WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO] - Luxuria Astaroth w filmie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]: kamila smogulecka, kim jest luxuria astaroth, dziewczyna z klipów donatana, modelka z teledysku donatana

Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 11:01 Komentarze 0
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria, do tej pory udzielała się w teledyskach Donatana do piosenek z płyty Równonoc. Pojawiła się także w My Słowianie. Teraz piękna nastolatka próbuje sił na dużym ekranie. W czym zagrała?
Luxuria Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła po raz pierwszy w filmie! Już od 14 marca w kinach będzie można zobaczyć Obietnicę - nowy, polski film, który ma szansę przebić sukces Sali Samobójców. 

>>> Kim jest Luxuria Astaroth, dziewczyna z teledysków Donatana?

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, do tej pory grała wyłącznie w teledyskach Donatana - do piosenek z płyty Równonoc oraz do My Słowianie. Teraz przyszła pora na debiut na dużym ekranie - w Obietnicy Luxuria wystąpiła w roli Angeliki. Kim jest Angelika i czy modelka poradzi sobie z aktorskim wyzwaniem? Dowiemy się już 14 marca, po premierze Obietnicy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Egzamin gimnazjalny 2015: arkusze, odpowiedzi, wyniki - gwiazdy jako uczniowie też to przeżyły! Zobaczcie ich szkolne zdjęcia [GALERIA]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: arkusze, odpowiedzi, wyniki - gwiazdy jako uczniowie też to przeżyły! Zobaczcie ich szkolne zdjęcia [GALERIA]

Egzamin gimnazjalny 2015 już dziś! Zanim jednak arkusze i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2015 mamy dla Was coś na stres przed sprawdzianem na koniec gimnazjum. Okazuje się, że nawet dzisiejsi wyjadacze sceny byli kiedyś uczniami i zmagali się z trudnymi sprawami takimi jak egzamin gimnazjalny. Zobaczcie zdjęcia gwiazd jako uczniów i wyczilujcie prze egzaminem gimnazjalnym 2015 razem z nami!
21/04/2015 11:39
You Can Dance 2015 1. odc. na żywo: kto odpadł po pierwszym odcinku live 20.04., do jakich piosenek tańczyli? [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 1. odc. na żywo: kto odpadł po pierwszym odcinku live 20.04., do jakich piosenek tańczyli? [VIDEO]

Za nami You Can Dance 2015 odc. 1 na żywo, w którym pożegnaliśmy się z pierwszymi tancerzami. Kto odpadł z You Can Dance 20.04.2015? Ostatni raz na parkiecie show zaprezentowali się Monika Radziszewska i Patryk Brdej. Więcej o ich występie i piosenki z ich solówek już teraz na ESKA.pl!
21/04/2015 11:22
Egzamin gimnajzalny 2015: cz. humanistyczna - ARKUSZE z j. polskiego, historii i WOS-u na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]
0

Egzamin gimnajzalny 2015: cz. humanistyczna - ARKUSZE z j. polskiego, historii i WOS-u na ESKA.pl. This Is It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 z części humanistycznej pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was arkusz z polskiego + arkusz z historii i WOS-u online na naszej stronie chwilę po zakończeniu pierwszej części sprawdzianu. Zobaczcie arkusze z egzaminu gimnazjalnego z 21.04.2015 pierwszy raz - zainteresowani i ponownie - uczniowie 3 klas gimnazjum... This Is It!
21/04/2015 11:02
Ranne Ptaki: Michał Piróg w kultowej zabawie w Ani Tak Ani Nie! Dał radę? [VIDEO]
0

Ranne Ptaki: Michał Piróg w kultowej zabawie w Ani Tak Ani Nie! Dał radę? [VIDEO]

Ranne Ptaki: Michał Piróg w kultowej zabawie w Ani Tak Ani Nie! Dał radę odpowiedzieć na pytania Jankesa nie używając zabronionych słów? Zobacz video!
21/04/2015 10:42
Doda w Hell's Kitchen 21.04.2015. Co zaśpiewa Doda w programie Hell's Kitchen? [VIDEO]
0

Doda w Hell's Kitchen 21.04.2015. Co zaśpiewa Doda w programie Hell's Kitchen? [VIDEO]

Doda w Hell's Kitchen - co tam robiła? W najbliższym odcinku Piekielnej Kuchni czeka nas prywatny koncert Dody. Co zaśpiewa wokalistka w Hell's Kitchen z 21.04.2015? Mamy fragment występu
21/04/2015 10:38
Potwór z Loch Ness w Google Doodle. Co to jest potwór z Loch Ness? Sprawdź i poznaj 6 muzycznych potworów[VIDEO]
0

Potwór z Loch Ness w Google Doodle. Co to jest potwór z Loch Ness? Sprawdź i poznaj 6 muzycznych potworów[VIDEO]

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej pobudzających wyobraźnię tajemnic. Co upamiętnia Google Doodle 21.04.2015? Dowiedz się na ESKA.pl i posłuchaj piosenek o potworach!
21/04/2015 10:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska