WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia! - Michał Szpak na wakacjach w Tajlandii. Spotkał się z Antkiem Smykiewiczem!

Tagi związane z Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!: michał szpak 2017

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

RSS 22/02/2017 15:37 Komentarze

Michał Szpak poleciał do Tajlandii, gdzie bawi się w najlepsze z innym popularnym wokalistą z Polski. Zobacz zdjęcia z szalonej wyprawy artysty.

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia! Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia! / fot. instagram.com / użytkownik michal_szpakofficial
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

Michał Szpak poleciał do Tajlandii. Artysta często podkreśla, że kocha podróże i doskonale wiedzą o tym jego fani, którzy ostatnio na urodzinowym zlocie wręczyli mu voucher na wycieczkę! Wygląda na to, że Michał znalazł w końcu czas na skorzystanie z tego wyjątkowego prezentu. Wokalista podzielił się już na Instagramie i Facebooku pierwszymi zdjęciami i filmikami z wakacji w Azji. Co ciekawe, autor przeboju Color Of Your Life na drugim końcu świata spotkał innego polskiego wokalistę. Okazuje się, że urlop w Tajlandii spędza także Antek Smykiewicz. Panowie pochwalili się nawet gifami, na których widać, jak spędzają razem czas pijąc kolorowe drinki i zajadając skorpiony.
>> Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Michał Szpak na wakacjach w Tajlandii

Michał Szpak z pewnością zasłużył na wypoczynek. Ostatnie miesiące były dla niego niezwykle intensywne. Piosenkarz koncertował w Polsce i za granicą promując swój debiutancki album Byle Być Sobą, który uzyskał status platynowej płyty oraz brał udział w wielu różnych akcjach i projektach. Urlop w dalekim kraju z pewnością pozwoli Michałowi ponownie naładować akumulatory przed kolejnymi występami i przygotowaniami do pracy nad drugą płytą, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA