Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 11:52
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek ujrzał światło dzienne 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
13/02/2016 10:39
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
13/02/2016 10:03
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
13/02/2016 10:01
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
13/02/2016 09:55
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 09:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA