Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze 0
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church
0

Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church

Marcin Czyżewski to uczestnik The Voice of Poland 6 odc. 1, który wywołał spore poruszenie wśród trenerów swoim wykonaniem hitu Thake Me to Church z repepertuaru Hoziera. Sprawdź, kim jest Marcin Czyżewski i zobacz jego występ z 1. odcinka The Voice of Poland 6 na ESKA.pl
05/09/2015 13:36
The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?
0

The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?

The Voice Of Poland 6 spotem promującym show zaskoczyli wielu fanów programu, bo tym razem nagranie to nie czerwone fotele i telewizyjne studio a baśniowa opowieść. W zapowiedzi The Voice Of Poland 6 jurorzy w roli łowców. Nie wszyscy jednak chwalą pomysł na zwiastun nowej edycji The Voice Of Poland zarzucając jego twórcom skopiowanie scen z teledysku Woodkida do Iron. Zobaczcie sami!
05/09/2015 13:17
Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!
0

Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!

Wypadek Edyty Górniak podczas kręcenia spotu The Voice Of Poland 6 to jeden z powodów, dla którego wszyscy oglądają nagranie. Edyta Górniak wywróciła się niszcząc stolik z przyciskiem-grzybem. Zobaczcie upadek divy, który został wykorzystany w ostatecznej wersji zapowiedzi nowej edycji The Voice of Poland. Co na to sama gwiazda?
05/09/2015 13:17
 Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015
0

Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015

Fajerwerki na Stadionie Narodowym to jedno z największych wydarzeń, które nie pozwoli spać warszawiakom na początku września 2015 roku. Kiedy odbędzie się wystrzałowa impreza? Gdzie i za ile można kupić bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 na Narodowym? W programie znalazła się część artystyczna - występ Donatana i Cleo. Informacja o biletach do sprawdzenia na ESKA.pl 
05/09/2015 13:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

05/09/2015 12:18

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska