Memy po meczu Polska - Kazachstan. Internet śmieje się z piłkarzy

Autor: fot. fangol.pl Memy po meczu Polska - Kazachstan. Internet śmieje się z piłkarzy

2016-09-05 12:57

Memy po mecz Polska-Kazachstan nie pozostawiają złudzeń. Internauci, tak jak reszta kibiców, są rozczarowani wynikiem pierwszego meczu Polaków w Eliminacjach MŚ 2018. Zobaczcie najzabawniejsze komentarze po remisowym meczu w Astanie już teraz - na Eska.pl!

Memy po meczu Polska-Kazachstan idealnie podsumowują to, co wydarzyło się podczas pierwszego spotkania naszych piłkarzy w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Reprezentacja Polski, krótko mówiąc, nie pokazała się w Astanie od najlepszej strony i ostatecznie zremisowała z Kazachstanem 2:2. Ten wynik rozczarował większość kibiców, zwłaszcza, że po pierwszej połowie meczu nasza kadra narodowa prowadziła 2:0. Co się stało z polskimi piłkarzami w drugiej połowie spotkania? Tego nie wiemy, ale efekt był fatalny. Na otarcie łez mamy dla was najśmieszniejsze memy, które pojawiły się w sieci tuż po meczu z Kazachami.

Kazachstan-Polska: memy po remisowym meczu w Astanie

Żarty z fauli na Lewandowskim, fatalnej gry Polaków w drugiej połowie, Borata, a nawet nieobecnego w meczu Pazdana. To wszystko znajdziecie w najlepszych memach po meczu Polska-Kazachstan poniżej.

Memy po meczu Polska - Kazachstan

Autor: fot. fangol.pl Memy po meczu Polska - Kazachstan

źródło: FanGol.pl

Mecz z Kazachstanem za nami, więc zaczyna się odliczanie do kolejnych pojedynków w eliminacjach do mistrzostw świata trwa! Sportowych emocji już dziś dostarczy Wam jednak eskaGO. W serwisie obejrzycie najlepsze filmy o sporcie, rywalizacji i walce z samym sobą. Zobaczcie, jak rozgrywa się turnieje tenisowe, jakimi zasadami rządzi się nielegalne MMA oraz czy na boisku jest miejsce na wielkie uczucia!