WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO] - MATURY 2013. Polski, poziom rozszerzony Arkusze, pytania, oficjalne odpowiedzi,tematy

MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]

RSS 08/05/2014 15:30 Komentarze

Matura 2014 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym właśnie się rozpoczęła! Tradycyjnie na ESKA.pl po zakończeniu egzaminu znajdziecie arkusze, zadania, pytania i prawidłowe odpowiedzi!


Matura 2014 - język polski, arkusze, pytania, odpowiedzi / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: MATURA 2014 JĘZYK POLSKI poziom rozszerzony - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, tematy, pytania. [VIDEO]
Matura 2014 rozpoczęła się 5 maja o godz. 9.00 egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym. Maturzyści, którzy wybrali poziom rozszerzony, piszą swój egzamin właśnie dziś, 8 maja! Już około godziny 15:00 znajdziecie u nas arkusze maturalne z polskiego - z części rozszerzonej. Tymczasem przypominamy, z jakimi tematami zmagali się wszyscy, którzy pisali maturę z polskiego na poziomie podstawowym!

>>> Tu znajdziecie arkusz standardowy z poziomu podstawowego do pobrania jako plik PDF!
>>> Tu znajdują się przykładowe odpowiedzi na zadania z poziomu podstawowego - do pobrania jako plik PDF
>>> Tu arkusz z poziomu rozszerzonego do pobrania jako plik PDF


Odpowiedzi pochodzą z serwisu edulandia.pl

Posłuchaj kultowej piosenki o maturach w wykonaniu Czerwonych Gitar - na Eska.pl!



>>> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może zdawać?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
Daria Zawiałow - nowa piosenka. Lwy powtórzą sukces Malinowego Chruśniaka?
0

Daria Zawiałow - nowa piosenka. Lwy powtórzą sukces Malinowego Chruśniaka?

Daria Zawiałow prezentuje nowy utwór. Czy singiel zatytułowany Lwy powtórzy sukces debiutanckiego Malinowego Chruśniaka? Już teraz posłuchajcie premierowej piosenki Darii Zawiałow.
24/08/2016 15:08
Playlista na lato 2016 Baracka Obamy. Czego słucha Prezydent USA?
0

Playlista na lato 2016 Baracka Obamy. Czego słucha Prezydent USA?

Barack Obama podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami na lato 2016. Wśród artystów, których Prezydent USA słucha w wakacje są m.in. Jay Z, Pharrell Williams, Prince i Janet Jackson. Sprawdź specjalną playlistę od prezydenta Obamy już teraz!
24/08/2016 14:24
Rihanna wygwizdana! Fani w końcu stracili cierpliwość!
0

Rihanna wygwizdana! Fani w końcu stracili cierpliwość!

Rihanna zostałą ofiarą swoich fanów podczas koncertu w ramach festiwalu! Wychodząc na scenę zamiast braw usłyszała głośne gwiazdy! Wydaje się, że tym razem zasłużyła! Wyjaśnienie całej sytuacji wrzucamy na ESKA.pl
24/08/2016 14:19
The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?
0

The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?

The Knocks to duet muzyków, który będzie supportem Justina Biebera na europejskiej części trasy koncertowej. Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy kim są muzycy i czego możemy spodziewać się po ich występie w Krakowie.
24/08/2016 13:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]