WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca! - Legia - Ajax: wynik i skróty meczu 16 lutego

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!: legia, legia ajax wynik, mecz 16.02.17

Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!

RSS 16/02/2017 23:07 Komentarze

Legia - Ajax 16 lutego 2017 za nami! Pierwszy mecz w 1/16 Ligi Europy był bardzo zacięty i możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji w rewanżu! Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl

Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!
screen z https://www.instagram.com/legiawarszawa/ / fot. https://www.instagram.com/legiawarszawa/ (screen)
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!

Legia - Ajax 16.02.17 - wynik i skróty video podrzucamy Wam na ESKA.pl! Za nami pierwsze spotkanie w ramach 1/16 Ligi Europy i śmiało możemy napisać, że Legia mecz z Ajaxem może zaliczyć do udanych. Wynik meczu Legia Ajax to 0:0, co jest świetnym osiągnięciem przed rewanżem w stolicy Holandii. Tym bardziej, że goście zakończyli mecz w dziesiątkę po tym, gdy w okolicach 80 minuty czerwoną kartkę otrzymał Tete. Na szczęście na trybunach nie doszło do żadnych groźnych starć. Obawy były duże po tym, gdy chuligani zdemolowali klub w Warszawie

Legia - Ajax 16.02.17 - WYNIK

Co oznacza remis w meczu? Dla trenera Jacka Magiery w perspektywie rewanżu, to bardzo dobry wynik. Legia zawdzięcza go dzięki doskonałym interwencjom Arkadiusza Malarza. Bramkarz warszawskiego klubu wielokrotnie ratował swoją drużynę przed stratą bramki. W drugiej połowie Legia zagrała dużo lepiej niż w pierwszej. Kucharczyk podsumował mecz mówiąc: "zabrakło jednego podania".

Mecz Legia - Ajax 16.02.17 - SKRÓT

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA