WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii - Michał Szpak śpiewa hit O.N.A z zespołem Kombii

Tagi związane z Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii: kombii, michał szpak 2016

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

RSS 25/09/2016 20:30 Komentarze

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Charyzmatyczny wokalista zastępuje Agnieszkę Chylińską podczas gościnnych występów z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. W ten sposób na ostatnich koncertach Kombii w Katowicach i Częstochowie publiczność miała okazję ponownie usłyszeć na żywo m.in. utwór Drzwi, pochodzący z debiutanckiego albumu O.N.A z 1995 roku. Oprócz tego Michał, podobnie jak na czerwcowych koncertach z Kombii, wykonał swój eurowizyjny hit Color Of Your Life.

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A z zespołem Kombii

Michał Szpak nie zapomina o swoich rockowych korzeniach także podczas swoich solowych koncertów. Pomimo tego, że na jego płycie Byle być sobą znajdują się głównie utwory w stylu pop, to dzięki aranżacjom wykonywanym przez jego zespół, występy Michała Szpaka pełne są prawdziwej rockowej energii. Poniżej możecie obejrzeć fragmenty koncertu Kombii z gościnnym udziałem Michała, który razem z grupą wykonuje hit O.N.A.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA