WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO] - Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego
REKLAMA
REKLAMA

Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]

RSS 18/03/2014 23:30 Komentarze 0
Luxuria była gościem Kuby Wojewódzkiego 18 marca. Podczas programu bohaterka klipu My Słowianie Donatana i Cleo skrytykowała film Obietnica i powiedziała, że wszystko robi dla pieniędzy. Szczegóły już na ESKA.pl.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]
Luxuria Astaroth, czyli  Kamila Smogulecka była bohaterką programu Kuba Wojewódzki 18 marca w TVN. Luxuria, to uczennica liceum, która karierę modelki rozpoczęła 3 lata temu. Głośno jednak się o niej dopiero zrobiło po teledyskach Donatana: Nie Lubimy Robić cz też My Słowianie.

>>> Luxuria - kim jest bohaterka klipów Donatana?


Dzięki tym klipom Luxuria wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Zagrała w filmie Obietnica, zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych, między innymi u Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania z Kubą Wojewódzkim modelka opowiedziała o teledyskach Donatan, kontrowersyjnych zdjęciach w krwi, czy też o filmie Obietnica. Przy tym nie ukrywa, że to wszystko robi dla pieniędzy.  - Na casting do filmu Obietnica poszłam ponieważ mój znajomy fotograf zachęcił mnie do wzięcia udziału w nim - wyjaśniła modelka w programie. Luxuria powiedziała wprost, że jest rozczarowana filmem. - Nie podoba mi się on, wycieli dużo ze mną scen. Zagrałam w tym filmie tylko po to, żeby się wypromować - powiedziała Luxuria.

Na legendarnej kanapie Kuby Wojewódzkiego obok Luxurii Astaroth usiadł kabaret Paranienoramalni. Tego dnia, czyli 18 marca w programie zagrali Kozak Systems i Enej. Wspólnie wykonali Brat Za Brata.

Donatan, Borixon, Kajman - Nie Lubimy Robić




Brat za Brata - Kozak System feat. Enej i Maleo Reggae Rockers



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]