WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze 0
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyrzucił z widowni dwie osoby. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
0

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyrzucił z widowni dwie osoby. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
Bruno Mars - Uptown Funk: lipdub z nauczycielem amerykańskiego liceum podbija YouTube [VIDEO]
0

Bruno Mars - Uptown Funk: lipdub z nauczycielem amerykańskiego liceum podbija YouTube [VIDEO]

Nauczyciel z amerykańskiego liceum tańczy do przeboju Bruno Marsa - Uptown Funk. Filmik z wesołym lipdubem belfra podbija serwis YouTube. Zobacz nagranie już teraz - na ESKA.pl
30/01/2015 15:51
Polska - Katar. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Polska - Katar. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - półfinał to mecz Polska - Katar. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Katarw ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
30/01/2015 15:44
Polska - Katar mecz na żywo: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie w ręczną 2015? Zobaczcie i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz na żywo: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie w ręczną 2015? Zobaczcie i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar.
30/01/2015 15:31
Polska - Katar mecz 30.01.2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
30/01/2015 15:29
Studniówka 2015 z Seleną Gomez - fan zaprasza wokalistkę w niesamowitym nagraniu. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Studniówka 2015 z Seleną Gomez - fan zaprasza wokalistkę w niesamowitym nagraniu. Zobaczcie sami [VIDEO]

Zaproszenie na studniówkę Seleny Gomez graniczy z cudem? Niekoniecznie, jeśli ma się tyle odwagi, co jeden z fanów wokalistki. Amerykański prom - czyli bal maturalny - u boku Seleny Gomez w 2015 roku to jego największe marzenie. Zobaczcie wielbiciela Sel zapraszającego swoją idolkę na szkolną imprezę i sprawdźcie, jak zapraszać na studniówki swoje połówki!
30/01/2015 15:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska