WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO] - Jula - M jak miłość: piosenka z serialu

Tagi związane z M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]: piosenka, m jak miłość, jula

M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]

RSS 21/04/2017 13:47 Komentarze

M jak miłość to tytuł nowej piosenki Juli, która pojawi się na płycie Milion Słów. Utwór można także usłyszeć w serialowym hicie telewizyjnej Dwójki. Przesłuchajcie nagrania już teraz na ESKA.pl!

M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO] screen z filmu na YouTube Jula - M jak Miłość [Official Audio] / fot. YouTube.com/JulaINFO
Ilustracja do artykułu: M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]

M jak miłość - piosenka z serialu to utwór, który znajdzie się na płycie Milion Słów. Jak już pewnie się domyślacie kawałek został również nagrany na potrzeby M jak Miłość. Za brzmienie miłosnego utworu odpowiada Bartosz 'Tabb' Zielony, a jego słowa napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Jula nagrała piosenkę, ale także sprawdza się jako aktorka w hicie Telewizji Polskiej.

M jak miłość - piosenka Juli w serialu

Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej - mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużą elastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd. Mieliśmy już doświadczenie, bo półtora roku wcześniej pisaliśmy numer do kinowego przeboju Listy do M część II. Czytałam wtedy scenariusz i z tego rodził się tekst pt. "Na pewno" śpiewany później przez chór Sound 'n' Grace. Tym razem poszłam śladem poprzednich piosenek przewodnich serialu. (...) Dla mnie najważniejszym przekazem utworu M jak miłość jest fraza: miłość - podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc - mówi Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstu. Całą wypowiedź znajdziecie w opisie pod utworem na YouTube:

 

Piosenka M jak miłość znajdzie się na albumie zatytułowanym Milion Słów, który swoją premierę będzie miał 26 maja 2017 roku.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program