WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO] - Maja Hyży -- nowy Facebook Maya
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]: maya facebook, maja hyży nowy facebook, maja hyży fanpage, maja hyży jaki fanpage, maya

Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]

RSS 18/09/2013 12:42 Komentarze 0
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, nie ma już fanpage'a na Facebooku. Na jej oficjalny profil ktoś się włamał. Artystka zapowiada nowy fanpage. Dowiedzcie się, gdzie można śledzić karierę Mai.
Maja Hyży Maja Hyży / Grid - Art Paweł Brzeziński, Mua&styling: Blanka Smolarek
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, straciła swojego oficjalnego Facebooka. Artystka informuje ESKA.pl, że na jej profil włamano się, przez jakiś czas nie miała do niego dostępu. - Profil zlikwidowano z tydzień temu, próbowałam z mangerem jakoś go odzyskać, ale to trwałoby miesiącami - wyjaśnia wokalistka. - Postanowiłam z managerem założyć nowego fanpage'a. Tym razem będzie można mnie znaleźć pod adresem Maya - dodaje Hyży.

Nazwa nowego profilu - Maya też nie jest przypadkowa. Maja Hyży chce odejść od swojego nazwiska. - Nie chcę być kojarzona z Grzegorzem Hyży, czy też z samym programem X Factor. Chciałabym być przede wszystkim utożsamiana z własną twórczością - mówi piosenkarka.

>>> Maja Hyży i jej tatuaże!

W nowym fanpage przede wszystkim w oczy "rzuca się" nietypowy znak - to dwa połączone ze sobą trójkąty, jak przyjrzymy się im dokładnie to zobaczymy napis Maya. - Chciałabym, aby ten dwa trójkąty stały się moim znakiem rozpoznawczym - wyjaśnia Hyży.

Artystka nie ukrywa, że szkoda jej profilu, bo miała już blisko 100 tysięcy fanów. - Teraz będzie ciężko odbudować nowy fanpage, bo dużo fanów zapewnił mi sam program X Factor - tłumaczy ESKA.pl Maja Hyży.

Z drugiej strony artystka jest przekona, że nowy profil z pewnością skupi jej największych fanów. Poprzednia ilość fanów mogła wynikać w dużej mierze z udziału w programie. - Teraz zdobędę ich własną, ciężką pracą. Ten profil będzie z pewnością skupiał osoby, które lubią moją muzykę - wyjaśnia Hyży.

Maya - Facebook



Maja Hyży - Zgadnij




AW

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska