WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? - Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Tagi związane z Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?: Mazury Hip-Hop Festiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

RSS 17/02/2017 11:43 Komentarze

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odsłania swoje karty. Kto wystąpi podczas 16. edycji wydarzenia? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? Zdjęcie z 2016 roku / Fot. Instagram/mazuryhiphopfestiwal
Ilustracja do artykułu: Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up imprezy nie jest jeszcze w pełni znany, ale giżycki festiwal odsłania swoje karty. Znamy już datę imprezy. 13 grudnia organizatorzy przedstawili również pierwszego artystę, który tym razem wystąpi w Giżycku. MHHF to najstarsza w kraju plenerowa impreza hiphopowa, która zawsze odbywa się w samym środku lata, za każdym razem gromadząc w murach Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2017 w zabytkowej Twierdzy Boyen.

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Podczas tegorocznego, jubileuszowego festiwalu na scenie w Giżycku zagrają:

  • PRO8L3M
  • Tede
  • Sitek
  • Quebonafide
  • KęKę
  • Bonson

💦 foto. @jurasweronika #mazuryhiphopfestiwal #mazury #hiphop #festiwal #giżycko #mhhf #mhhf2016 #2k16 #15edycja #twierdzaboyen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MAZURY HIP HOP FESTIWAL (@mazuryhiphopfestiwal)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA