WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE] - Jakub Anusiewicz Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]: Kuba Anusiewicz, Jakub Anusiewicz Mam Talent, Kuba Anusiewicz Mam Talent pełny występ, Jakub Anusiewicz - Kuba DD TVN, Kuba Anusiewicz YOUTUBE

Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 13/09/2013 16:00 Komentarze
W pierwszym odcinku Mam Talent poznaliśmy wielki talent wokalny. 13-letni Kuba Anusiewicz śpiewa poważne piosenki i na poważnie myśli o muzyce.
Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? / WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]
Kuba Anusiewicz to sensacja sensacja pierwszego odcinka Mam Talent 6. Jurorzy programu - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - byli zachwyceni występem 13-latka z Warszawy. Na ESKA.pl możecie zobaczyć nie tylko wykon Czas Katedr - Kuby Anusiewicza w Mam Talent, ale też zobaczyć nagrania ze wcześniejszych lat.

Czy Kuba Anusiewicz dołączy do gwiazd Mam Talent, takich jak Kamil Bednarek, Audiofeels, Madox czy Marta Pobudka? Przekonamy się już za kilka tygodni!

>>> Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube!

Kuba Anusiewicz - występ w Mam Talent (Czas Katedr) 2013:



Kuba Anusiewicz - Twist it 2012:




Kuba Anusiewicz - Banalny blues 2010:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 11:28
KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK
0

KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK

KSW 37 online i w TV już 3 grudnia 2016. Emocje związane z walkami na KSW zaczęły się dzień przed galą. Znamy oficjalne wyniki ważenia zawodników. Ile waży Popek, a ile Pudzian? Dowiedzcie się na ESKA.pl
03/12/2016 16:36
Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?
0

Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?

Mister Supranational 2016 wyłoni najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Gdzie oglądać konkurs piękności online i w TV? Sprawdzajcie na ESKA.pl
03/12/2016 16:30
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 15:20
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16
0

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 stanie do pojedynku z Pudzianem. Jaki kawałek wybrał Popek na swoje wyjście na galę? Oczywiście Jestem królem!
03/12/2016 14:12
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki
0

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary: piękne, śmieszne lub poważne wierszyki i SMS na imieniny. Top 5 życzeń imieninowych znajdziecie już teraz - na Eska.pl.
03/12/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA