Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18] - Michał Wiśniewski ma sobowtóra ... wokalnego! Zobacz, jak śpiewa Maciej Sikorski! [VIDEO]

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]: hit youtube, michał wiśniewski, michał wiśniewski filiżanka, michał wiśniewski filiżanka parodia, michał wiśniewski sobowtór, filiżanka maciej sikorski, filiżanka parodia youtube

Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]

RSS 05/01/2014 13:54 Komentarze

Michała Wiśniewskieo i jego Filiżankę sparodiował Maciej Sikorski. Jego nagranie to nowy hit YouTube - Maciek śpiewa identycznie jak wokalista z Ich Stroje i bawi własnym tekstem Filiżanki. Tą w jego przypadku wypełnia złoty, procentowy trunek. Zobaczcie parodię Filiżanki w wykonie wokalnego sobowtóra Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w klipie do Filiżanki / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]
Filiżankę Michała Wiśniewskiego we własnej wersji przedstawił w sieci Maciej Sikorski. Jego parodia piosenki szybko stała się nowym hitem YouTube. Skąd tak duża liczba odsłon filmiku? Wszystko to ze względu na talent Maćka - potrafi naśladować głosy innych, w tym zachrypnięty wokal gwiazdy Ich Troje. Nie da się ukryć, że śpiewa identycznie jak dawniej czerwonowłosy artysta.

Do tego dochodzi oczywiście zmieniony tekst Filiżanki, która w odsłonie Macieja Sikorskiego opowiada o miłości do piwa. To wszystko właśnie dało tysiące klików i setki komentarzy pod nagraniem.


Proszę. Nagraj pełną wersję - najlepiej z tym teledyskiem... Masz u mnie mistrza chłopie-lubię "Filiżankę" Wiśniewskiego ale tamta wersja powinna ci całować stopy - czytamy w jednym z nich (pisownia oryginalna).

My także trzymamy kciuki za pełną wersję i już jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze potrafi naśladować Maciej Sikorski. Czekamy na kolejne filmiki!


Zobacz Filiżanka Michała Wiśniewskiego w parodii Macieja Sikorskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
13/02/2016 21:49
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 20:35
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 20:34
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA