WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 23:01
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016! Dwa dni przed galą norweski producent obchodził swoje 19. urodziny, a ma na świecie miliony fanów! Łapcie 8. faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
26/08/2016 22:08
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZE VIDEO?
26/08/2016 21:59
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ?
26/08/2016 21:54
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT?
26/08/2016 21:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]