WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18] - Michał Wiśniewski ma sobowtóra ... wokalnego! Zobacz, jak śpiewa Maciej Sikorski! [VIDEO]

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]: hit youtube, michał wiśniewski, michał wiśniewski filiżanka, michał wiśniewski filiżanka parodia, michał wiśniewski sobowtór, filiżanka maciej sikorski, filiżanka parodia youtube

Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]

RSS 05/01/2014 13:54 Komentarze

Michała Wiśniewskieo i jego Filiżankę sparodiował Maciej Sikorski. Jego nagranie to nowy hit YouTube - Maciek śpiewa identycznie jak wokalista z Ich Stroje i bawi własnym tekstem Filiżanki. Tą w jego przypadku wypełnia złoty, procentowy trunek. Zobaczcie parodię Filiżanki w wykonie wokalnego sobowtóra Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w klipie do Filiżanki / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]
Filiżankę Michała Wiśniewskiego we własnej wersji przedstawił w sieci Maciej Sikorski. Jego parodia piosenki szybko stała się nowym hitem YouTube. Skąd tak duża liczba odsłon filmiku? Wszystko to ze względu na talent Maćka - potrafi naśladować głosy innych, w tym zachrypnięty wokal gwiazdy Ich Troje. Nie da się ukryć, że śpiewa identycznie jak dawniej czerwonowłosy artysta.

Do tego dochodzi oczywiście zmieniony tekst Filiżanki, która w odsłonie Macieja Sikorskiego opowiada o miłości do piwa. To wszystko właśnie dało tysiące klików i setki komentarzy pod nagraniem.


Proszę. Nagraj pełną wersję - najlepiej z tym teledyskiem... Masz u mnie mistrza chłopie-lubię "Filiżankę" Wiśniewskiego ale tamta wersja powinna ci całować stopy - czytamy w jednym z nich (pisownia oryginalna).

My także trzymamy kciuki za pełną wersję i już jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze potrafi naśladować Maciej Sikorski. Czekamy na kolejne filmiki!


Zobacz Filiżanka Michała Wiśniewskiego w parodii Macieja Sikorskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 22:41
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
03/05/2016 22:22
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 22:02
LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 3 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 30 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 3.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
03/05/2016 21:42
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA