WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO] - Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego
REKLAMA
REKLAMA

Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]

RSS 18/03/2014 23:30 Komentarze 0
Luxuria była gościem Kuby Wojewódzkiego 18 marca. Podczas programu bohaterka klipu My Słowianie Donatana i Cleo skrytykowała film Obietnica i powiedziała, że wszystko robi dla pieniędzy. Szczegóły już na ESKA.pl.
Luxuria Luxuria / WBF
Ilustracja do artykułu: Luxuria z My Słowianie u Kuby Wojewódzkiego krytykuje film Obietnica! [VIDEO]
Luxuria Astaroth, czyli  Kamila Smogulecka była bohaterką programu Kuba Wojewódzki 18 marca w TVN. Luxuria, to uczennica liceum, która karierę modelki rozpoczęła 3 lata temu. Głośno jednak się o niej dopiero zrobiło po teledyskach Donatana: Nie Lubimy Robić cz też My Słowianie.

>>> Luxuria - kim jest bohaterka klipów Donatana?


Dzięki tym klipom Luxuria wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Zagrała w filmie Obietnica, zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych, między innymi u Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania z Kubą Wojewódzkim modelka opowiedziała o teledyskach Donatan, kontrowersyjnych zdjęciach w krwi, czy też o filmie Obietnica. Przy tym nie ukrywa, że to wszystko robi dla pieniędzy.  - Na casting do filmu Obietnica poszłam ponieważ mój znajomy fotograf zachęcił mnie do wzięcia udziału w nim - wyjaśniła modelka w programie. Luxuria powiedziała wprost, że jest rozczarowana filmem. - Nie podoba mi się on, wycieli dużo ze mną scen. Zagrałam w tym filmie tylko po to, żeby się wypromować - powiedziała Luxuria.

Na legendarnej kanapie Kuby Wojewódzkiego obok Luxurii Astaroth usiadł kabaret Paranienoramalni. Tego dnia, czyli 18 marca w programie zagrali Kozak Systems i Enej. Wspólnie wykonali Brat Za Brata.

Donatan, Borixon, Kajman - Nie Lubimy Robić




Brat za Brata - Kozak System feat. Enej i Maleo Reggae Rockers



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska