WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO] - Magdalena Bal w X Factor
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]: x factor kto wystąpi, x factor 4 uczestnicy, magdalena bal w x factor, magdalena bal 4 edycja X factor, x factor bal

Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]

RSS 13/02/2014 11:24 Komentarze 0
Magdalena Bal w X Factor. Za uczestniczkę 4. edycji X Factor kciuki trzymają Ewa Farna i Tatiana Okupnik.
X Factor X Factor / Logo X Factor
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Tul Magdalena Tul / Magdalena Bal Fanpage
Ilustracja do artykułu: Magdalena Bal w X Factor. Kim jest Magdalena Bal, za którą kciuki trzymają Tatiana Okupnik i Ewa Farna? [VIDEO]
Magdalena Bal to kolejna uczestniczka X Factor. Magdalena Bal mieszka w Opolu i to właśnie ona spodobała się jurorom. W jednym z filmików zamieszczonych na stronie X Factor Tatiana Okupnik i Ewa Farna pozdrawiają Magdalenę Bal i zapewniają, że trzymają za nią kciuki.

Specjalnie dla Magdaleny Bal z X Factor utworzono na konto na Facebooku pt. Magdalena Bal Fanpage. Dowiadujemy się z niego kilka ciekawych rzecz na temat uczestniczki 4. edycji X Factor. Magdalena Bal śpiewa od dziecka. Bal jednak nie tylko śpiewa, ale także gra na saksofonie.

Magda Bal do X Factor zgłosiła się z chęci dobrej zabawy i zdobycia kolejnego doświadczenia. Na castingu wykonała Christina Aguilera Something's Got a Hold On Me.

Z Magdalena Bal Fanpage dowiadujemy się także, że pomyślnie przeszła bootcamp! - Teraz trzymamy kciuki, by powiodło się w domach jurorskich! Miejmy nadzieję, że Ewa Farna doceni jej talent na tyle, by Magda mogła awansować do odcinków na żywo - czytamy na Facebooku.

Nowy sezon X Factor startuje już 1 marca.

>>> WALENTYNKI 2014: najpiękniejsze zagraniczne rockowe piosenki o miłości w jednym miejscu

X Factor - zapowiedź IV edycji programu



X Factor 4 - reklama w TV



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar odbędzie się już dzisiaj 30.01.2015. Jak będzie wyglądał skład polskiej drużyny przed meczem z Katarem. Czy w polskiej reprezentacji zagra Karol Bielecki, a w bramce stanie Sławomir Szmal? Sprawdzamy wszystkie dostępne informacje na temat składu drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015. 
30/01/2015 12:02
Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]
0

Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]

Koncert Kendricka Lamara w Polsce na Open'er Festival 2015 organizatorzy wydarzenia potwierdzili pod koniec stycznia 2015 roku na Facebooku festiwalu. Występ Kendricka Lamara na Open'erze zapowiada się na jeden z gorętszych podczas imprezy. Kiedy Kendrick Lamar w Polsce 2015? Zobaczcie już teraz, którego dnia na Open'er Festival 2015 Kendrick Lamar zaczaruje festiwalowiczów swoimi rymami!
30/01/2015 11:54
MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
30/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska