Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA] - Łzy - Zbieg Okoliczności

Tagi związane z Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]: łzy album 2014, łzy zbieg okoliczności, łzy płyta 2014, zbieg okoliczności album

Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 21/02/2014 11:45 Komentarze
Łzy nagrywają album Zbieg Okoliczności. Na płycie znajdzie się 15 kawałków.  Wśród nagranych numerów będzie także Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Album Łez Zbieg Okoliczności już wkrótce trafi na sklepowe półki. Premierę albumu przewidziano na 25 marca. Zbieg Okoliczności to siódmy album na koncie zespołu. Grupa zapewnia, że zbliżający się wielkimi krokami album to zupełnie nowa jakość.

Na krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek. Dziesięć z tych piosenek grupa nagrywa w gdańskim studio, natomiast pięć pozostałych piosenek, które powstały przy współpracy z różnymi producentami zostanie dołączonych na płycie w formie bonusu. Na płycie znajdzie się m.in. numer Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tymczasem w oczekiwaniu na płytę, zachęcamy wszystkich fanów grupy do obejrzenia zdjęć ze studia nagrań (foty powyżej).

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy


Łzy - Kiedy Nie Ma w Nas Miłości



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA