WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 09:40
Eurowizja 2016: kiedy? Data występu Michała Szpaka, transmisja TVP!
0

Eurowizja 2016: kiedy? Data występu Michała Szpaka, transmisja TVP!

Eurowizja 2016 zbliża się coraz większymi krokami. Polskim reprezentantem będzie Michał Szpak. Kiedy wystąpi i zaprezentuje swój utwór Europie? Już teraz na ESKA.pl szczegóły dotyczące Eurowizji 2016!
04/05/2016 09:46
Matura 2016 język polski - PRZECIEKI! Sprawdź możliwe tematy maturalne
0

Matura 2016 język polski - PRZECIEKI! Sprawdź możliwe tematy maturalne

Matura 2016 - przecieki! Dla wszystkich maturzystów sprawdzamy jakie zadania mogą trafić się na egzaminie z języka polskiego. Co może być na maturze i jaki temat wypracowania z języka polskiego jest najbardziej prawdopodobny? Sprawdź to już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 09:32
Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!
0

Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

Matura 2016: wyniki - kiedy będą dostępne? Wiemy, jaka jest data ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości! Taką informację przekazujemy Wam już teraz - na ESKA.pl
04/05/2016 09:32
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 22:41
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
03/05/2016 22:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA