WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube] - Maja Hyży - autorskie piosenki

Tagi związane z Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]: Maja Hyży, Maja Hyży własne piosenki, Maja Hyży Kołobrzeg, Maja Hyży X Factor, maja Hyży piosenki, Maja Hyży na żywo, Maja Hyży odpadła z x factor

Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]

RSS 18/05/2013 21:47 Komentarze
Maja Hyży odpadła z X Factor, ale z muzyki nie rezygnuje, bo pisze własne piosenki! Na Eska.pl możecie usłyszeć kawałek Everytime, który Maja wykonuje na żywo!
Maja Hyży / X Factor
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży z własną piosenką Everytime! Posłuchaj Mai Hyży w autorskim repertuarze! [VIDEO YouTube]
Everytime to własna piosenka Mai Hyży, jednej z faworytek X Factora. Jednak 18 maja Maja Hyży odpadła z X Factora po dogrywce z własnym mężęm - Grzegorzem Hyży.

Jak oceniacie występ Mai w autorskim repertuarze? Fani Mai Hyży na YouTube piszą, że właśnie z takimi kawałkami powinna występować w programie.

>>> Kim jest Maja Hyży - sprawdź, co wiemy o wokalistce

Maja Hyży - Everytime"


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]
0

Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]

Takiego wersji Shape Of You jeszcze nie słyszeliście! Zabawny dentysta postanowił przerobić przebój Eda Sheerana i zaśpiewać go swoim pacjentom!
21/02/2017 17:05
Film o Britney Spears - data polskiej premiery
0

Film o Britney Spears - data polskiej premiery

Film o Britney Spears już wkrótce w Polsce. Zobacz sceny z filmu i sprawdź, kiedy oglądać go w polskiej TV.
21/02/2017 17:02
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
21/02/2017 17:01
Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE
0

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!
21/02/2017 17:01
Mecz 21.02 Bayer - Atletico. ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz 21.02 Bayer - Atletico. ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Bayer - Atletico już 21 lutego 2017. Gdzie oglądać mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów? Dostępna będzie transmisja online na żywo w internecie i w TV. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
21/02/2017 17:01
Wojtek Mazolewski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 21.02.2017?
0

Wojtek Mazolewski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 21.02.2017?

Wojtek Mazolewski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 21 lutego 2017 roku! Kim jest Wojtek Mazolewski? Z czego zasłynął? Poznajcie go już teraz - na ESKA.pl
21/02/2017 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Tłusty czwartek 2017
Ile pączków zjesz?
  • Więcej niż 15
  • 11-15
  • 7-11
  • 3-7
  • 0-3
  • Żadnego
polub
ESKA