WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO] - Luxuria Astaroth w filmie

Tagi związane z Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]: kamila smogulecka, kim jest luxuria astaroth, dziewczyna z klipów donatana, modelka z teledysku donatana

Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 11:01 Komentarze
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria, do tej pory udzielała się w teledyskach Donatana do piosenek z płyty Równonoc. Pojawiła się także w My Słowianie. Teraz piękna nastolatka próbuje sił na dużym ekranie. W czym zagrała?
Luxuria Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła po raz pierwszy w filmie! Już od 14 marca w kinach będzie można zobaczyć Obietnicę - nowy, polski film, który ma szansę przebić sukces Sali Samobójców. 

>>> Kim jest Luxuria Astaroth, dziewczyna z teledysków Donatana?

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, do tej pory grała wyłącznie w teledyskach Donatana - do piosenek z płyty Równonoc oraz do My Słowianie. Teraz przyszła pora na debiut na dużym ekranie - w Obietnicy Luxuria wystąpiła w roli Angeliki. Kim jest Angelika i czy modelka poradzi sobie z aktorskim wyzwaniem? Dowiemy się już 14 marca, po premierze Obietnicy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 27.09.2016?  O której oglądać mecze i kiedy zagra Legia? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
27/09/2016 15:49
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 15:49
Wiktoria Zwolińska - kim jest uczestniczka Hit, Hit, Hurra, która zaczynała w Małych Gigantach?
0

Wiktoria Zwolińska - kim jest uczestniczka Hit, Hit, Hurra, która zaczynała w Małych Gigantach?

Wiktoria Zwolińska od Małych Gigantów do Hit, Hit, Hurra, jak zmieniła się młoda wokalistka? Czy tym razem uda jej się spełnić muzyczne marzenia? Już teraz poznajcie Wiktorię!
27/09/2016 15:29
iPhone 7 i wiercenie otworu na mini jack. To dzieje się naprawdę!
0

iPhone 7 i wiercenie otworu na mini jack. To dzieje się naprawdę!

iPhone 7 i wiercenie otworu na mini-jack - brzmi niewiarygodnie, a jednak dzieje się to naprawdę. Nie dajcie się nabrać i sprawdźcie, o co chodzi!
27/09/2016 14:50
Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?
0

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra. Wokalista wystąpi jako gość specjalny i wykona jeden ze swoich hitów wspólne z uczestnikiem muzycznego show.
27/09/2016 14:14
YouTube - 5 najlepszych występów w amerykańskim The Voice!
0

YouTube - 5 najlepszych występów w amerykańskim The Voice!

Występy w The Voice na YouTube mają milionową popularność! Top 5 wykonań z amerykańskiej wersji programu z największą liczba odsłon w serwisie do sprawdzenia już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/09/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA