WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze
0

Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze

Instagram wprowadza kolejne nowości! Od teraz można polubić komentarz i odpowiedzieć na niego - zupełnie tak, jak na Facebooku!
07/12/2016 19:44
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube
0

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

Podsumowanie YouTube Rewind 2016 przynosi odpowiedź na pytanie, jakie teledyski i filmy Polacy najchętniej oglądali na YouTube w mijającym roku. Kto znalazł się w czołówce zestawienia za 2016 rok? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
07/12/2016 17:51
Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!
0

Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!

Enrique Iglesias po raz drugi w ciągu ostatniego roku wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert twórcy hitu Bailando? Po ile są bilety? Przekonajcie się wchodząc już teraz na ESKA.pl!
07/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
07/12/2016 17:08
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]
0

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV to bardzo bogata oferta programowa. Kto gdzie wystąpi i który sylwester wybrać, by bawić się najlepiej?
07/12/2016 17:06
Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!
0

Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!

Horoskop 2017 dla raka już jest! Na co musicie uważać w 2017 roku? Które miesiące będą szczęśliwe? Co czeka was w miłości i w pracy? Horoskop roczny dla byka od Astrolog Merkurji do sprawdzenia na ESKA.pl!
07/12/2016 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

07/12/2016 16:31

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

19/12/2015 20:57

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA