WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE] - Jakub Anusiewicz Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]: Kuba Anusiewicz, Jakub Anusiewicz Mam Talent, Kuba Anusiewicz Mam Talent pełny występ, Jakub Anusiewicz - Kuba DD TVN, Kuba Anusiewicz YOUTUBE

Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 13/09/2013 16:00 Komentarze
W pierwszym odcinku Mam Talent poznaliśmy wielki talent wokalny. 13-letni Kuba Anusiewicz śpiewa poważne piosenki i na poważnie myśli o muzyce.
Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? / WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]
Kuba Anusiewicz to sensacja sensacja pierwszego odcinka Mam Talent 6. Jurorzy programu - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - byli zachwyceni występem 13-latka z Warszawy. Na ESKA.pl możecie zobaczyć nie tylko wykon Czas Katedr - Kuby Anusiewicza w Mam Talent, ale też zobaczyć nagrania ze wcześniejszych lat.

Czy Kuba Anusiewicz dołączy do gwiazd Mam Talent, takich jak Kamil Bednarek, Audiofeels, Madox czy Marta Pobudka? Przekonamy się już za kilka tygodni!

>>> Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube!

Kuba Anusiewicz - występ w Mam Talent (Czas Katedr) 2013:



Kuba Anusiewicz - Twist it 2012:




Kuba Anusiewicz - Banalny blues 2010:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?
0

Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?

Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Osoby, które planują zimowy urlop szukają odpowiedzi na to pytanie! Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
30/09/2016 15:31
Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!
0

Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!

Dziewczyna z pociągu - premiera filmu już wkrótce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie informacje o produkcji i jej obsadzie. Zdradzamy także, gdzie zobaczyć Dziewczynę z pociągu jeszcze przed premierą.
30/09/2016 15:08
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
30/09/2016 14:45
Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?
0

Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?

Film online Między nami to najnowsza premiera eskaGO dla fanów poruszających historii, które mogłyby wydarzyć się naprawdę! Grupa przyjaciół spotyka się po 10 latach, by dotrzymać dawnej obietnicy. Wkrótce robi się jednak bardzo gorąco!
30/09/2016 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA