WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE] - Jakub Anusiewicz Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]: Kuba Anusiewicz, Jakub Anusiewicz Mam Talent, Kuba Anusiewicz Mam Talent pełny występ, Jakub Anusiewicz - Kuba DD TVN, Kuba Anusiewicz YOUTUBE

Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 13/09/2013 16:00 Komentarze
W pierwszym odcinku Mam Talent poznaliśmy wielki talent wokalny. 13-letni Kuba Anusiewicz śpiewa poważne piosenki i na poważnie myśli o muzyce.
Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? / WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]
Kuba Anusiewicz to sensacja sensacja pierwszego odcinka Mam Talent 6. Jurorzy programu - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - byli zachwyceni występem 13-latka z Warszawy. Na ESKA.pl możecie zobaczyć nie tylko wykon Czas Katedr - Kuby Anusiewicza w Mam Talent, ale też zobaczyć nagrania ze wcześniejszych lat.

Czy Kuba Anusiewicz dołączy do gwiazd Mam Talent, takich jak Kamil Bednarek, Audiofeels, Madox czy Marta Pobudka? Przekonamy się już za kilka tygodni!

>>> Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube!

Kuba Anusiewicz - występ w Mam Talent (Czas Katedr) 2013:



Kuba Anusiewicz - Twist it 2012:




Kuba Anusiewicz - Banalny blues 2010:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?
0

Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?

Majówka to dobry czas na trochę odpoczynku lub jakiś ciekawy wyjazd. Nie masz jeszcze planów na długi weekend 2016? Marzy Ci się chwila wytchnienia z dobrym filmem? To idealnie, ponieważ na ESKA.pl mamy dla Was program TV, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
02/05/2016 19:56
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/05/2016 19:17
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 19:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA