WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecze Ligi Mistrzów 1/2 - KTO Z KIM zagra w półfinale? - Liga Mistrzów 1/2 - kto z kim w półfinale?

Tagi związane z Mecze Ligi Mistrzów 1/2 - KTO Z KIM zagra w półfinale?: półfinał, liga mistrzów 2017, kto z kim

Mecze Ligi Mistrzów 1/2 - KTO Z KIM zagra w półfinale?

RSS 21/04/2017 15:15 Komentarze

Do 1/2 Ligi Mistrzów awansowały drużyny: AS Monaco, Atletico Madryt, Juventus Turyn i Real Madryt. Kto z kim zagra w półfinale? Przekonajcie się na ESKA.pl

Mecze Ligi Mistrzów 1/2 - KTO Z KIM zagra w półfinale? Mecze Ligi Mistrzów półfinał / fot. https://twitter.com/ChampionsLeague (screen)
Ilustracja do artykułu: Mecze Ligi Mistrzów 1/2 - KTO Z KIM zagra w półfinale?

Losowanie półfinału Ligi Mistrzów - kto z kim zagra w półfinale? Pary 1/2 LM poznaliśmy w 21 kwietnia 2017. Na placu boju nie ma już słabych zespołów, bo zostały: AS Monaco, Atletico Madryt, Juventus Turyn i Real Madryt. Przed losowaniem fani marzyli o tym by doszło do starcia pomiędzy mistrzem Włoch i aktualnym liderem hiszpańskiej Primera Division. Być może tak będzie, ale dopiero w finale.

Liga Mistrzów 1/2 - kto z kim w półfinale

Losowanie 1/2 Ligi Mistrzów odbyło się w piątek, 21 kwietnia od godziny 11:30. I już wiemy, że czekają nas starcia:

  • Real Madryt - Atletico Madryt
  • AS Monaco - Juventus Turyn

Półfinał Ligi Mistrzów odbędzie się 2 i 3 maja. Rewanże zostaną rozegrane 9 i 10 maja, a finał Ligi Mistrzów odbędzie się 3 czerwca w walijskim Cardiff.

Jeżeli czekasz na półfinałowe mecze w Lidze Mistrzów, już teraz wpraw się w sportowy nastrój i skróć sobie oczekiwanie na rozgrywki! Na eskaGO znajdziesz zwariowane filmy o sporcie – koszykówce, tenisie, boksie i MMA, które pomogą Ci przygotować się do kibicowania!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE
0

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.
25/06/2017 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]
0

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA