WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO] - Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego
REKLAMA
REKLAMA

Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]

RSS 18/03/2014 23:30 Komentarze 0
Luxuria była gościem Kuby Wojewódzkiego 18 marca. Podczas programu bohaterka klipu My Słowianie Donatana i Cleo skrytykowała film Obietnica i powiedziała, że wszystko robi dla pieniędzy. Szczegóły już na ESKA.pl.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]
Luxuria Astaroth, czyli  Kamila Smogulecka była bohaterką programu Kuba Wojewódzki 18 marca w TVN. Luxuria, to uczennica liceum, która karierę modelki rozpoczęła 3 lata temu. Głośno jednak się o niej dopiero zrobiło po teledyskach Donatana: Nie Lubimy Robić cz też My Słowianie.

>>> Luxuria - kim jest bohaterka klipów Donatana?


Dzięki tym klipom Luxuria wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Zagrała w filmie Obietnica, zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych, między innymi u Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania z Kubą Wojewódzkim modelka opowiedziała o teledyskach Donatan, kontrowersyjnych zdjęciach w krwi, czy też o filmie Obietnica. Przy tym nie ukrywa, że to wszystko robi dla pieniędzy.  - Na casting do filmu Obietnica poszłam ponieważ mój znajomy fotograf zachęcił mnie do wzięcia udziału w nim - wyjaśniła modelka w programie. Luxuria powiedziała wprost, że jest rozczarowana filmem. - Nie podoba mi się on, wycieli dużo ze mną scen. Zagrałam w tym filmie tylko po to, żeby się wypromować - powiedziała Luxuria.

Na legendarnej kanapie Kuby Wojewódzkiego obok Luxurii Astaroth usiadł kabaret Paranienoramalni. Tego dnia, czyli 18 marca w programie zagrali Kozak Systems i Enej. Wspólnie wykonali Brat Za Brata.

Donatan, Borixon, Kajman - Nie Lubimy Robić




Brat za Brata - Kozak System feat. Enej i Maleo Reggae Rockers



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: