WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze 0
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014
28/11/2014 13:53
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]
0

Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2014 28 listopada + skoki narciarskie 29 listopada i o której godzinie? Odpowiedzi na pytania o transmisję skoków narciarskich z 28.11.2014r. i skoków narciarskich 29.11.2014r. czekają na ESKA.pl. Sprawdźcie kanały, które pokażą na żywo konkurs w Kuusamo i godziny skoków narciarskich w weekend 28-29.11.2014r. razem z nami. Pierwszy Jump w ramach drugiego konkursu w Pucharze Świata w skokach narciarskich za 3, 2, 1...
28/11/2014 11:59
Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]
0

Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]

Matura próbna z historii 2015 Operona: 28 listopada w wybranych szkołach uczniowie podchodzą do egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego. Jaka w tym roku będzie matura próbna z historii? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie? Tego dowiemy się z arkuszy i odpowiedzi matury próbnej z historii Operona. Według zapewnień wydawnictwa rozwiązania matury próbnej mają pojawić się w sieci już 29 listopada 2014 roku. 
28/11/2014 11:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]