WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO] - Madagaskar: Król Julian tańczy Gangnam Style
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]: psy, król julian, gangnam style psy, gangnam style, psy gangnam style, madagaskar, król julian tańczy gangnam style, madagaskar król julian, Madagaskar

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 06/03/2015 16:57 Komentarze 0
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
/ fot. www.facebook.com/KrolJulian
Ilustracja do artykułu: Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie i ma najwięcej wyświetleń na Youtubie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet król Julian z Madagaskaru

Jak wam się podoba taniec króla Juliana?


Zobacz jak król Julian tańczy do Gangnam Style

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie: tracklista, gdzie kupić - wszystko o albumie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie: tracklista, gdzie kupić - wszystko o albumie na ESKA.pl [VIDEO]

Płyta z muzyką z serialu Przyjaciółki to premiera, obok której nie przejdzie obojętnie żaden z fanów telewizyjnej produkcji. Na ESKA.pl mamy dla Was nie tylko okładkę płyty z piosenkami z serialu Przyjaciółki, ale także tracklistę krążka i informacje o sprzedaży wydawnictwa.
31/03/2015 11:10
Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze [AUDIO]

Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA! Będzie hit?
31/03/2015 11:04
Wielkanoc 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. W Święta Wielkanocne 2015 wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. W Święta Wielkanocne 2015 wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]

Pogoda na Wielkanoc 2015: prognozy pogody na Wielką Sobotę, niedzielę wielkanocną i Lany Poniedziałek nie są optymistyczne. Deszcz, wiatr i chłód - takie zjawiska czekają nas 4, 5 i 6 kwietnia 2015 roku. Najświeższe prognozy pogody na Święta Wielkanocne 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
31/03/2015 10:55
Zayn Malik - I Won't Mind - solowa piosenka tuż po odejściu Malika z One Direction [VIDEO]
0

Zayn Malik - I Won't Mind - solowa piosenka tuż po odejściu Malika z One Direction [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna Malika - I Won't Mind - jest już dostępna w sieci. Utwór opublikował na Soundcloud Naughty Boy. Czy to początek solowej kariery Zayna Malika? Solowa piosenka byłego członka One Direction do odsłuchania na ESKA.pl 
31/03/2015 10:51
TIDAL - co to jest? Nowy serwis streamingowy wymyślił Jay-Z! Ile kosztuje w Polsce? [VIDEO]
0

TIDAL - co to jest? Nowy serwis streamingowy wymyślił Jay-Z! Ile kosztuje w Polsce? [VIDEO]

TIDAL - co to jest? To nowy serwis streamingowy, który wymyślił Jay-Z, a który będzie konkurował z Deezerem i Spotify! Ile kosztuje w Polsce abonament na dostęp do muzyki z Tidala? Czyją muzykę tam znajdziemy? Sprawdzamy!
31/03/2015 10:35
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
31/03/2015 09:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska