WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca! - Legia - Ajax: wynik i skróty meczu 16 lutego

Tagi związane z Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!: legia, legia ajax wynik, mecz 16.02.17

Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!

RSS 16/02/2017 23:07 Komentarze

Legia - Ajax 16 lutego 2017 za nami! Pierwszy mecz w 1/16 Ligi Europy był bardzo zacięty i możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji w rewanżu! Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl

Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!
screen z https://www.instagram.com/legiawarszawa/ / fot. https://www.instagram.com/legiawarszawa/ (screen)
Ilustracja do artykułu: Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!

Legia - Ajax 16.02.17 - wynik i skróty video podrzucamy Wam na ESKA.pl! Za nami pierwsze spotkanie w ramach 1/16 Ligi Europy i śmiało możemy napisać, że Legia mecz z Ajaxem może zaliczyć do udanych. Wynik meczu Legia Ajax to 0:0, co jest świetnym osiągnięciem przed rewanżem w stolicy Holandii. Tym bardziej, że goście zakończyli mecz w dziesiątkę po tym, gdy w okolicach 80 minuty czerwoną kartkę otrzymał Tete. Na szczęście na trybunach nie doszło do żadnych groźnych starć. Obawy były duże po tym, gdy chuligani zdemolowali klub w Warszawie

Legia - Ajax 16.02.17 - WYNIK

Co oznacza remis w meczu? Dla trenera Jacka Magiery w perspektywie rewanżu, to bardzo dobry wynik. Legia zawdzięcza go dzięki doskonałym interwencjom Arkadiusza Malarza. Bramkarz warszawskiego klubu wielokrotnie ratował swoją drużynę przed stratą bramki. W drugiej połowie Legia zagrała dużo lepiej niż w pierwszej. Kucharczyk podsumował mecz mówiąc: "zabrakło jednego podania".

Mecz Legia - Ajax 16.02.17 - SKRÓT

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 16:57
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!
0

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!
24/03/2017 15:58
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 15:55
Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]
0

Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]

Wideorozmowa Beyonce z chorą na raka fanką wzrusza do łez. Musicie to zobaczyć!
24/03/2017 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA