WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret

Tagi związane z Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]: margaret nowa piosenka, małgorzata jamroży, margaret 2013, nowy singiel margaret, margaret thank you much

Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]

RSS 03/07/2013 18:00 Komentarze
Nowa piosenka Margaret, autorki hitu Thank You Much - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl! Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje gwiazda!
Margaret / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Margaret - nowa piosenka już 4 lipca w G20. Zobacz trzecią zapowiedź! [VIDEO]
Nowa piosenka Margaret - odsłaniamy kolejny, przedpremierowy fragment utworu na Eska.pl!  Tym razem wokalistka zaśpiewała kilka linijek z nowego singla na żywo a capella - czyli bez towarzyszących instrumentów.

Całej piosenki będzie można posłuchać już w czwartek, 4 lipca na antenie radia Eska - jako premiery w Gorącej 20. Sprawdź, co szykuje autorka hitu Thank You Much!

>>> Pierwsza i druga zapowiedź nowej piosenki Margaret. Posłuchaj przed premierą!

Zobacz kolejną z zapowiedzi nowego singla Margaret - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Pogoda na lato 2013: jakie będą wakacje? Który miesiąc najcieplejszy? Czy nie zabraknie słońca? Prognoza na lipiec i sierpień [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program