Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy
REKLAMA
REKLAMA

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze 0

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!



>>> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może zdawać?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Open'er Festival 2015 dzień 4: ostatni dzień festiwalu - zdjęcia i filmy publiczności
0

Open'er Festival 2015 dzień 4: ostatni dzień festiwalu - zdjęcia i filmy publiczności

Open'er Festival 2015: dzień 4 na filmach i zdjęciach publiczności i organizatorów imprezy. Co działo się ostatniego dnia festiwalu? Sprawdź podsumowanie z czwartego dnia Open'er Festival na ESKA.pl 
05/07/2015 14:11
Dzień Łapania za Biust: 5 powodów, dla których warto go obchodzić VIDEO
0

Dzień Łapania za Biust: 5 powodów, dla których warto go obchodzić VIDEO

Dzień Łapania za Biust: 5 lipca obchodzimy wyjątkowe święto. Na czym polega i jak obchodzić Dzień Łapania za Biust bez negatywnych konsekwencji ;) Na ESKA.pl mamy dla Was odważne teledyski, w których piosenkarki chwalą się swymi biustami 
05/07/2015 14:09
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?

ESKA Music Awards 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Na ESKA.pl postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazdy zareagowały na to wyróżnienie i jak namawiają fanów do głosowania! Zobacz pierwsze wpisy artystów nominowanych do EMA 2015!    
05/07/2015 11:30
 Tour de France 2015 Polacy - kto startuje i kto oprócz Rafała Majki? Check It Out!
0

Tour de France 2015 Polacy - kto startuje i kto oprócz Rafała Majki? Check It Out!

Tour de France startuje już 4 lipca 2015. Czy Polacy mają szansę na medal? Co z udziałem Rafała Majki w Tour de France 2015. Lista Polaków w Tour de France 2015 do Check It Out na ESKA.pl
05/07/2015 11:28
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska