WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO] - Madagaskar: Król Julian tańczy Gangnam Style
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]: psy, król julian, gangnam style psy, gangnam style, psy gangnam style, madagaskar, król julian tańczy gangnam style, madagaskar król julian, Madagaskar

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 06/03/2015 16:57 Komentarze 0
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
/ fot. www.facebook.com/KrolJulian
Ilustracja do artykułu: Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie i ma najwięcej wyświetleń na Youtubie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet król Julian z Madagaskaru

Jak wam się podoba taniec króla Juliana?


Zobacz jak król Julian tańczy do Gangnam Style

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]

Pokazy fontann w Warszawie 2015 startują już od 1 maja. W jakie dni i o której godzinie fontanny w Warszawie w okresie lato 2015 będą serwować świetlne show? Wszystko o funkcjonowaniu Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie na ESKA.pl. Gotowi na pokaz rodem z teledysku do Neon Lights?  
21/04/2015 15:05
Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ODPOWIEDZI cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - na stronie. Applause dla piszących? [VIDEO]

Odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z części humanistycznej na naszej stronie chwilę po pierwszej części sprawdzianu. Serwujemy odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z polskiego + odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 z historii i WOS-u. Czy po sprawdzeniu odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 piszący zasłużą na brawa?
21/04/2015 14:41
Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Odpowiedź i eko piosenki na ESKA.pl
0

Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Odpowiedź i eko piosenki na ESKA.pl

Dzień Ziemi 2015: kiedy idziemy sprzątać świat? Czy Dzień Ziemi to to samo co akcja 'Sprzątanie Świata'. Czy w Dniu Ziemi odwołane są zajęcia lekcyjne? Sprawdzamy wszystkie informacje na temat Dnia Ziemi 2015 na ESKA.pl 
21/04/2015 14:34
Piosenki Artura Andrusa: czy zaśpiewa jedną z nich u Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015? [VIDEO]
0

Piosenki Artura Andrusa: czy zaśpiewa jedną z nich u Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015? [VIDEO]

Piosenki Artura Andrusa z jego płyt mają swoich wiernych fanów a tych może przybyć po wizycie artysty w Kuba Wojewódzki Show. Przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego 21.04.2015 z Arturem Andrusem kawałki kabareciarza do posłuchania na ESKA.pl. Czy zaśpiewa jeden z nich na kanapach w talk-show Wojewódzkiego?
21/04/2015 14:00
Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: ARKUSZE cz. humanistyczna - z polskiego, historii i WOS-u - już online. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 13:36
Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl
0

Eminem w Speedom: nowa piosenka z udziałem rapera, premiera audio na ESKA.pl

Eminem - Speedom: raper po raz kolejny udowadnia, że w szybkości rapowania nie ma sobie równych. Nowa kolaboracja Eminema, tym razem Tech N9ne zaowocowała niezwykle szybkim utworem. Nowa piosenka Eminema do odsłuchania na ESKA.pl 
21/04/2015 13:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska