WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Matura z MATEMATYKI 2014. ODPOWIEDZI, rozwiązania, ARKUSZE, zadania - już na ESKA.pl! [VIDEO] - MATURA 2014. Egzamin z matematyki. Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Matura z MATEMATYKI 2014. ODPOWIEDZI, rozwiązania, ARKUSZE, zadania - już na ESKA.pl! [VIDEO]: matura 2014 matematyka arkusze, matura 2014 matematyka zadania, matura 2014 matematyka odpowiedzi, matura 2014 matematyka rozwiązania

Matura z MATEMATYKI 2014. ODPOWIEDZI, rozwiązania, ARKUSZE, zadania - już na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 06/05/2014 15:06 Komentarze 0
Matura 2014: MATEMATYKA. Maturzyści piszą dziś egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Arkusze, zadania, odpowiedzi i rozwiązania znajdziecie już dziś około 15:00 na ESKA.pl!
Matura 2014 - matematyka / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Matura z MATEMATYKI 2014. ODPOWIEDZI, rozwiązania, ARKUSZE, zadania - już na ESKA.pl! [VIDEO]
Matura 2014: MATEMATYKA. Maturzyści piszą dziś egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Arkusze, zadania i odpowiedzi znajdziecie już dziś na ESKA.pl! Z pierwszych przecieków wynika, że na maturze pojawiły się zadania z rachunku prawdopodobieństwa, rozwiązywanie równań, pojawiły się 2 zadania z ciągów: arytmetycznego i geometrycznego, trzeba było obliczyć przekątną prostopadłościanu, znać wzory na powierzchnię boczną stożka i walca oraz udowodnić podobieństwo trójkątów.

>>> Matura 2014: terminarz. Kiedy zdajemy polski, a kiedy matematykę?
>>> Matura 2014: kiedy wyniki?
>>> Matura 2014: arkusze i prawidłowe odpowiedzi z języka polskiego, poziom podstawowy

Arkusze oraz rozwiązania zadań z matematyki znajdziecie na ESKA.pl już około godziny 15:00.

>>> Tu są ARKUSZE zadań z matematyki do pobrania jako plik pdf.
>>> Tu ROZWIĄZANIA części testowej matury z matematyki - do pobrania jako plik pdf

Zobacz Matura - Czerwone Gitary



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl