WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze 0
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat. Osierocił nastoletnią córkę.
01/04/2015 19:50
Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet
0

Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet

Znajomi, dziennikarze, fani - internet żegna Roberta Leszczyńskiego. Zobacz jak na śmierć popularnego dziennikarza muzycznego zareagowali internauci. 
01/04/2015 19:10
Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?
0

Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła fanami jego dziennikarstwa i programu Idol, którego był gwiazdą przez 4 sezony. Miał zaledwie 48 lat. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Leszczyńskiego?
01/04/2015 18:40
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]

Od kiedy do kiedy wolne w Wielkanoc 2015? Na pytanie o przerwę świąteczną w Wielkanoc 2015 odpowiadamy na ESKA.pl. Wiemy m.in. czy 7 kwietnia 2015 roku po Lanym Poniedziałku idziemy do szkoły. Zobaczcie już teraz, do kiedy The Lazy Song na playlistach będzie aktualne!
01/04/2015 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska