WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO] - Anna Hnatowicz w Mam Talent
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]: mam talent uczestnicy, anna hnatowicz mam talent, anna chnatowicz mam talent, anna hnatowicz stay, anna hnatowicz piosenki

Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]

RSS 07/10/2013 10:58 Komentarze 0
Anna Hnatowicz w najnowszym, emitowanym 5 października odcinku Mam Talent, zachwyciła jurorów swoim wykonem przeboju Rihanny - Stay. Kim jest i jak śpiewa Anna Hnatowicz? Sprawdź na Eska.pl!
Jury Mam Talent / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Mam Talent: Anna Hnatowicz - Stay. Ten wykon powalił jurorów na kolana! [VIDEO]
Anna Hnatowicz - Stay to wykon, który w emitowanym 5 października odcinku muzycznego talent show Mam Talent zdobył owacje na stojąco i 3 głosy na TAK od jurorów. Niektórzy twierdzą nawet, że Anna zaśpiewała lepiej niż Rihanna!

>>> Must Be The Music 6 odcinek 6. Przegapiłeś? Sprawdź, co się działo!

Anna Hnatowicz pochodzi z Włocławka. Ma 23 lata i studiuje edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Za swoją działalność artystyczną otrzymała w 2012 roku stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Mam Talent to nie pierwszy talent show, w którym pojawia się Anna - występowała także w Szansie Na Sukces w odcinku z Shakin' Dudim.

Anna Hnatowicz - Stay. Zobacz wykon na Eska.pl!



Anna Hnatowicz - Jak Noc Jak Łza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiany w komunikacji w Warszawie 1 listopada 2014 roku. Będzie complicated? [VIDEO]
1

Zmiany w komunikacji w Warszawie 1 listopada 2014 roku. Będzie complicated? [VIDEO]

Utrudnienia w ruchu 1 listopada 2014? Tego nie da się uniknąć! Jednak im więcej wiesz tym... tym mniej się spóźnisz. Dlatego już dziś warto przygotować się informacyjnie do wszystkich zmian w komunkacji związanych z dniem Wszystkich Świętych.
01/11/2014 08:24
Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]
0

Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]

Co to jest donut selfie, które w USA jest nowym hitem wśród nastolatków? ESKA.pl wyjaśnia, o co chodzi w donut selfie i serwuje tutorial na panoramiczne selfie. Zobaczcie już teraz, jak zrobić donut selfie i zachwycić swoich znajomych w sieci!
01/11/2014 08:24
Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu na to, gdzie gramy! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia: składy. Kto zagra z Polaków? We Are One bez względu na to, gdzie gramy! [VIDEO]

Składy na mecz Bayern - Borussia 1 listopada 2014 w ramach  Bundesligi zastanawiają również polskich kibiców ze względu na polskich zawodników obu drużyn. Kto z Polaków zagra w meczu Bayern - Borussia 1.11.2014r.? ESKA.pl sprawdza, bo przecież We Are One!
01/11/2014 08:23
Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Zobaczcie i posłuchajcie Lao Che [AUDIO]
0

Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Zobaczcie i posłuchajcie Lao Che [AUDIO]

Dziady - kiedy są? W jaki sposób obchodzono kiedyś to tradycyjne słowiańskie święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che!
01/11/2014 08:22
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund: gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv? To będzie The Fight! [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund: gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv? To będzie The Fight! [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
01/11/2014 08:21
Zaduszki 2 listopada: na czym polega Dzień Zaduszny? Piosenka The Preyer Celine Dion wytłumaczeniem [VIDEO]
0

Zaduszki 2 listopada: na czym polega Dzień Zaduszny? Piosenka The Preyer Celine Dion wytłumaczeniem [VIDEO]

Zaduszki w Polsce przypadają 2 listopada. O co chodzi w Zaduszkach? ESKA.pl wyjaśnia, jak świetuje się Dzień Zaduszny w Polsce i czym Zaduszki różnią się od Wszystkich Świętych. Odpalcie The Preyer Celine Dion i sprawdzajcie już teraz.
01/11/2014 08:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]