WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO] - Luxuria Astaroth w filmie

Tagi związane z Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]: kamila smogulecka, kim jest luxuria astaroth, dziewczyna z klipów donatana, modelka z teledysku donatana

Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 11:01 Komentarze
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria, do tej pory udzielała się w teledyskach Donatana do piosenek z płyty Równonoc. Pojawiła się także w My Słowianie. Teraz piękna nastolatka próbuje sił na dużym ekranie. W czym zagrała?
Luxuria Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła po raz pierwszy w filmie! Już od 14 marca w kinach będzie można zobaczyć Obietnicę - nowy, polski film, który ma szansę przebić sukces Sali Samobójców. 

>>> Kim jest Luxuria Astaroth, dziewczyna z teledysków Donatana?

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, do tej pory grała wyłącznie w teledyskach Donatana - do piosenek z płyty Równonoc oraz do My Słowianie. Teraz przyszła pora na debiut na dużym ekranie - w Obietnicy Luxuria wystąpiła w roli Angeliki. Kim jest Angelika i czy modelka poradzi sobie z aktorskim wyzwaniem? Dowiemy się już 14 marca, po premierze Obietnicy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06
0

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.
24/06/2017 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA
0

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!
24/06/2017 15:53
Życzenia na imieniny Jana!
0

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 
24/06/2017 15:53
Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?
0

Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?

Cudawianki w Gdyni już 24 czerwca. Znamy program wydarzenia! 
24/06/2017 15:52
Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Boxing Night 2017 nadchodzi! Nie wiesz gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły już teraz na ESKA.pl
24/06/2017 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA