Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO] - Madagaskar: Król Julian tańczy Gangnam Style
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]: psy, król julian, gangnam style psy, gangnam style, psy gangnam style, madagaskar, król julian tańczy gangnam style, madagaskar król julian, Madagaskar

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 06/03/2015 16:57 Komentarze 0
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
/ fot. www.facebook.com/KrolJulian
Ilustracja do artykułu: Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie i ma najwięcej wyświetleń na Youtubie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet król Julian z Madagaskaru

Jak wam się podoba taniec króla Juliana?


Zobacz jak król Julian tańczy do Gangnam Style

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]
0

Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]

Kiedy są poprawki z Matury 2015? Po otrzymaniu wyników Matury 2015, wielu uczniów będzie zastanawiać się, kiedy będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego. Terminy poprawek z Matury 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. 'Szansę znów dostałem...' mogą zaśpiewać oblani.
30/06/2015 06:54
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 06:52
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 06:50
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska