WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE] - Jakub Anusiewicz Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]: Kuba Anusiewicz, Jakub Anusiewicz Mam Talent, Kuba Anusiewicz Mam Talent pełny występ, Jakub Anusiewicz - Kuba DD TVN, Kuba Anusiewicz YOUTUBE

Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]

RSS 13/09/2013 16:00 Komentarze 0
W pierwszym odcinku Mam Talent poznaliśmy wielki talent wokalny. 13-letni Kuba Anusiewicz śpiewa poważne piosenki i na poważnie myśli o muzyce.
Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? Mam Talent 6 - pierwszy odcinek należał do Kuby Anusiewicza? / WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Kuba Anusiewicz zachwycił jury! Zobaczcie wykony 13-latka! [VIDEO YOUTUBE]
Kuba Anusiewicz to sensacja sensacja pierwszego odcinka Mam Talent 6. Jurorzy programu - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - byli zachwyceni występem 13-latka z Warszawy. Na ESKA.pl możecie zobaczyć nie tylko wykon Czas Katedr - Kuby Anusiewicza w Mam Talent, ale też zobaczyć nagrania ze wcześniejszych lat.

Czy Kuba Anusiewicz dołączy do gwiazd Mam Talent, takich jak Kamil Bednarek, Audiofeels, Madox czy Marta Pobudka? Przekonamy się już za kilka tygodni!

>>> Jagoda Krystek, bluesująca 7-latka hitem YouTube!

Kuba Anusiewicz - występ w Mam Talent (Czas Katedr) 2013:



Kuba Anusiewicz - Twist it 2012:




Kuba Anusiewicz - Banalny blues 2010:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]
0

Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]

10 najlepszych piosenek 2014 roku Billboardu to prestiżowe zestawienie najciekawszych utworów mijającego roku. Który kawałek podbił serca recenzentów amerykańskiego magazynu? Sprawdź ranking top 10 piosenek 2014 już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 16:53
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]
1

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska