WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY - Czarnogóra - Polska: mecz. Kiedy, gdzie i po ile bilety?

Tagi związane z Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY : mecz polska czarnogóra

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

RSS 21/03/2017 10:54 Komentarze

Czarnogóra - Polska to spotkanie na szczycie grupy E w MŚ Rosja 2018! Dojdzie do niego jeszcze w marcu! Kiedy i gdzie mecz? Czy można kupić bilety? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY Mecz Czarnogóra - Polska 2017 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 to ważny pojedynek dla losów grupy E! Zarówno kadra Adama Nawałki, jak i nasi rywale walczą o miejsce 1. w tabeli eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018. Kiedy mecz Polski z Czarnogórą? Otóż spotkanie zobaczymy na stadionie w Podgoricy już 26 marca 2017. Transmisja będzie pokazana na antenie otwartego Polsatu. Początek od godziny 20:45.

Mecz Czarnogóra - Polska 2017

Mecz Czarnogóra - Polska będzie spotkaniem na szczycie grupy E w eliminacjach do MŚ Rosja 2018. Polska i Czarnogóra po czterech pojedynkach zajmują odpowiednio 1. i 2. miejsce. Różnica wynosi zaledwie 3 punkty na korzyść naszych. Sytuacja wygląda następująco:

  1. Polska - 4 mecze (bilans bramek: 10:5) - 10 pkt. 
  2. Czarnogóra - 4 (9:4) - 7 pkt. 
  3. Dania - 4 (7:5) - 6 pkt. 
  4. Rumunia - 4 (6:4) - 5 pkt. 
  5. Armenia - 4 (4:10) - 3 pkt. 
  6. Kazachstan - 4 (3:11) - 2 pkt.

Czarnogóra - Polska 2017: bilety

Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej na żywo to okazja, by przeżywać ogromne emocje. Niestety, w przypadku biletów na (pierwszy po zimowej przerwie) pojedynek nie mamy dobrych informacji. Wejściówki w drugiej fazie sprzedaży została uruchomiona 10 lutego i trwała 4 dni. Bilety kosztowały zaledwie 30 zł. Pierwsza okazja, by zobaczyć mecz biało-czerwonych w Polsce już 10 czerwca. Wtedy Polska na PGE Narodowym zagra z Rumunią. 

Wszystkich kibiców, którzy jeszcze przed kolejnymi meczami reprezentacji chcą cieszyć się najlepszymi sportowymi emocjami, zapraszamy na eskaGO! W serwisie już dziś obejrzycie produkcje o śmiertelnej rywalizacji, zaciętych rozgrywkach i walce z samym sobą. Oto historie wyjątkowych bohaterów!



 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista zagrał głos
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista zagrał głos

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA