WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO] - Magdalena Bal w X Factor

Tagi związane z Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]: x factor kto wystąpi, x factor 4 uczestnicy, magdalena bal w x factor, magdalena bal 4 edycja X factor, x factor bal

Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 13/02/2014 11:24 Komentarze
Magdalena Bal w X Factor. Za uczestniczkę 4. edycji X Factor kciuki trzymają Ewa Farna i Tatiana Okupnik.
X Factor X Factor / Logo X Factor
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Tul Magdalena Tul / Magdalena Bal Fanpage
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Bal to kolejna uczestniczka X Factor. Magdalena Bal mieszka w Opolu i to właśnie ona spodobała się jurorom. W jednym z filmików zamieszczonych na stronie X Factor Tatiana Okupnik i Ewa Farna pozdrawiają Magdalenę Bal i zapewniają, że trzymają za nią kciuki.

Specjalnie dla Magdaleny Bal z X Factor utworzono na konto na Facebooku pt. Magdalena Bal Fanpage. Dowiadujemy się z niego kilka ciekawych rzecz na temat uczestniczki 4. edycji X Factor. Magdalena Bal śpiewa od dziecka. Bal jednak nie tylko śpiewa, ale także gra na saksofonie.

Magda Bal do X Factor zgłosiła się z chęci dobrej zabawy i zdobycia kolejnego doświadczenia. Na castingu wykonała Christina Aguilera Something's Got a Hold On Me.

Z Magdalena Bal Fanpage dowiadujemy się także, że pomyślnie przeszła bootcamp! - Teraz trzymamy kciuki, by powiodło się w domach jurorskich! Miejmy nadzieję, że Ewa Farna doceni jej talent na tyle, by Magda mogła awansować do odcinków na żywo - czytamy na Facebooku.

Nowy sezon X Factor startuje już 1 marca.

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



X Factor 4 - reklama w TV



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program