WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii - Michał Szpak śpiewa hit O.N.A z zespołem Kombii

Tagi związane z Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii: kombii, michał szpak 2016

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

RSS 25/09/2016 20:30 Komentarze

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. Charyzmatyczny wokalista zastępuje Agnieszkę Chylińską podczas gościnnych występów z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. W ten sposób na ostatnich koncertach Kombii w Katowicach i Częstochowie publiczność miała okazję ponownie usłyszeć na żywo m.in. utwór Drzwi, pochodzący z debiutanckiego albumu O.N.A z 1995 roku. Oprócz tego Michał, podobnie jak na czerwcowych koncertach z Kombii, wykonał swój eurowizyjny hit Color Of Your Life.

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A z zespołem Kombii

Michał Szpak nie zapomina o swoich rockowych korzeniach także podczas swoich solowych koncertów. Pomimo tego, że na jego płycie Byle być sobą znajdują się głównie utwory w stylu pop, to dzięki aranżacjom wykonywanym przez jego zespół, występy Michała Szpaka pełne są prawdziwej rockowej energii. Poniżej możecie obejrzeć fragmenty koncertu Kombii z gościnnym udziałem Michała, który razem z grupą wykonuje hit O.N.A.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA