WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!



>>> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może zdawać?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!
0

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland 7 da czadu. Czy jej występ będzie najbardziej żywiołowym w tej edycji?
29/09/2016 16:40
The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap
0

The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap

Nevada - The Mack to  nowa wersja superhitu z lat 90 Return of the Mack - numer ma szansę podbić kluby. "The Mack” feat. Mark Morrison & Fetty Wap to debiutancki singiel Nevady.
29/09/2016 16:36
Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?
0

Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?

Sia wycofała wydanie nowej płyty! Album We Are Your Children zapowiadał hit The Greatest! Teraz jednak zmieniono decyzję i na najnowszy krążek przyjdzie nam jeszcze poczekać. Co jest powodem takiej decyzji? Szczegóły przybliżamy Wam na ESKA.pl
29/09/2016 16:32
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
29/09/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA