WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!



>>> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może zdawać?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016