WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 13:23
Mazury Hip-Hop Festiwal 2016: line-up. Małpa, Quebonafide‬ - kto jeszcze wystąpi w Giżycku latem?
0

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016: line-up. Małpa, Quebonafide‬ - kto jeszcze wystąpi w Giżycku latem?

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 odsłania swoje karty. W 2016 roku Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 będzie obchodził swoje 15. urodziny. Sprawdź, jakich artystów zobaczymy w Giżycku. Dowiedz się również kiedy odbędzie się impreza i gdzie kupić bilety na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na ESKA.pl znajdziesz niezbędne informacje o festiwalu! Festiwal odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i Eska TV.
26/06/2016 13:18
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
26/06/2016 12:01
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
26/06/2016 11:59
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
26/06/2016 10:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA