WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO] - Magdalena Bal w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]: x factor kto wystąpi, x factor 4 uczestnicy, magdalena bal w x factor, magdalena bal 4 edycja X factor, x factor bal

Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 13/02/2014 11:24 Komentarze 0
Magdalena Bal w X Factor. Za uczestniczkę 4. edycji X Factor kciuki trzymają Ewa Farna i Tatiana Okupnik.
X Factor X Factor / Logo X Factor
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Tul Magdalena Tul / Magdalena Bal Fanpage
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Bal to kolejna uczestniczka X Factor. Magdalena Bal mieszka w Opolu i to właśnie ona spodobała się jurorom. W jednym z filmików zamieszczonych na stronie X Factor Tatiana Okupnik i Ewa Farna pozdrawiają Magdalenę Bal i zapewniają, że trzymają za nią kciuki.

Specjalnie dla Magdaleny Bal z X Factor utworzono na konto na Facebooku pt. Magdalena Bal Fanpage. Dowiadujemy się z niego kilka ciekawych rzecz na temat uczestniczki 4. edycji X Factor. Magdalena Bal śpiewa od dziecka. Bal jednak nie tylko śpiewa, ale także gra na saksofonie.

Magda Bal do X Factor zgłosiła się z chęci dobrej zabawy i zdobycia kolejnego doświadczenia. Na castingu wykonała Christina Aguilera Something's Got a Hold On Me.

Z Magdalena Bal Fanpage dowiadujemy się także, że pomyślnie przeszła bootcamp! - Teraz trzymamy kciuki, by powiodło się w domach jurorskich! Miejmy nadzieję, że Ewa Farna doceni jej talent na tyle, by Magda mogła awansować do odcinków na żywo - czytamy na Facebooku.

Nowy sezon X Factor startuje już 1 marca.

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



X Factor 4 - reklama w TV



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Andrzej Szczęsny - zwycięzca Celebrity Splash 2015?  [VIDEO]
0

Kim jest Andrzej Szczęsny - zwycięzca Celebrity Splash 2015? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash zwyciężył Andrzej Szczęsny? Kim jest zwycięza show? Krótka biografia finalisty Celebrity Splash na ESKA.pl
25/04/2015 22:40
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co finaliści show przeznaczą wygraną? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co finaliści show przeznaczą wygraną? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 19:49
Celebrity Splash - FINAŁ! Kto wygrał? Sprawdź w relacji na żywo z Celebrity Splash na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash - FINAŁ! Kto wygrał? Sprawdź w relacji na żywo z Celebrity Splash na ESKA.pl [VIDEO]

Celebrity Splash 2015 - wielki FINAŁ już w sobotę 25.04.2015. Finałowe skoki do wody zaprezentują: Saszan, Andrzej Szczęsny, Misheel Jargalsaikhan oraz Julka Wróblewska. Kto z nich wygra Celebrity Splash 2015 i otrzyma czek w wysokości 100 tys. zł? Relacja na żywo z finałowego odcinka na ESKA.PL 
25/04/2015 19:24
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
25/04/2015 19:15
Księżna Kate i jej drugie dziecko: jakie imię? Propozycje w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Księżna Kate i jej drugie dziecko: jakie imię? Propozycje w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama nadal pozostają zagadką. Jak będzie się nazywać Royal Baby 2? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne
25/04/2015 19:14
Eminem - Best Friend: teledysk z udziałem Eminema do piosenki rapera Yelawolf [VIDEO]
0

Eminem - Best Friend: teledysk z udziałem Eminema do piosenki rapera Yelawolf [VIDEO]

Do sieci trafił nowy teledysk z udziałem Eminema. Chodzi o klip do piosenki Yelawolf ft. Eminem pt. Best Friend. W nomym teledysku Eminem rapuje w kościele i przyznaje, że jest grzesznikiem. 
25/04/2015 19:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska