WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? - Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Tagi związane z Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?: Mazury Hip-Hop Festiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

RSS 04/05/2017 10:27 Komentarze

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odsłania swoje karty. Kto wystąpi podczas 16. edycji wydarzenia? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra? Zdjęcie z 2016 roku / Fot. Instagram/mazuryhiphopfestiwal
Ilustracja do artykułu: Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: kto zagra?

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up imprezy nie jest jeszcze w pełni znany, ale giżycki festiwal odsłania swoje karty. Znamy już datę imprezy. 13 grudnia organizatorzy przedstawili również pierwszego artystę, który tym razem wystąpi w Giżycku. MHHF to najstarsza w kraju plenerowa impreza hiphopowa, która zawsze odbywa się w samym środku lata, za każdym razem gromadząc w murach Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Mazury Hip-Hop Festiwal 2017 odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2017 w zabytkowej Twierdzy Boyen.

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: line-up

Podczas tegorocznego, jubileuszowego festiwalu na scenie w Giżycku zagrają:

20.07

  • KęKę
  • Quebonafide
  • Sitek
  • Kaen
  • Kuban
  • Dwa Sławy

21.07

  • PRO8L3M
  • Paluch
  • Kartky i Emes Milligan
  • ReTo
  • Guzior
  • Filmik

22.07

  • BITWA FREESTYLE
  • Dope D.O.D
  • Sobota
  • Bonson
  • Solar/Białas
  • JWP/BC 

💦 foto. @jurasweronika #mazuryhiphopfestiwal #mazury #hiphop #festiwal #giżycko #mhhf #mhhf2016 #2k16 #15edycja #twierdzaboyen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MAZURY HIP HOP FESTIWAL (@mazuryhiphopfestiwal)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?
0

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Jaka będzie pogoda w czerwcu 2017? Jeśli szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście. Prognoza pogody na pierwszy miesiąc lata - już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA