Mecz Polska - Brazylia: wynik! Czy Polacy wejdą do półfinału Mistrzostw Świata w Siatkówce i pokażą co oznacza Start a Fire? ;) [VIDEO]

2014-09-17 0:05

Mecz Polska - Brazylia przed nami. To już dzisiaj 16.09.2014 poznamy wynik spotkania z brazylijską drużyną. Czy dzięki temu zwycięstwu wejdziemy do półfinału Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014? Sprawdź wynik meczu Polska - Brazylia i przekonaj się razem z ESKA.pl

Mecz Polska - Brazylia: wynik spotkania zdecyduje o tym, kto przejdzie do półfinału Mistrzostw Świata w Siatkówce? Jeszcze nie! Przypomnijmy, że jest to pierwsze spotkanie w ramach III fazy siatkarskiego mundialu. O tym, która drużyna okaże się lepsza będziemy musieli poczekać do 17 września 2014 roku. To właśnie wtedy Brazylia zagra z Rosją. Jedno jest pewne - drużyna, która przegra oba spotkania w III fazie MŚ w Siatkówce - odpada.

Wynik meczu Polska - Brazylia podamy tuż po jego zakończeniu, czyli około godz. 22. Pierwszy set Polacy wygrali 25 do 22. Niestety w drugim i trzecim secie ponieśliśmy klęskę, zdobywając kolejno 22 i 14 punktów.  Czwarty set to już wygrana Polaków 25 do 18. O wygranej zdecydował 5 set! Wynik meczu Polska - Brazylia to 3:2!!!!

Przypomnijmy, że spotkanie Polska - Brazylia odbędzie się 16 września 2014 roku na Atlas Arenie w Łodzi o godz. 20:25.

>>>Najlepsze debiutanckie single w historii rocka m.in. The Doors, Led Zeppelin - kto zadebiutował najlepiej?<<<

Przed meczem Polska - Brazylia zdecydowanym faworytem spotkania była Brazylia. Przypomnijmy, że dotychczasowe rozgrywki naszej drużyny z Brazylijczykami były naprawdę burzliwe. Rozegraliśmy 31 spotkań, z których tylko dziesięć zakończyło się zwycięstwem Polaków. Brazylijczycy jako jedyni w tym turnieju nie przegrali jeszcze meczu. Jako pierwsza drużyna w historii mogą zdobyć mistrzostwo świata po raz czwarty z rzędu.

>>>Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014: terminarz III fazy, kiedy mecze, kto gra?<<<

Miejmy jednak nadzieję, że walka z Brazylijczykami będzie zwycięska i w półfinale pokażą wszystkim, co oznacza Start a Fire na boisku ;)