nagraniem.


Proszę. Nagraj pełną wersję - najlepiej z tym teledyskiem... Masz u mnie mistrza chłopie-lubię "Filiżankę" Wiśniewskiego ale tamta wersja powinna ci całować stopy - czytamy w jednym z nich (pisownia oryginalna).

My także trzymamy kciuki za pełną wersję i już jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze potrafi naśladować Maciej Sikorski. Czekamy na kolejne filmiki!


Zobacz Filiżanka Michała Wiśniewskiego w parodii Macieja Sikorskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program