WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO - Margaret Nowa Sól

Tagi związane z Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO: margaret 2017, nowa sól

Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO

RSS 19/06/2017 15:04 Komentarze

Margaret w alei gwiazd w Nowej Soli! Wokalistka odcisnęła swoją dłoń, a zdjęcie zobaczycie na ESKA.pl!

Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO

Margaret odcisnęła swoją dłoń w Nowej Soli! Artystka poleciała na koncert swoim helikopterem chwilę po występie na ESKA Music Awards 2017! W czasie naszej gali gwiazda polskiej sceny muzycznej wykonała hit What You Do oraz cover przeboju Zayna Malika i Taylor Swift, I Don't Wanna Live Forever. Więcej dowiecie się w relacji na żywo na ESKA.pl

Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli

Co roku w Nowej Soli organizowane jest Święto Solan i wykonawca danych dni miasta pozostawia po sobie ślad w postaci gwiazdy! To już 20 rączka odciśnięta na nowosolskiej alei gwiazd. 

Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli / fot. Andrzej Petreczko
Ilustracja do artykułu: Margaret odcisnęła dłoń w Nowej Soli! FOTO

Margaret aktualnie z hitem What You Do doskonale radzi sobie w stacjach radiowych. Singiel promuje płytę Monkey Business, o której porozmawialiśmy z wokalistką.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Malik Montana vs French Montana. Czy to już xeroboy?
0

Malik Montana vs French Montana. Czy to już xeroboy?

Malik Montana vs French Montana. Czy polskiego rapera można już nazwać xeroboy'em? Sprawdźcie to na ESKA.pl
24/06/2017 11:38
Yeezy Boost 350 V2 "Zebra" - ile kosztują i jak je wylosować?
0

Yeezy Boost 350 V2 "Zebra" - ile kosztują i jak je wylosować?

Aby kupić zebrowe buty Yeezy Boost 350 V2 od Kanye Westa nie trzeba stać w gigantycznej kolejce. Tym razem chętni na ekskluzywne obuwie muszą wziąć udział w zapisach na losowanie 500 par!
24/06/2017 11:35
Wianki nad Wisłą 2017 online. Gdzie oglądać relacje z koncertów?
0

Wianki nad Wisłą 2017 online. Gdzie oglądać relacje z koncertów?

Wianki nad Wisłą 2017 będą dostępne online? Sprawdzamy, czy w sieci zobaczymy relacje z koncertów.
24/06/2017 11:05
Polsat Boxing Night 2017: PPV, transmisja ONLINE i w TV. Jak wykupić i ile kosztuje?
0

Polsat Boxing Night 2017: PPV, transmisja ONLINE i w TV. Jak wykupić i ile kosztuje?

Polsat Boxing Night 2017 już wieczorem, 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Gwiazdami gali są polscy mistrzowie świata, Europy oraz najlepiej aspirujący zawodnicy młodego pokolenia. Gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/06/2017 11:02
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
24/06/2017 10:31
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA