WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze 0
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
6

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]
0

Święta Wielkanocne 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. Wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]

Pogoda na Wielkanoc 2015: prognozy pogody na Wielką Sobotę, niedzielę wielkanocną i Lany Poniedziałek nie są optymistyczne. Deszcz, wiatr i chłód - takie zjawiska czekają nas 4, 5 i 6 kwietnia 2015 roku. Najświeższe prognozy pogody na Święta Wielkanocne 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 16:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska