WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE] - Jakub Anusiewicz Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]: Kuba Anusiewicz, Jakub Anusiewicz Mam Talent, Kuba Anusiewicz Mam Talent pełny występ, Jakub Anusiewicz - Kuba DD TVN, Kuba Anusiewicz YOUTUBE

Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 13/09/2013 16:00 Komentarze 0
W pierwszym odcinku Mam Talent poznaliśmy wielki talent wokalny. 13-letni Kuba Anusiewicz śpiewa poważne piosenki i na poważnie myśli o muzyce.
Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? / WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]
Kuba Anusiewicz to sensacja sensacja pierwszego odcinka Mam Talent 6. Jurorzy programu - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - byli zachwyceni występem 13-latka z Warszawy. Na ESKA.pl możecie zobaczyć nie tylko wykon Czas Katedr - Kuby Anusiewicza w Mam Talent, ale też zobaczyć nagrania ze wcześniejszych lat.

Czy Kuba Anusiewicz dołączy do gwiazd Mam Talent, takich jak Kamil Bednarek, Audiofeels, Madox czy Marta Pobudka? Przekonamy się już za kilka tygodni!

>>> Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube!

Kuba Anusiewicz - występ w Mam Talent (Czas Katedr) 2013:



Kuba Anusiewicz - Twist it 2012:




Kuba Anusiewicz - Banalny blues 2010:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
1

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]