WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów
0

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.
26/06/2017 15:28
Margaret w kampanii społecznej. Co promuje artystka?
0

Margaret w kampanii społecznej. Co promuje artystka?

Margaret wzięła udział w lokalnej kampanii społecznej. Sprawdź na ESKA.pl, co promuje popularna wokalistka.
26/06/2017 15:09
Projekt Lady - odcinek 3. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek
0

Projekt Lady - odcinek 3. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

Projekt Lady w TVN już 26 czerwca. Czym w trzecim odcinku zaskoczą widzów uczestniczki show? Która z dziewczyn jako pierwsza opuści pałac w Radziejowicach?
26/06/2017 15:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA