WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
20/08/2017 13:30
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data
0

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl
19/08/2017 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy
0

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.
19/08/2017 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz
0

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.
19/08/2017 16:12
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
19/08/2017 13:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA