WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA] - Łzy - Zbieg Okoliczności
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]: łzy album 2014, łzy zbieg okoliczności, łzy płyta 2014, zbieg okoliczności album

Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]

RSS 21/02/2014 11:45 Komentarze 0
Łzy nagrywają album Zbieg Okoliczności. Na płycie znajdzie się 15 kawałków.  Wśród nagranych numerów będzie także Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.
Łzy - studio nagraniowe Łzy - studio nagraniowe / Materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Łzy - Zbieg Okoliczności. Zespół nagrywa album! [VIDEO + ZDJĘCIA]
Album Łez Zbieg Okoliczności już wkrótce trafi na sklepowe półki. Premierę albumu przewidziano na 25 marca. Zbieg Okoliczności to siódmy album na koncie zespołu. Grupa zapewnia, że zbliżający się wielkimi krokami album to zupełnie nowa jakość.

Na krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek. Dziesięć z tych piosenek grupa nagrywa w gdańskim studio, natomiast pięć pozostałych piosenek, które powstały przy współpracy z różnymi producentami zostanie dołączonych na płycie w formie bonusu. Na płycie znajdzie się m.in. numer Kiedy Nie Ma w Nas Miłości.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tymczasem w oczekiwaniu na płytę, zachęcamy wszystkich fanów grupy do obejrzenia zdjęć ze studia nagrań (foty powyżej).

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy


Łzy - Kiedy Nie Ma w Nas Miłości



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]