Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze 0
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Rosja 29.05.2015 gdzie TRANSMISJA online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Rosja 29.05.2015 gdzie TRANSMISJA online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]

Polska - Rosja gdzie transmisja: kiedy i o której oglądać na żywo mecz w internecie i telewizji? Sprawdź informacje na temat transmisji dzisiejszego meczu Polaków w Lidze Światowej 2015. O której włączyć telewizor, by nie przegapić meczu Polaków? Gdzie znaleźć live streamy Polska - Rosja? ESKA.pl prześwietla wszystkie możliwości
29/05/2015 14:11
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 14:04
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 13:46
Egzamin gimnazjalny 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy egzaminów gimnazjalnych 2016. Egzamin - nastąpi Sooner or Later! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy egzaminów gimnazjalnych 2016. Egzamin - nastąpi Sooner or Later! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2016 - data egzaminów i ich dokładny harmonogram jest już znany. Kiedy odbędzie się egzamin gimnazjalny 2016? Sprawdź terminy egzamingów gimnazjalnych 2016 opublikowane przez CKE
29/05/2015 13:05
Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality. Zobacz nowy teledysk i głosuj na hity [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality. Zobacz nowy teledysk i głosuj na hity [VIDEO]

Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality to piątkowa premiera w Gorącej 20. Didżej i producent z Belgii atakuje list przebojów ze swoim nowym singlem. Do kawałka powstał tez klimatyczny teledysk. Zobacz go już też - na ESKA.pl
29/05/2015 12:57
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
29/05/2015 11:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska