WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO] - Maja Hyży -- nowy Facebook Maya
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]: maya facebook, maja hyży nowy facebook, maja hyży fanpage, maja hyży jaki fanpage, maya

Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]

RSS 18/09/2013 12:42 Komentarze 0
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, nie ma już fanpage'a na Facebooku. Na jej oficjalny profil ktoś się włamał. Artystka zapowiada nowy fanpage. Dowiedzcie się, gdzie można śledzić karierę Mai.
Maja Hyży Maja Hyży / Grid - Art Paweł Brzeziński, Mua&styling: Blanka Smolarek
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, straciła swojego oficjalnego Facebooka. Artystka informuje ESKA.pl, że na jej profil włamano się, przez jakiś czas nie miała do niego dostępu. - Profil zlikwidowano z tydzień temu, próbowałam z mangerem jakoś go odzyskać, ale to trwałoby miesiącami - wyjaśnia wokalistka. - Postanowiłam z managerem założyć nowego fanpage'a. Tym razem będzie można mnie znaleźć pod adresem Maya - dodaje Hyży.

Nazwa nowego profilu - Maya też nie jest przypadkowa. Maja Hyży chce odejść od swojego nazwiska. - Nie chcę być kojarzona z Grzegorzem Hyży, czy też z samym programem X Factor. Chciałabym być przede wszystkim utożsamiana z własną twórczością - mówi piosenkarka.

>>> Maja Hyży i jej tatuaże!

W nowym fanpage przede wszystkim w oczy "rzuca się" nietypowy znak - to dwa połączone ze sobą trójkąty, jak przyjrzymy się im dokładnie to zobaczymy napis Maya. - Chciałabym, aby ten dwa trójkąty stały się moim znakiem rozpoznawczym - wyjaśnia Hyży.

Artystka nie ukrywa, że szkoda jej profilu, bo miała już blisko 100 tysięcy fanów. - Teraz będzie ciężko odbudować nowy fanpage, bo dużo fanów zapewnił mi sam program X Factor - tłumaczy ESKA.pl Maja Hyży.

Z drugiej strony artystka jest przekona, że nowy profil z pewnością skupi jej największych fanów. Poprzednia ilość fanów mogła wynikać w dużej mierze z udziału w programie. - Teraz zdobędę ich własną, ciężką pracą. Ten profil będzie z pewnością skupiał osoby, które lubią moją muzykę - wyjaśnia Hyży.

Maya - Facebook



Maja Hyży - Zgadnij




AW

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po pierwszej połowie to 13:13. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 15:24
Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi u boku Katy Perry podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz potwierdził informacje dot. swego udziału na imprezie Super Bowl na Twitterze
01/02/2015 14:35
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska