WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO] - Magdalena Bal w X Factor

Tagi związane z Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]: x factor kto wystąpi, x factor 4 uczestnicy, magdalena bal w x factor, magdalena bal 4 edycja X factor, x factor bal

Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 13/02/2014 11:24 Komentarze
Magdalena Bal w X Factor. Za uczestniczkę 4. edycji X Factor kciuki trzymają Ewa Farna i Tatiana Okupnik.
X Factor X Factor / Logo X Factor
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Tul Magdalena Tul / Magdalena Bal Fanpage
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Bal to kolejna uczestniczka X Factor. Magdalena Bal mieszka w Opolu i to właśnie ona spodobała się jurorom. W jednym z filmików zamieszczonych na stronie X Factor Tatiana Okupnik i Ewa Farna pozdrawiają Magdalenę Bal i zapewniają, że trzymają za nią kciuki.

Specjalnie dla Magdaleny Bal z X Factor utworzono na konto na Facebooku pt. Magdalena Bal Fanpage. Dowiadujemy się z niego kilka ciekawych rzecz na temat uczestniczki 4. edycji X Factor. Magdalena Bal śpiewa od dziecka. Bal jednak nie tylko śpiewa, ale także gra na saksofonie.

Magda Bal do X Factor zgłosiła się z chęci dobrej zabawy i zdobycia kolejnego doświadczenia. Na castingu wykonała Christina Aguilera Something's Got a Hold On Me.

Z Magdalena Bal Fanpage dowiadujemy się także, że pomyślnie przeszła bootcamp! - Teraz trzymamy kciuki, by powiodło się w domach jurorskich! Miejmy nadzieję, że Ewa Farna doceni jej talent na tyle, by Magda mogła awansować do odcinków na żywo - czytamy na Facebooku.

Nowy sezon X Factor startuje już 1 marca.

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



X Factor 4 - reklama w TV



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA