WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA] - Łzy - Zbieg Okoliczności

Tagi związane z Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]: łzy album 2014, łzy zbieg okoliczności, łzy płyta 2014, zbieg okoliczności album

Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 21/02/2014 11:45 Komentarze
Łzy nagrywają album Zbieg Okoliczności. Na płycie znajdzie się 15 kawałków.  Wśród nagranych numerów będzie także Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Album Łez Zbieg Okoliczności już wkrótce trafi na sklepowe półki. Premierę albumu przewidziano na 25 marca. Zbieg Okoliczności to siódmy album na koncie zespołu. Grupa zapewnia, że zbliżający się wielkimi krokami album to zupełnie nowa jakość.

Na krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek. Dziesięć z tych piosenek grupa nagrywa w gdańskim studio, natomiast pięć pozostałych piosenek, które powstały przy współpracy z różnymi producentami zostanie dołączonych na płycie w formie bonusu. Na płycie znajdzie się m.in. numer Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tymczasem w oczekiwaniu na płytę, zachęcamy wszystkich fanów grupy do obejrzenia zdjęć ze studia nagrań (foty powyżej).

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy


Łzy - Kiedy Nie Ma w Nas Miłości



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program