WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - Thank You Very Much unplugged! Zobacz wykon Margaret na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO] - Margaret - Thank You Very Much unplugged! Zobacz wykon Margaret na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

Tagi związane z Margaret - Thank You Very Much unplugged! Zobacz wykon Margaret na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]: hity 2013, Margaret - Thank You Very Much unplugged, Margaret w Gorącej 20, Margaret w Radiu ESKA, Margaret ESKA 8.04.

Margaret - Thank You Very Much unplugged! Zobacz wykon Margaret na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

RSS 09/04/2013 13:43 Komentarze
Margaret w studiu Radia ESKA zaśpiewała na żywo swój przebój Thank You Very Much! Zobacz video!
Margaret 8.04 w Radiu ESKA była gościem specjalnym listy przebojów Gorąca 20, gdzie zaśpiewała na żywo swój przebój Thank You Very Much z towarzyszeniem dwóch gitar. Jak poradziła sobie Margaret możecie zobaczyć na załączonym filmie.

Margaret zamiast Puotcka zapowiedziała, a także zaśpiewała Stay - Rihanny. Zobaczcie też zdjęcia z wizyty Margaret w studiu Radia ESKA >>>

W międzyczasie Margaret udzieliła wywiadu i odpowiedziała na pytania swoich fanów na videoczacie Eska.pl! Film z videoczatu, na którym Margaret także na żywo zaśpiewała Stay - Rihanny jest już dostępny tutaj >>>
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 12:43
Ślub Marii Sadowskiej. Kim jest Adrian Łabanowski?
0

Ślub Marii Sadowskiej. Kim jest Adrian Łabanowski?

Maria Sadowska wzięła ślub, który do końca trzymany był w tajemnicy. Kim jest jej wybranek?
18/08/2017 12:43
Wyspa przetrwania - uczestnicy
0

Wyspa przetrwania - uczestnicy

Wyspa przetrwania jesienią w Polsacie. Sprawdź, kto bierze udział w programie!
18/08/2017 12:04
Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+]
0

Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+]

Botoks - nowy film Patryka Vegi - bierze na cel służbę zdrowia i koncerny farmaceutyczne. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a sam film przestrzega: leczenie grozi śmiercią, 17% pacjentów nie przeżywa operacji. Botoks pobije Pitbulla brutalnością, wulgaryzmami i gorzkimi faktami o Polsce? Zobaczcie zwiastun, który będzie wyświetlany w kinach.
18/08/2017 11:53
Piosenki weselne [TOP 10]
0

Piosenki weselne [TOP 10]

Piosenki weselne bez których nie może odbyć się żadne przyjęcie znajdziecie już teraz na ESKA.pl
18/08/2017 11:45
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA