WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? - Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Tagi związane z Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?: Mazury Hip-Hop Festiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

RSS 04/05/2017 10:27 Komentarze

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odsłania swoje karty. Kto wystąpi podczas 16. edycji wydarzenia? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? Zdjęcie z 2016 roku / Fot. Instagram/mazuryhiphopfestiwal
Ilustracja do artykułu: Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up imprezy nie jest jeszcze w pełni znany, ale giżycki festiwal odsłania swoje karty. Znamy już datę imprezy. 13 grudnia organizatorzy przedstawili również pierwszego artystę, który tym razem wystąpi w Giżycku. MHHF to najstarsza w kraju plenerowa impreza hiphopowa, która zawsze odbywa się w samym środku lata, za każdym razem gromadząc w murach Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2017 w zabytkowej Twierdzy Boyen.

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Podczas tegorocznego, jubileuszowego festiwalu na scenie w Giżycku zagrają:

20.07

  • KęKę
  • Quebonafide
  • Sitek
  • Kaen
  • Kuban
  • Dwa Sławy

21.07

  • PRO8L3M
  • Paluch
  • Kartky i Emes Milligan
  • ReTo
  • Guzior
  • Filmik

22.07

  • BITWA FREESTYLE
  • Dope D.O.D
  • Sobota
  • Bonson
  • Solar/Białas
  • JWP/BC 

💦 foto. @jurasweronika #mazuryhiphopfestiwal #mazury #hiphop #festiwal #giżycko #mhhf #mhhf2016 #2k16 #15edycja #twierdzaboyen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MAZURY HIP HOP FESTIWAL (@mazuryhiphopfestiwal)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA