WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO] - Luxuria Astaroth w filmie

Tagi związane z Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]: kamila smogulecka, kim jest luxuria astaroth, dziewczyna z klipów donatana, modelka z teledysku donatana

Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 11:01 Komentarze
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria, do tej pory udzielała się w teledyskach Donatana do piosenek z płyty Równonoc. Pojawiła się także w My Słowianie. Teraz piękna nastolatka próbuje sił na dużym ekranie. W czym zagrała?
Luxuria Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła po raz pierwszy w filmie! Już od 14 marca w kinach będzie można zobaczyć Obietnicę - nowy, polski film, który ma szansę przebić sukces Sali Samobójców. 

>>> Kim jest Luxuria Astaroth, dziewczyna z teledysków Donatana?

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, do tej pory grała wyłącznie w teledyskach Donatana - do piosenek z płyty Równonoc oraz do My Słowianie. Teraz przyszła pora na debiut na dużym ekranie - w Obietnicy Luxuria wystąpiła w roli Angeliki. Kim jest Angelika i czy modelka poradzi sobie z aktorskim wyzwaniem? Dowiemy się już 14 marca, po premierze Obietnicy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?
16/08/2017 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie
0

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 
16/08/2017 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie
0

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.
16/08/2017 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
0

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
16/08/2017 15:26
Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?
0

Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?

Wyspa przetrwania już od września na Polsacie. Czy nowe show zastąpi w jesiennej ramówce Agenta, którego widzowie mogli oglądać na antenie TVN?
16/08/2017 14:31
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
16/08/2017 14:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

15/08/2017 17:42

0
Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

15/08/2017 07:18

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

14/08/2017 11:07

0
Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

14/08/2017 10:53

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA