Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze 0
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
30/08/2015 10:22
Hurts na ESKA MUSIC AWARDS 2015! Zobacz zdjęcia Hurts z występu na EMA 2015!
0

Hurts na ESKA MUSIC AWARDS 2015! Zobacz zdjęcia Hurts z występu na EMA 2015!

Hurts w Polsce na ESKA Music Awards 2015! To wspaniała niespodzianka dla fanów brytyjskiego zespołu, który w Polsce zdobył ogromną popularność i sympatię tysięcy fanów. To druga, obok Adama Lamberta, z zagranicznych gwiazd, która wystąpiła na EMA 2015. Tegoroczna gala była naprawdę niesamowita! Zobacz zdjęcia!    
30/08/2015 10:09
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
29/08/2015 23:28
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Hit! O nagrodę walczyły następujące nagrania: "1 moment"   K2 feat. Buka, "Naucz mnie"  Sarsa, "Dach"  Tabb & Sound'n'Grace, "Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA, Cheeba. Statuetkę za największy przebój minionego roku zabierze do domu Sarsa Markiewicz! Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
29/08/2015 22:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska