Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO] - Maja Hyży -- nowy Facebook Maya
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]: maya facebook, maja hyży nowy facebook, maja hyży fanpage, maja hyży jaki fanpage, maya

Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]

RSS 18/09/2013 12:42 Komentarze 0
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, nie ma już fanpage'a na Facebooku. Na jej oficjalny profil ktoś się włamał. Artystka zapowiada nowy fanpage. Dowiedzcie się, gdzie można śledzić karierę Mai.
Maja Hyży Maja Hyży / Grid - Art Paweł Brzeziński, Mua&styling: Blanka Smolarek
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży - jej Facebook skaskowany! Jak teraz znaleźć Maję Hyży na Facebooku? [VIDEO]
Maja Hyży, uczestniczka X Factor, straciła swojego oficjalnego Facebooka. Artystka informuje ESKA.pl, że na jej profil włamano się, przez jakiś czas nie miała do niego dostępu. - Profil zlikwidowano z tydzień temu, próbowałam z mangerem jakoś go odzyskać, ale to trwałoby miesiącami - wyjaśnia wokalistka. - Postanowiłam z managerem założyć nowego fanpage'a. Tym razem będzie można mnie znaleźć pod adresem Maya - dodaje Hyży.

Nazwa nowego profilu - Maya też nie jest przypadkowa. Maja Hyży chce odejść od swojego nazwiska. - Nie chcę być kojarzona z Grzegorzem Hyży, czy też z samym programem X Factor. Chciałabym być przede wszystkim utożsamiana z własną twórczością - mówi piosenkarka.

>>> Maja Hyży i jej tatuaże!

W nowym fanpage przede wszystkim w oczy "rzuca się" nietypowy znak - to dwa połączone ze sobą trójkąty, jak przyjrzymy się im dokładnie to zobaczymy napis Maya. - Chciałabym, aby ten dwa trójkąty stały się moim znakiem rozpoznawczym - wyjaśnia Hyży.

Artystka nie ukrywa, że szkoda jej profilu, bo miała już blisko 100 tysięcy fanów. - Teraz będzie ciężko odbudować nowy fanpage, bo dużo fanów zapewnił mi sam program X Factor - tłumaczy ESKA.pl Maja Hyży.

Z drugiej strony artystka jest przekona, że nowy profil z pewnością skupi jej największych fanów. Poprzednia ilość fanów mogła wynikać w dużej mierze z udziału w programie. - Teraz zdobędę ich własną, ciężką pracą. Ten profil będzie z pewnością skupiał osoby, które lubią moją muzykę - wyjaśnia Hyży.

Maya - Facebook



Maja Hyży - Zgadnij




AW

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?
0

Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?

Bobbi Kristina Brown ofiarą przemocy? Partner córki Whitney Houston był czystym złem - tak opisała go przyjaciółka Bobbi. Nick Gordon według relacji kobiety znęcał się na Bobbi Kristiną Brown. Nowe informacje na temat życia córki Whitney Houston trafiły do sieci
04/07/2015 15:22
Dzień Niepodległości USA: 4 lipca z teledyskami, z których Amerykanie mogą być dumni [VIDEO]
0

Dzień Niepodległości USA: 4 lipca z teledyskami, z których Amerykanie mogą być dumni [VIDEO]

Dzień Niepodległości USA: 4 lipca Amerykanie świętują Dzień Niepodległości, a na ESKA.pl prezentujemy teledyski, z których może być dumny każdy Amerykanin. Co oprócz American Oxygen? Klipy na Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych na ESKA.pl 
04/07/2015 12:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska