WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO] - Maja Hyży -- nowy Facebook Maya

Tagi związane z Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]: maya facebook, maja hyży nowy facebook, maja hyży fanpage, maja hyży jaki fanpage, maya

Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]

RSS 18/09/2013 12:42 Komentarze
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, nie ma już fanpage'a na Facebooku. Na jej oficjalny profil ktoś się włamał. Artystka zapowiada nowy fanpage. Dowiedzcie się, gdzie można śledzić karierę Mai.
Maja Hyży Maja Hyży / Grid - Art Paweł Brzeziński, Mua&styling: Blanka Smolarek
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, straciła swojego oficjalnego Facebooka. Artystka informuje ESKA.pl, że na jej profil włamano się, przez jakiś czas nie miała do niego dostępu. - Profil zlikwidowano z tydzień temu, próbowałam z mangerem jakoś go odzyskać, ale to trwałoby miesiącami - wyjaśnia wokalistka. - Postanowiłam z managerem założyć nowego fanpage'a. Tym razem będzie można mnie znaleźć pod adresem Maya - dodaje Hyży.

Nazwa nowego profilu - Maya też nie jest przypadkowa. Maja Hyży chce odejść od swojego nazwiska. - Nie chcę być kojarzona z Grzegorzem Hyży, czy też z samym programem X Factor. Chciałabym być przede wszystkim utożsamiana z własną twórczością - mówi piosenkarka.

>>> Maja Hyży i jej tatuaże!

W nowym fanpage przede wszystkim w oczy "rzuca się" nietypowy znak - to dwa połączone ze sobą trójkąty, jak przyjrzymy się im dokładnie to zobaczymy napis Maya. - Chciałabym, aby ten dwa trójkąty stały się moim znakiem rozpoznawczym - wyjaśnia Hyży.

Artystka nie ukrywa, że szkoda jej profilu, bo miała już blisko 100 tysięcy fanów. - Teraz będzie ciężko odbudować nowy fanpage, bo dużo fanów zapewnił mi sam program X Factor - tłumaczy ESKA.pl Maja Hyży.

Z drugiej strony artystka jest przekona, że nowy profil z pewnością skupi jej największych fanów. Poprzednia ilość fanów mogła wynikać w dużej mierze z udziału w programie. - Teraz zdobędę ich własną, ciężką pracą. Ten profil będzie z pewnością skupiał osoby, które lubią moją muzykę - wyjaśnia Hyży.

Maya - Facebook



Maja Hyży - Zgadnij




AW

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!
0

Ewelina Lisowska - najlepsze momenty gwiazdy na ESKA Music Awards!

Ewelina Lisowska po raz kolejny wystąpi dla Was na ESKA Music Awards 2016! Gwiazda 23 sierpnia obchodzi urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć najlepsze momenty ze wszystkich imprez EMA!
23/08/2016 19:57
ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wręcza nagrody?! Zobacz, pełną listę gwiazd!

Lista wręczających statuetki podczas ESKA Music Awards 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Prezenterzy Radia ESKA ogłoszą wyniki waszego głosowania w towarzystwie gwiazd, które doskonale znacie ze szklanego ekranu!
23/08/2016 19:42
Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?
0

Legia Warszawa - Dundalk: składy 23.08.2016. Kto zagra o Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa - Dundalk: składy na mecz 23.08.2016 będą zaskakujące. W drużynie ze stolicy zawieszonych jest dwóch zawodników! Kto zagra w Legii i powalczy o awans do Ligi Mistrzów? Szczegóły i lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
23/08/2016 19:41
Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016
0

Legia - Dundalk: online, streamy i TV. Transmisja na żywo za darmo 23.08.2016

Legia Warszawa - Dundalk: online i w TV 23.08.2016 dostępny za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy przybliży się do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 23 sierpnia 2016 na ESKA.pl!
23/08/2016 19:41
Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!
0

Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - Treat You Better. Kanadyjczyk od Stitches powraca!

Shawn Mendes - Treat You Better: 23 sierpnia 2016 to nowa propozycja w Gorącej 20 Radia ESKA! O czym jest piosenka? Co autor premiery w G20 ma na myśli? Odpowiedzi i przejmujący teledysk do zobaczenia na ESKA.pl!
23/08/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]