WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA] - Łzy - Zbieg Okoliczności

Tagi związane z Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]: łzy album 2014, łzy zbieg okoliczności, łzy płyta 2014, zbieg okoliczności album

Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 21/02/2014 11:45 Komentarze
Łzy nagrywają album Zbieg Okoliczności. Na płycie znajdzie się 15 kawałków.  Wśród nagranych numerów będzie także Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Album Łez Zbieg Okoliczności już wkrótce trafi na sklepowe półki. Premierę albumu przewidziano na 25 marca. Zbieg Okoliczności to siódmy album na koncie zespołu. Grupa zapewnia, że zbliżający się wielkimi krokami album to zupełnie nowa jakość.

Na krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek. Dziesięć z tych piosenek grupa nagrywa w gdańskim studio, natomiast pięć pozostałych piosenek, które powstały przy współpracy z różnymi producentami zostanie dołączonych na płycie w formie bonusu. Na płycie znajdzie się m.in. numer Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tymczasem w oczekiwaniu na płytę, zachęcamy wszystkich fanów grupy do obejrzenia zdjęć ze studia nagrań (foty powyżej).

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy


Łzy - Kiedy Nie Ma w Nas Miłości



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016