WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA] - Łzy - Zbieg Okoliczności
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]: łzy album 2014, łzy zbieg okoliczności, łzy płyta 2014, zbieg okoliczności album

Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 21/02/2014 11:45 Komentarze 0
Łzy nagrywają album Zbieg Okoliczności. Na płycie znajdzie się 15 kawałków.  Wśród nagranych numerów będzie także Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Album Łez Zbieg Okoliczności już wkrótce trafi na sklepowe półki. Premierę albumu przewidziano na 25 marca. Zbieg Okoliczności to siódmy album na koncie zespołu. Grupa zapewnia, że zbliżający się wielkimi krokami album to zupełnie nowa jakość.

Na krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek. Dziesięć z tych piosenek grupa nagrywa w gdańskim studio, natomiast pięć pozostałych piosenek, które powstały przy współpracy z różnymi producentami zostanie dołączonych na płycie w formie bonusu. Na płycie znajdzie się m.in. numer Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tymczasem w oczekiwaniu na płytę, zachęcamy wszystkich fanów grupy do obejrzenia zdjęć ze studia nagrań (foty powyżej).

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy


Łzy - Kiedy Nie Ma w Nas Miłości



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
4

Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

The Veronicas po kilku latach zmagań z wytwórnią płytową powracają z nową płytą. Kiedy premiera trzeciego studyjnego albumu sióstr Origliasso? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
22/10/2014 17:07
Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]

Wynik walki Gołota vs Nicholson na ESKA.pl chwilę po starciu. Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, kto wygrał walkę Gołota vs Nicholson. Zobaczcie rezultat ostatniej walki Gołoty i zaśpiewajcie You're The Best zwycięzcy!
22/10/2014 17:05
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
22/10/2014 16:57
Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]

Gołota vs Nicholson na YouTube po starciu 25 października 2014 roku - ten filmik może być hitem sieci i zbierać kliki jak np. Anaconda Nicki Minaj, oczywiście jeśli w ogóle pojawi się w sieci. ESKA.pl sprawdza, dlaczego i ma dla Was bokserski film zamiast walki Gołoty z Nicholsonem z YouTube.
22/10/2014 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]