WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO] - Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego
REKLAMA
REKLAMA

Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]

RSS 18/03/2014 23:30 Komentarze 0
Luxuria była gościem Kuby Wojewódzkiego 18 marca. Podczas programu bohaterka klipu My Słowianie Donatana i Cleo skrytykowała film Obietnica i powiedziała, że wszystko robi dla pieniędzy. Szczegóły już na ESKA.pl.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]
Luxuria Astaroth, czyli  Kamila Smogulecka była bohaterką programu Kuba Wojewódzki 18 marca w TVN. Luxuria, to uczennica liceum, która karierę modelki rozpoczęła 3 lata temu. Głośno jednak się o niej dopiero zrobiło po teledyskach Donatana: Nie Lubimy Robić cz też My Słowianie.

>>> Luxuria - kim jest bohaterka klipów Donatana?


Dzięki tym klipom Luxuria wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Zagrała w filmie Obietnica, zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych, między innymi u Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania z Kubą Wojewódzkim modelka opowiedziała o teledyskach Donatan, kontrowersyjnych zdjęciach w krwi, czy też o filmie Obietnica. Przy tym nie ukrywa, że to wszystko robi dla pieniędzy.  - Na casting do filmu Obietnica poszłam ponieważ mój znajomy fotograf zachęcił mnie do wzięcia udziału w nim - wyjaśniła modelka w programie. Luxuria powiedziała wprost, że jest rozczarowana filmem. - Nie podoba mi się on, wycieli dużo ze mną scen. Zagrałam w tym filmie tylko po to, żeby się wypromować - powiedziała Luxuria.

Na legendarnej kanapie Kuby Wojewódzkiego obok Luxurii Astaroth usiadł kabaret Paranienoramalni. Tego dnia, czyli 18 marca w programie zagrali Kozak Systems i Enej. Wspólnie wykonali Brat Za Brata.

Donatan, Borixon, Kajman - Nie Lubimy Robić




Brat za Brata - Kozak System feat. Enej i Maleo Reggae Rockers



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]
0

Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]

Akcja charytatywna pt. Szlachetna Paczka wystartowała! W programie komponowania paczek rodzinom potrzebującym wzięło udział wiele gwiazd. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji organizowania Szlachetnej Paczki. Czy wśród znanych osób są gwiazdy muzyczne? Sprawdź na ESKA.pl