WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO] - Kim jest Luxuria Astaroth
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]: donatan nie lubimy robić, kamila smogulecka, donatan my słowianie, dziewczyna od donatana, modelka z klipów donatana, luxuria astaroth teledyski

Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]

RSS 14/11/2013 12:04 Komentarze 0
Luxuria Astaroth - dziewczyna z My Słowianie zagrała nie tylko w tych najbardziej znanych teledyskach Donatana! Modelka zdobywająca coraz więcej fanów pojawiła się także w innych klipach. Zobacz na ESKA.pl!
Teledyski z Luxurią Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria - dziewczyna z My Słowianie. Zobacz inne teledyski, w których zagrała seksowna modelka! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka o niebanalnej urodzie zdobywa nowych fanów dzięki występowi w teledysku Donatana do My Słowianie. Klip bije rekordy popularności i wszyscy chcą wiedzieć: kim jest Luxuria Astaroth?

Jednak wdzięki znanej jako Luxuria osiemnastoletniej Kamili Smoguleckiej można podziwiać nie tylko w Nie Lubimy Robić i My Słowianie, ale także w kilku innych, mniej znanych klipach Donatana. W niektórych charakteryzacjach trudno jest ją od razu rozpoznać, występuje także w rolach postaci bardziej przerażających, niż seksownych - za każdym razem jednak potrafi przykuć do siebie uwagę i zostać zapamiętaną.

Zobacz inne teledyski Donatana z udziałem Luxurii Astaroth - na ESKA.pl!

Donatan RÓWNONOC - Noc Kupały ft. Tede



Donatan RÓWNONOC - Budź Się ft. Pezet, Gural, Pih



Donatan RÓWNONOC - Słowiańska krew ft. Gural, Sheller, Kaczor, Ry23, Rafi



Donatan RÓWNONOC - Z Samym Sobą ft. Sokół



Donatan i Cleo - My Słowianie



Donatan RÓWNONOC - Nie Lubimy Robić




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]