WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18] - Michał Wiśniewski ma sobowtóra ... wokalnego! Zobacz, jak śpiewa Maciej Sikorski! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]: hit youtube, michał wiśniewski, michał wiśniewski filiżanka, michał wiśniewski filiżanka parodia, michał wiśniewski sobowtór, filiżanka maciej sikorski, filiżanka parodia youtube

Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]

RSS 05/01/2014 13:54 Komentarze 0

Michała Wiśniewskieo i jego Filiżankę sparodiował Maciej Sikorski. Jego nagranie to nowy hit YouTube - Maciek śpiewa identycznie jak wokalista z Ich Stroje i bawi własnym tekstem Filiżanki. Tą w jego przypadku wypełnia złoty, procentowy trunek. Zobaczcie parodię Filiżanki w wykonie wokalnego sobowtóra Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski w klipie do Filiżanki / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - Filiżanka: parodia Macieja Sikorskiego. Śpiewa jak Wiśniewski - WOW! [VIDEO +18]
Filiżankę Michała Wiśniewskiego we własnej wersji przedstawił w sieci Maciej Sikorski. Jego parodia piosenki szybko stała się nowym hitem YouTube. Skąd tak duża liczba odsłon filmiku? Wszystko to ze względu na talent Maćka - potrafi naśladować głosy innych, w tym zachrypnięty wokal gwiazdy Ich Troje. Nie da się ukryć, że śpiewa identycznie jak dawniej czerwonowłosy artysta.

Do tego dochodzi oczywiście zmieniony tekst Filiżanki, która w odsłonie Macieja Sikorskiego opowiada o miłości do piwa. To wszystko właśnie dało tysiące klików i setki komentarzy pod nagraniem.


Proszę. Nagraj pełną wersję - najlepiej z tym teledyskiem... Masz u mnie mistrza chłopie-lubię "Filiżankę" Wiśniewskiego ale tamta wersja powinna ci całować stopy - czytamy w jednym z nich (pisownia oryginalna).

My także trzymamy kciuki za pełną wersję i już jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze potrafi naśladować Maciej Sikorski. Czekamy na kolejne filmiki!


Zobacz Filiżanka Michała Wiśniewskiego w parodii Macieja Sikorskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Szwecja Katar 2015: kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Mecz Polska - Szwecja Katar 2015: kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - 1/8 finału to mecz Polska - Szwecja. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Szwecja w ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Z nami nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Szwecja Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
24/01/2015 21:36
Katar 2015: faza pucharowa - terminarz 1/8 finału. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katar 2015: faza pucharowa - terminarz 1/8 finału. Kiedy mecze i kiedy gra Polska? Check On It na ESKA.pl [VIDEO]

Katar 2015 - faza pucharowa pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was daty meczów 1/8 finału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zobaczcie już teraz daty meczów w ręczną 2015 rundy pucharowej i sprawdźcie, kiedy i z kim zagra Polska. Check On It jednym kliknięciem!
24/01/2015 21:11
Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]
0

Na ich kariery wciąż czekamy: gwiazdy talent-shows, które mogą jeszcze namieszać. Marta Bijan, Mateusz Guzowski... [RANKING]

Pamiętacie Martę Bijan, Mateusza Guzowskiego czy też Maję Hyży? To gwiazdy polskich talent-shows, które mogą jeszcze namieszać! Udowodnili już, że potrafi być o nich głośno - wszystko to w trakcie trwania programów, w których wzięli udział. Pytanie, kto zdoła narobić jeszcze większego hałasu... Na ESKA.pl gwiazdy polskich talent-shows, na kariery których wciąż czekamy!
24/01/2015 21:06
Katar 2015: Polska - Dania wynik. Zobaczcie, kto wygrał ostatni mecz w ręczną 2015 w naszej grupie słuchając hymnu mistrzostw [VIDEO]
0

Katar 2015: Polska - Dania wynik. Zobaczcie, kto wygrał ostatni mecz w ręczną 2015 w naszej grupie słuchając hymnu mistrzostw [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Dania Katar 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 24.01. Kto wygrał mecz Polska - Dania w ręczną 2015, dowiecie się w rytmie hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Katarze. Czy wynik meczu Polska -Dania z 24 stycznia 2015 roku daje Polsce przejście do fazy pucharowej turnieju? Zobaczcie już teraz wynik starcia Polska - Dania Katar 2015 i odpalcie Live It!
24/01/2015 20:44
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]
1

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa to zgodnie z interpretacjami badaczy 25 listopada. To właśnie pod koniec listopada 2015 koniec świata tajemniczą katastrofą zaskoczyć ma ludzkość. Jak brzmi przepowiednia Nostradamusa o końcu świata 2015 i czy rzeczywiście End Of Time nadchodzi? ESKA.pl sprawdza!
24/01/2015 18:15
Paris Hilton - Never Be Alone: nowy, klubowy hit Paris z DJ-em Poetem. Zapraszamy do słuchania [AUDIO]
0

Paris Hilton - Never Be Alone: nowy, klubowy hit Paris z DJ-em Poetem. Zapraszamy do słuchania [AUDIO]

Paris Hilton Never Be Alone serwuje nam jako swój nowy, klubowy hit 2015. Nowa piosenka Paris Hilton to efekt współpracy dziedziczki hotelarskiej fortuny z DJ-em Poetem. Zapraszamy do słuchania audio Never Be Alone Paris Hilton i sprawdzenia, co nowego muzycznie u celebrytki!
24/01/2015 15:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

0
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska