WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze 0
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Orły 2015 - zwycięzcy. Sen o Warszawie Niemena nagrodzony w kategorii muzyka [VIDEO]
0

Orły 2015 - zwycięzcy. Sen o Warszawie Niemena nagrodzony w kategorii muzyka [VIDEO]

Orły 2015 zdominowane przez film Bogowie. Film w reżyserii Łukasza Palkowskiego zdobył aż 7 statuetek. 4 powędrowały do filmu Miasto 44. Dowiedz się, kogo jeszcze nagrodzono na gali Orły 2.03.2015 
02/03/2015 22:17
Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]
2

Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]

Na miesiąc przed koncertem Tokio Hotel w Warszawie ESKA.pl spotkała się z zespołem, aby opowiedział nam o swoim nowym show. Zobacz eksluzywny wywiad z Tokio Hotel m.in. o trasie koncertowej, biografii, coverze Kelly Clarkson i posłuchaj jak członkowie grupy mówią po polsku
02/03/2015 17:33
You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]

You Can Dance wraca po przerwie do ramówki TVN. Pierwszy odcinek 2.03.2015. Zanim zobaczymy tancerzy polskiej edycji show, zobaczcie playlistę najlepszych teledysków, w których taniec klasyczny, czy nowoczesny, był równie ważny jak muzyka. Na tapecie ESKA.pl najciekawsze układy taneczne!
02/03/2015 16:36
You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]
0

You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]

You Can Dance 2015, odc. 1 z ESKA.pl. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem You Can Dance 8 mamy dla Was informacje o nowych tancerzach i historiach, którymi będzie żyło show. Gotowi poznać 17-letnią Natalię i b-boya Maksymiliana w You Can Dance 8, odc. 1? Więcej o pierwszym odcinku You Can Dance 2015 po kliknięciu - zapraszamy!
02/03/2015 16:32
Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]
0

Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]

Lista przebojów 2015 w marcu - czy to Gorąca 20 czy też Global Lista - na ESKA.pl ze strony potencjalnych hitów na wiosnę 2015. Zobaczcie kawałki, które mogą trafić na nasze listy przebojów wraz z nadejściem coraz cieplejszych i dłuższych dni. Czy tak będzie i jak listy przebojów Radia ESKA wyglądają na początku marca 2015? Wszystko po kliknięciu!
02/03/2015 16:19
Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]
0

Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]

Nowa płyta Kanye Westa zbliża się wielkimi krokami. Artysta opublikował tytuł oraz okładkę swojego albumu na Twitterze. Jakie znaczenie ma niezwykły obrazek? Sprawdź na ESKA.pl