WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO] - Madagaskar: Król Julian tańczy Gangnam Style

Tagi związane z Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]: psy, król julian, gangnam style psy, gangnam style, psy gangnam style, madagaskar, król julian tańczy gangnam style, madagaskar król julian, Madagaskar

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 06/03/2015 16:57 Komentarze
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
/ fot. www.facebook.com/KrolJulian
Ilustracja do artykułu: Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie i ma najwięcej wyświetleń na Youtubie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet król Julian z Madagaskaru

Jak wam się podoba taniec króla Juliana?


Zobacz jak król Julian tańczy do Gangnam Style

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016

Wyniki LOTTO z 25.08.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 25 sierpnia 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
25/08/2016 22:01
Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?
0

Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów zagra w fazie grupowej! Z kim będzie walczyć o punkty? Kiedy i gdzie mecze klubu ze stolicy? Informacje znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl!
25/08/2016 19:18
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]