WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! Energetyczna wersja [AUDIO] - Mateusz Ziółko - W płomieniach (Moka Remix)

Tagi związane z Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! Energetyczna wersja [AUDIO]: mateusz ziółko

Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! Energetyczna wersja [AUDIO]

RSS 02/03/2017 11:29 Komentarze

W płomieniach, czyli jeden z wielkich hitów ostatnich miesięcy doczekał się nowej, imprezowej wersji! Taneczny remiks sentymentalnego przeboju Mateusza Ziółko stworzył Moka. Sprawdźcie więcej już teraz na ESKA.pl

Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! Energetyczna wersja [AUDIO] Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka! Energetyczna wersja [AUDIO]

Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach w remiksie Moka już w sieci. Jeden z hitów ostatnich miesięcy w energetycznej wersji nabiera zupełnie innego znaczenia. Z sentymentalnej piosenki przekształcił się na hit idealny na imprezę. Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl! Ostatecznie remiks jest dedykowany DJ-om i wszystkim fanom muzyki dance!

Margaret - nowa piosenka What'd You Do! Fragment i data premiery [VIDEO] >>

Moka - kim jest?

Moka, czyli polski producent, kompozytor, wokalista oraz autor tekstów z Łomży. Charakteryzują go klimaty deep house oraz tropical house. Moka współpracował z takimi artystami jak: Marc Mysterio, Dj Adamus, Mateusz Ziółko oraz wielu innymi muzykami z całego świata. Wiadomo już, że producent szykuje materiał na swój debiutancki album.

Mateusz Ziółko - piosenka W płomieniach remix

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017
0

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!
28/04/2017 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
28/04/2017 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania
0

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 
28/04/2017 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol
0

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl
28/04/2017 16:04
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!
0

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza się czasem popełnić jakiś błąd i zazwyczaj nikt nie zwraca na to większej uwagi. Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki, literówki słaba znajomość kanonu lektur nie ujdą nikomu płazem. Najgorsze odpowiedzi na pytania z polskiego w historii Matura To Bzdura w jednym miejscu - obejrzyj i nie zrób sobie wstydu tak jak oni!
28/04/2017 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA