WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO] - Madagaskar: Król Julian tańczy Gangnam Style

Tagi związane z Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]: psy, król julian, gangnam style psy, gangnam style, psy gangnam style, madagaskar, król julian tańczy gangnam style, madagaskar król julian, Madagaskar

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 06/03/2015 16:57 Komentarze
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
/ fot. www.facebook.com/KrolJulian
Ilustracja do artykułu: Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie i ma najwięcej wyświetleń na Youtubie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet król Julian z Madagaskaru

Jak wam się podoba taniec króla Juliana?


Zobacz jak król Julian tańczy do Gangnam Style

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 12:54
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
03/05/2016 13:14
Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?
0

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co trzeba powtórzyć przed maturą, żeby przed egzaminem móc z czystym sumieniem zaśpiewać Relax Take It Easy? Przypominamy listę lektur na maturę z polskiego 2016!
03/05/2016 13:10
Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!
0

Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

Matura 2016: wyniki - kiedy będą dostępne? Wiemy, jaka jest data ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości! Taką informację przekazujemy Wam już teraz - na ESKA.pl
03/05/2016 13:07
Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?

Hopkins - Plan: 3 maja 2016 premiera w Gorącej 20. Nowa piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA w świąteczny wtorek, zaraz po godzinie 18:00. Kim jest twórca premiery w G20? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
03/05/2016 10:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA