WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO] - Jula - M jak miłość: piosenka z serialu

Tagi związane z M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]: piosenka, m jak miłość, jula

M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]

RSS 21/04/2017 13:47 Komentarze

M jak miłość to tytuł nowej piosenki Juli, która pojawi się na płycie Milion Słów. Utwór można także usłyszeć w serialowym hicie telewizyjnej Dwójki. Przesłuchajcie nagrania już teraz na ESKA.pl!

M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO] screen z filmu na YouTube Jula - M jak Miłość [Official Audio] / fot. YouTube.com/JulaINFO
Ilustracja do artykułu: M jak miłość - piosenka Juli w serialu! [AUDIO]

M jak miłość - piosenka z serialu to utwór, który znajdzie się na płycie Milion Słów. Jak już pewnie się domyślacie kawałek został również nagrany na potrzeby M jak Miłość. Za brzmienie miłosnego utworu odpowiada Bartosz 'Tabb' Zielony, a jego słowa napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Jula nagrała piosenkę, ale także sprawdza się jako aktorka w hicie Telewizji Polskiej.

M jak miłość - piosenka Juli w serialu

Z tą piosenką było trochę pracy, bo utwory do filmów pisze się zupełnie inaczej - mają coś zilustrować, trzeba wykazać się dużą elastycznością. Musisz wziąć pod uwagę specyfikę scenariusza, odbiorcę itd. Mieliśmy już doświadczenie, bo półtora roku wcześniej pisaliśmy numer do kinowego przeboju Listy do M część II. Czytałam wtedy scenariusz i z tego rodził się tekst pt. "Na pewno" śpiewany później przez chór Sound 'n' Grace. Tym razem poszłam śladem poprzednich piosenek przewodnich serialu. (...) Dla mnie najważniejszym przekazem utworu M jak miłość jest fraza: miłość - podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc - mówi Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstu. Całą wypowiedź znajdziecie w opisie pod utworem na YouTube:

 

Piosenka M jak miłość znajdzie się na albumie zatytułowanym Milion Słów, który swoją premierę będzie miał 26 maja 2017 roku.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA