WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy
REKLAMA
REKLAMA

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze 0

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Sprawdź datę premiery płyty [VIDEO]
0

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Sprawdź datę premiery płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska