WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak urodzinowe życzenia jak dla Marleny złoży zwycięzcy konkursu! Weź udział [VIDEO] - Michał Szpak i urodzinowe życzenia dla Marleny: będzie powtórka z rozrywki! [KONKURS]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Michał Szpak urodzinowe życzenia jak dla Marleny złoży zwycięzcy konkursu! Weź udział [VIDEO]: michał szpak, michał szpak facebook, michał szpak urodzinowe życzenia, michał szpak urodzinowa piosenka, michał szpak marlena, michał szpak życzenia dla marleny, michał szpak konkurs, michał szpak more sex

Michał Szpak urodzinowe życzenia jak dla Marleny złoży zwycięzcy konkursu! Weź udział [VIDEO]

RSS 13/01/2014 13:54 Komentarze 0

Michał Szpak urodzinowymi życzeniami dla Marleny podbił polską sieć i wszystko wskazuje na to, że czeka nas powtórka z rozrywki. Wokalista na swoim Facebooku ogłosił konkurs na cover swojej urodzinowej piosenki dla Marleny, w której życzy jej more sex. Jaka jest nagroda? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Michał Szpak / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak urodzinowe życzenia jak dla Marleny złoży zwycięzcy konkursu! Weź udział [VIDEO]
Jesteś fanem Michała Szpaka i jego urodzinowych życzeń dla Marleny? Gwiazda X Factor ma dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania jest Twoja własna urodzinowa piosenka w wykonie Michała Szpaka.

Co trzeba zrobić, jeśli chcesz, aby to właśnie Tobie Michał Szpak zaśpiewał I wish you more sex albo jeszcze bardzie szalone życzenia?

Post użytkownika Michał Szpak.


Każdy, kto zamierza powalczyć o życzenia od Michała Szpaka, musi scoverować jego kawałek dedykowany Marlenie. Nagrania można podsyłać do środy 15 stycznia 2014 roku na FB artysty w formie prywatnej wiadomości. Zgodnie z zapowiedziami wyłoniona zostanie najlepsza piątka - filmiki zobaczymy dzień po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń.


Czy urodzinowa piosenka dla Marleny stanie się nowym viralem polskiej sieci? Jak na razie wpis piosenkarza z ogłoszeniem konkursu na FB polubiło ponad 370 osób (stan na 13 stycznia 2014 roku), ale jak twierdzi sam Michał, zgłoszeń jest całe mnóstwo.


Michał Szpak o swoim konkursie:



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Stanisław Mikulski nie żyje - odtwórca roli Hansa Klossa [VIDEO]
0

Stanisław Mikulski nie żyje - odtwórca roli Hansa Klossa [VIDEO]

27 listopada 2014 roku zmarł Stanisław Mikulski - aktor znany z roli Hansa Klossa w roli Stawka większa niż życie. Aktor zmarł po krótkiej chorobie. Miał 85 lat. 
27/11/2014 10:12
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl