WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO] - Kim jest Luxuria Astaroth
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]: donatan nie lubimy robić, kamila smogulecka, donatan my słowianie, dziewczyna od donatana, modelka z klipów donatana, luxuria astaroth teledyski

Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 12:04 Komentarze 0
Luxuria Astaroth - dziewczyna z My Słowianie zagrała nie tylko w tych najbardziej znanych teledyskach Donatana! Modelka zdobywająca coraz więcej fanów pojawiła się także w innych klipach. Zobacz na ESKA.pl!
Teledyski z Luxurią Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka o niebanalnej urodzie zdobywa nowych fanów dzięki występowi w teledysku Donatana do My Słowianie. Klip bije rekordy popularności i wszyscy chcą wiedzieć: kim jest Luxuria Astaroth?

Jednak wdzięki znanej jako Luxuria osiemnastoletniej Kamili Smoguleckiej można podziwiać nie tylko w Nie Lubimy Robić i My Słowianie, ale także w kilku innych, mniej znanych klipach Donatana. W niektórych charakteryzacjach trudno jest ją od razu rozpoznać, występuje także w rolach postaci bardziej przerażających, niż seksownych - za każdym razem jednak potrafi przykuć do siebie uwagę i zostać zapamiętaną.

Zobacz inne teledyski Donatana z udziałem Luxurii Astaroth - na ESKA.pl!

Donatan RÓWNONOC - Noc Kupały ft. Tede



Donatan RÓWNONOC - Budź Się ft. Pezet, Gural, Pih



Donatan RÓWNONOC - Słowiańska krew ft. Gural, Sheller, Kaczor, Ry23, Rafi



Donatan RÓWNONOC - Z Samym Sobą ft. Sokół



Donatan i Cleo - My Słowianie



Donatan RÓWNONOC - Nie Lubimy Robić




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: