WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!



>>> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może zdawać?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
Stranger Things 2 - piosenka w zwiastunie. Kto wykonuje utwór?
0

Stranger Things 2 - piosenka w zwiastunie. Kto wykonuje utwór?

Stranger Things 2 - producenci podczas konwentu Comic-Con zaprezentowali zwiastun drugiego sezonu serialu. Szczególną uwagę przyciąga piosenka, którą słyszymy w tle. Kto wykonuje utwór?
24/07/2017 11:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program